Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć koledzy.

Powiedzcie mi, gdzie w Częstochowie od ręki sprawdziliby mi ciśnienie oleju i orientacyjnie ile to moze kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam czy mi z-vag-ujecie auto tylko czy da sie to jakims cudem wykonac bo vag-a mam tylko nie laczy sie z centralnym i tu jest problem bo wysiadl [i gdzies poszedl na swiatlach ;p][br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:00_________________________________________________Szukajaka mi pomogla i juz wszystko wiem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie dzień sie zapowiadał pięknie zagospodarowalem troche czasu zeby wpasc na chwile na spota pogoda piekna lecz niestety ludzie w czestochowie nie znaja zasad ruchu drogowego i spedzilem czas na jana pawla jak mnie kobieta z boku przyrysala z pasa na skert skrecila prosto we mnie ... A zeby tego bylo malo nie przyjela mandatu i sprawa idzie do sadu ciekawy jestem ile teraz bede czekac na odszkodowanie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda mi Ciebie kolego ;/ mnie tez kiedys baba przyrżneła i zeby bylo smiesznie to jeszcze w dupe ale na szczescie nie w tym audi co mam :)

Poza tym sory Panowie ze dzis nie bylem ale do poludnia mi łeb pękał a po poludniu jak mialem jechac to sie okazalo zeeeee mojej siostry syneczek Simon ma dzis miesiac więc z wielką chęcią pojechałem wypić za jego zdrowie. Ale zobowiązuje sie do nastepnego spociku przyjechac, przy okazji zrobimy fotki i porownamy zwykłe soczewki do xenonów. Porobie fotki i wrzuce na neta aby ludzie widzieli jaka jest różnica i wtedy bedzie komuś łatwiej wytłumaczyc co i jak lepiej działą.

Poza tym poszukuje programu do VAGa hmm w tym tygodniu kupuje interfejs do komputerka który mi polecił jeden z Was jakis tydzien czasu temu hmm taki za 40zl z allegro, potem poprosze jednego z Was o instalke i razem bedziemy sie wspolnie diagnozować.

Na chwilę obecna zycze wszystkim spokojnego jutrzejszego dnia i do zobaczenia za tydzien.

P.S.

Uważajcie na NIEDZIELNYCH KIEROWCÓW ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 długości, aż tyle?

jak zapiałem 4 tyo gdzies tak wygladało z mojego punktu widzenia...

piotrek uciekł mi do 3biegu tez z 3 długosci

radekvw w którym miejscu było to dokladnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...