Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:mysli: calkiem ladnie :good:
Opublikowano
szpary wcale nie przeszkadzają, pedantem nie jestem aż takim :)

zazdroszczę podejścia :good::decayed:

Opublikowano

Witam,

Panowie mam takie pytanko, bo albo mi umknęło albo nie było w tym wątku...

Do przeróbki z 1din na 2din potrzebny jest kosz, panel climatronika, popielniczka?

Czy jeszcze coś? Panel z awaryjnymi i uchwytem na kubek zostaje?

I jeszcze jedno pytanko czy fis w b5 2001 będzie widział rnsa?

Z góry dzięki za odpowiedź...

Opublikowano

FIS nie będzie nic widział niestety

Po czym wnosisz ?

U mnie widzi i dane z radia i strzałki

Opublikowano

U mnie nie widzi, heh. A możesz pstryknąć fotke i pokazać?

Masz RNS czy Navigation Plus?

Opublikowano

RNS-E. Po co mam pstrykać fotkę ? Nie wystarczy, że napisałem, że tak jest :)

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Własnie jak kolega wyzej podał link znalazłem taka ramke w polsce... do b6 pasuje idealnie i bez problemu montuje sie w nia 2 din radio.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

wiem że każdy ma swój styl i jakieś wymagania, ale nie ori radyjko w audi wygląda kiepsko, i nie wiem jak byście kombinowali zawsze to nie ori.

ale to w końcu tylko moje zdanie.

Miałem ten sam dylemat, czy wymienić sprzęt na jakieś nie ori czy pozostać przy swoim RNS-D, a poniważ pochodzi od A6 podpiłowane po bokach tak aby pasowało, w/g mnie wygląda ok, ale naszła mnie chęć na posiadanie DVD i TV i zastanawiam się nad takim kompletem co wy na to:

http://www.allegro.pl/item898854869_sklep_dvd_tuner_tv_sterowanie_z_ukrycia_aux_i_pod.html

no i jeszcze

http://www.allegro.pl/item893219460_adapter_dvd_tv_do_nawigacji_mfd1_rns_d_klucze.html

czekam na opinie, oczywiście te elementy zostały by tak zamontowane aby były nie widoczne.

Opublikowano

Dzwoniłem do sklepu z ramkami za 59zł.

Po pierwsze nie ma ich obecnie na stanie.

Po drugie gościu twierdzi że są 3 rodzaje ramek 2-din do B5 i trzeba osobiście przyjechać autem?

Opublikowano
  • Autor

Dzwoniłem do sklepu z ramkami za 59zł.

Po pierwsze nie ma ich obecnie na stanie.

Po drugie gościu twierdzi że są 3 rodzaje ramek 2-din do B5 i trzeba osobiście przyjechać autem?

Nie ma wogole ramek 2-din do A4 B5 :gwizdanie:

Opublikowano

Sa. To sa maskownice zeby zamiast symphony wlozyc radio 1din. Trzeba poprzeczke spilowac. Mam w tej chwili taka z a6 i pasuje tylko szpary po bokach jak z rns-d z a6.

http://www.allegro.pl/item811056810_811056810.html z tej aukcji gosc wyslal mi wymiary i pasuja idealnie do a4 b5 tylko ta cena 149zl :wallbash:

Opublikowano

Sa. To sa maskownice zeby zamiast symphony wlozyc radio 1din. Trzeba poprzeczke spilowac. Mam w tej chwili taka z a6 i pasuje tylko szpary po bokach jak z rns-d z a6.

http://www.allegro.pl/item811056810_811056810.html z tej aukcji gosc wyslal mi wymiary i pasuja idealnie do a4 b5 tylko ta cena 149zl :wallbash:

Jak są szpary to znaczy ze nie ma ramki do B5 :gwizdanie: zaadoptowałes z A6 :wink4:
Opublikowano

Przeciez napisalem ze mam z a6 a w linku jest do a4. Jest foto . Poza tym kupujacy przyslal mi wymiary tylko 149zl

2-s.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przeciez napisalem ze mam z a6 a w linku jest do a4. Jest foto . Poza tym kupujacy przyslal mi wymiary tylko 149zl

2-s.jpg

Faktycznie na fotce wyglada na to ze sa do A4 B5 ..Wolalbym kupic juz ta ramke za 150zl niz rezac swoja drugi raz :gwizdanie:

Opublikowano

tak, są to już ramki do a4 b5, widziałem już takie na giełdzie :)

Opublikowano

Czy ktoś ma namiar na takie ramki w W-wie? Foto ramki za 150zł jest czarno białe także nie widać jak bardzo różni się odcieniem od klimatronika.

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.