Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1,9 AWX] S4 diesel edition


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

dzo dzo powiedz wszystkim skąd masz tyle njuta od dołu..

od pończochy, którą babci zabrałeś ..i wstawiłeś zamiast filtra :evil::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas ty dziadu hehehe oddzwonie do ciebie kolo 10.00 przepraszam wczoraj kur.. nie moglem gadac kupowalismy a4 dla kolegi , powiedzial ze nie chcce 1,9 tdi bo to nie jezdzi ale jak sie przejechal moim to zaczął szukać tylko 1,9 tdi

tu wrzucam lekki pozkowo rogalowo dzodzowy wykres ostateczny wykres wrzuce w przyszlym tygodniu jak cos poprawie :polew: :polew: :polew:

dzodzo2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO no - powiem tylko jedno słowo KARWA FA :polew: ładnie Ci to Dżo-Dżo wykręcili :good:

Ładne pier.......ie na 2500rpm :naughty::kox: rzeczywiście musi to jeździć :gwizdanie:

Co do kolegi, to poinformuj go łaskawie, że to już nie jest praktycznie 1,9, tylko smok co czerniną z dupska daje :polew: :polew:

Dawaj teraz jakiś filmik, jak to lata i kopci przy depnięciu :hi: Ogólnie respect :>[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 08:04_________________________________________________Chociaż szczerze powiem, że wykres który zamieścił Adaś jakoś bardziej mi się podobał - Witek coś się przestał starać :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buauajhahahahha :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 08:24_________________________________________________no dobra wklejam lżejszy wykres który został w aucie na razie

- problem pompa paliwa musze uszczelnić vacuum pompę

dzodzospeedpalwppl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra wklejam lżejszy wykres który został w aucie na razie

i ten jest chyba leposzy bo zdecydowanie wcesniej staje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wspólnie z Rogalem doszliśmy do wniosku, że nie można dzo-dzomenoi zostawiać tak mocnej mapy...

założenie było aby chłopak się oswoił z tymi 200KM a jak poprawi duperele to wgra się mocniejszą mapę z przeciążeniami 2g :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie to wyszło... oszczędność sprzęgiełka jest a jak chce się depnąć to się wkręca i tyle... taki wykresik dla mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAK - jestem kompletnie zawiedziony - 27 stron pisania a tu taki lajcik :doh1: Toż to ludzie mają prawie po pompkach BRD i FMIC got demet :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie :good:

chce zobaczyć filmik jak to puszcza bąki... :polew:

a i gratulacje za BAT, ja czekam już 3 miesiące i zastanawiam się, ile może trwać liczenie numerków...żenada Poziek...dzieci w 3 klasie potrafią liczyć do 100, a tobie sprawia to trudność? to pytanie retoryczne...jak jest każdy widzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...