Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI S4 SID

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

maska i antena CB nie odlecaily przy 300 km/h ?

Opublikowano

Hehe nic nie odleciało :wink4: jak będzie metanol to odfrunie i antena i karbonowa maska :wink4: :wink4: :kox: :kox:

Oba auta odpychają się bardzo miło :wink4: Twoje auto Sid to naprawde przeciąg, rób to co Ci Maciek mówi i uderzaj z mocą 600KM+ na przyszły rok :kox:

Flayer nie mów że EVO czy STI to nie są auta do jazdy na codzień...w wyżej wymienionej firmie Jetronik pewien kolega śmiga takim EVO że to głowa mała a lista modów moc itp robi wrażenie...da się tylko zależy czy ktoś patrzy na komfort czy nie jak nie to jak najbardziej się nadają do jazdy na codzień...wyżej wymieniony kolega jest tego najlepszym przykładem... :wink4:

Poziek pewnie wiesz o jakim EVO i o jakim koledze mówie :wink4:

Opublikowano

Michał(A3)upalajacy intertuninga auto

kto dał temu dzikowi upalać auto ?? :decayed::wink4:

Opublikowano

Ja jechałem bardzo spokojnie Maćko jest świadkiem... :wink4: :wink4: chociaż hmmm jak by nie było Maćka to raczej bym nie pogardził tym potencjometrem co jest pod prawą nóżką :kox: :kox: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A w tym drugim S4 ile PS wyszło ?

463 KM i 513 Nm - IC chinol odmówił chłodzenia

będzie wydajniejszy i pewnie 600 Km pęknie :>

Opublikowano

STI 2008 rok zakuty, przerobiony układ dolotowy i wydechowy, sportowe sprzęgło troszkę cięzko mi sie nim poruszało po mieście :naughty: ale silniczek bardzo elastyczny

ale i tak mnie kręcą w starej budzie STI

no ale to nie temat o subarynkach

SID zaje...sty wykresik i gratulacje zapału i chęci walki :good:

Opublikowano

A co u Ciebie trzeba dorezać żeby 600 pękło ?

Opublikowano

463 KM i 513 Nm - IC chinol odmówił chłodzenia

będzie wydajniejszy i pewnie 600 Km pęknie :>

..ale w ktorym ma te 600PS peknac po zmianie IC? U SID'a czy w drugiej eSie? Bo niezbyt jasno napisales :gwizdanie:

Opublikowano

Flyer - pytanko dotyczyło drugiej esy... :good:

A w tym drugim S4 ile PS wyszło ?

SID :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Rownoczesniej z moja stroila sie druga S4 czarny sedan.

Checi byly na moc 600 PS ale sie nie udalo, IC byl za slaby a dalej kto wie,

to auto niebawem wraca na hamownie z nowym IC wowczas zobaczymy.

U mnie 521ps i za 6 tyg. będzie strojenie na metanolu - kto wie czy też do 600ps nie dociagne :tongue4:

Pozniej jezdze do marca i sie zastanawiam czy będe potrzebowal wiecej mocy :>

Opublikowano

Wszystko fajnie pięknie ale czy to się nadaje do jazdy po mieście czy sprzęgło działa w układzie binarnym 0-1 ? :mysli:

Opublikowano

Niezły pocisk :slina: , graty :good:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko fajnie pięknie ale czy to się nadaje do jazdy po mieście czy sprzęgło działa w układzie binarnym 0-1 ? :mysli:

da sie jezdzic normalnie po miescie jak poprzednio, sprzeglo masełko :)

ale po miescie raczej woże się clio :tongue4:

Opublikowano

Piekna sprawa takiego potworka miec w garazu.

Jak bede jechal kiedys do domu to wpadne zobaczyc to cudo (jak pozwolisz) :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

SID, sprzęgiełko jakie wrzuciłeś ?

PS. Chodziło mi o Twoje S4, co należy dorezać wg. Maćka,żeby 600 pękło ? Bez metanolu :)

Opublikowano

bardzo piekna robota :notworthy: SZACUN kiedys chciale twoj zderzak ale spoznilem na allg.. nie przestawj cztery kolka zobowiazuja :>

Opublikowano

bardzo piekna robota :notworthy: SZACUN kiedys chciale twoj zderzak ale spoznilem na allg.. nie przestawj cztery kolka zobowiazuja :>

Weż to teraz przetłumacz :)

Opublikowano

bardzo piekna robota :notworthy: SZACUN kiedys chciale twoj zderzak ale spoznilem na allg.. nie przestawj cztery kolka zobowiazuja :>

Weż to teraz przetłumacz :)

:polew:

Opublikowano

[quote author :tongue4: :laghing2:=aro13 link=topic=83640.msg1162336#msg1162336 date=1257151554]

bardzo piekna robota :notworthy: SZACUN kiedys chciale twoj zderzak ale spoznilem na allg.. nie przestawj cztery kolka zobowiazuja :>

Weż to teraz przetłumacz :)

SID sorki za :ot: ale :laghing2: :laghing2: :laghing2: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.