Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Swojego czasu pytałem o dobrego chiptunera benzynek (1.8T) w Wielkopolsce (najlepiej Poznań), odpowiedź padła, że nie ma. Nie dałem rady do teraz wybrać się do Wa-wy, jednak mam pytanie, bo po moim dawniejszym poście padła nazwa www.kocar.pl . Firma jest wręcz w mojej okolicy - rzut beretem.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć,

Swojego czasu pytałem o dobrego chiptunera benzynek (1.8T) w Wielkopolsce (najlepiej Poznań), odpowiedź padła, że nie ma. Nie dałem rady do teraz wybrać się do Wa-wy, jednak mam pytanie, bo po moim dawniejszym poście padła nazwa www.kocar.pl . Firma jest wręcz w mojej okolicy - rzut beretem.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi?

Kolego powiem Ci tak :

Możesz jechać gdziekolwiek gdzie Ci się podoba to Twój wybór i Twoje auto

Znam doskonale firmę Kocar , bo z nimi współpracuje w temacie SUBARU.

Naprawdę są zajebiści, przynajmniej nie opowiadają Ci bajek, miałem parenascie diesli i wszystkie podkręcone, i wszysscy bz wyjątku ściemniają !

Jak pojedziesz do Kocara możesz być rozcxzarowany wynikami, ale oni mówią prawde , ze np. coś z silnikiem nie ok itd.. Pojedziesz gdzie indziej coś tam pogrzebią zrobią pomiar na hamowni ( pod Ciebie ) :sick3:, to naprawde jest łatwe :hi: i Ty w duchu będziesz happy ! Owszem będzie coś lepiej a;e do ideału bedzie daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już praktycznie na 99,9 % zdecydowany że będę robił w styczniu programik u Rogala, mimo że mam do Wa-wy ok 300 kilosów. Lada dzień zadzwonię by się z Nim umówić na drugą polowę stycznia. Czekam jeszcze tylko na wyniki diagnozy VAGiem i jak wszystko będzie oki to dzwonie ustalić szczegóły i zaklepać termin. W ostatnich dniach znalazłem jednak coś takiego co mnie zainteresowało, gdyż jest praktycznie pod moim nosem (ok. 30 km od chaty) i chciałbym poznać jakieś opinie.... Chodzi mianowicie o:

http://www.goodhope.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już praktycznie na 99,9 % zdecydowany że będę robił w styczniu programik u Rogala, mimo że mam do Wa-wy ok 300 kilosów. Lada dzień zadzwonię by się z Nim umówić na drugą polowę stycznia. Czekam jeszcze tylko na wyniki diagnozy VAGiem i jak wszystko będzie oki to dzwonie ustalić szczegóły i zaklepać termin. W ostatnich dniach znalazłem jednak coś takiego co mnie zainteresowało, gdyż jest praktycznie pod moim nosem (ok. 30 km od chaty) i chciałbym poznać jakieś opinie.... Chodzi mianowicie o:

http://www.goodhope.pl/

zna sie na rzeczy ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już praktycznie na 99,9 % zdecydowany że będę robił w styczniu programik u Rogala, mimo że mam do Wa-wy ok 300 kilosów. Lada dzień zadzwonię by się z Nim umówić na drugą polowę stycznia. Czekam jeszcze tylko na wyniki diagnozy VAGiem i jak wszystko będzie oki to dzwonie ustalić szczegóły i zaklepać termin. W ostatnich dniach znalazłem jednak coś takiego co mnie zainteresowało, gdyż jest praktycznie pod moim nosem (ok. 30 km od chaty) i chciałbym poznać jakieś opinie.... Chodzi mianowicie o:

http://www.goodhope.pl/

zna sie na rzeczy ... :wink4:

2 auto robiłem u Mariusza i jestem zadowolony , godny polecenia[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 11:40_________________________________________________

Za samą nazwe bym do nich nie pojechal :D To tak samo jak nazwać biuro podróży "FART" :kox:

za taki komentarz dałbym Ci warna :wallbash: o silnikach diesla wie dosć sporo , poza tym goodhope (dobra nadzieja) to nazwa miejscowości w jakiej mieszka ten tuner :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za samą nazwe bym do nich nie pojechal :D To tak samo jak nazwać biuro podróży "FART" :kox:

Nie wiesz nic w temacie.

Nie obrażając nikogo, to Goodhope ZTCW bawił się w chipy, kiedy Witek dopiero rozkminiał co i jak.

Poza tym, z tego co wiem, to dłubie też w benzynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za samą nazwe bym do nich nie pojechal :D To tak samo jak nazwać biuro podróży "FART" :kox:

Nie wiesz nic w temacie.

Nie obrażając nikogo, to Goodhope ZTCW bawił się w chipy, kiedy Witek dopiero rozkminiał co i jak.

Poza tym, z tego co wiem, to dłubie też w benzynach.

generalnie człowiek z wiedza ktora moim zdaniem powala na kolana ... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm :mysli: No i teraz to mam dopiero dylemat :wallbash: Czytałem cały topik bardzo uwaznie i takich dobrych i co najważniejsze zgodnych recenzji jak GOODHOPE to nie ma nikt inny w tym temacie (pomijając oczywiście Arcymistrza Rogalottiego) :notworthy: I teraz to już sam nie wiem czy opłaca mi sie tłuc ponad 300 km do Rogala (wiem że będę megazadowolony, ale jednak sporo czasu stracęna dojazdy) skoro pod samym nosem mam wcale nie gorszych Magików z Dobrej Nadzieji :good: (myslę że tez będę zadowolony, ale nie jestem pewien czy aż tak bardzo jak po wizycie u Rogala, plusem jest to że zyskuję dużo czasu i troche kasy) :mysli:

Poza tym zastanawia mnie troche to, że wątek goodhope pojawił sie tutaj dopiero po moim zapytaniu i to od razu tak pozytywnie zaistniał. Wczesniej, mimo że kilka osób prosiło o polecenie dobrych cziptunerów z Wielkopolski nikt o nich nawet nie wspomniał :mysli: Troche dziwne że rzekomo tak dobrzy spece byli przez tyle czasu przemilczani i niezauważeni :mysli: Jedno jest pewne... żałuję że się o nich zapytałem bo byłem zdecydowany na Rogala a teraz nie wiem co mam robić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a dobry chip - tuner w zachodniopomorskim???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a dobry chip - tuner w zachodniopomorskim???

brak...musisz szukać wgłąb Polandu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę podzielić się kilkoma uwagami (w związku z wieloma pytaniami dot. chipowania na PW)

Chipowałem autko u Witka ponad 1,5 roku temu.

Jeżdżę do tej pory bez problemu. No właściwie bez problemu.

A mianowicie koledzy na spocie rozprawiali jaką to zasłonkę dymną pozostawiali za sobą.

Chciałem i ja, ale niestety przez Witka nie da rady.

Com się namęczył to tylko ja biedny wiem.

Ninia mało pali, odpala na dotyk i nie chcę innego klekota :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...