Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

i tak was wciągnę swoim landroverem 2.0D

chyba wyciagarka z rowu z tej terenówy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągarka to podstawa terenowe zawieszenie plus filtry na dachu i zaczyna się zabawa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż każdy ma prawo jezdzic czym che. ja mialem jedno auto na gaz i nigdy wiecej nie bede mial wydalem kupe pieniedzy na instalacje a potem jeszcze wiecej na naprawy.

Nie zaprzecze ze jazda na gaz jest tansza, ale...

nikt na swiecie jeszcze nie produkuje silników na gaz tylko je przystosowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chwali to co ma, ja mialem i jedno i drugie i powiem że jakoś wizja auta z instalacją LPG mnie nie przeraża.. Tylko pod warunkiem że była by to instalka dobrej klasy no i silnik co najmniej 150ps ..

Michał jakoś ładnie śmiga swoją kuchenką i jakoś nie narzeka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa tam dajcie spokój piotrek ma 1.6tdi na lpg i se chwali kox

na dodatek spala 20 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz konfrontacje?

Masz program zrobiony jak dobrze pamiętam ? Spróbowac moge moją "kuchenką", tylko że jeśli masz program niemam zbytnich szans, inna by była sprawa gdybym miał program u siebie.

chyba jezdziles SDI albo dieslem z lat 80

Tak sie składa że jako mechanik musze przetestowac samochód po naprawie i wiem co mówie że diesel ciągnie tylko w danym przedziale obrotów. Nawet Truchło Diesel.

Nie zaprzecze ze jazda na gaz jest tansza, ale...

Ale co ?

Co do LPG, po co mówic że gaz niszczy silnik jak nie portafi się wytłumaczyc co niszczy i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co mówie że diesel ciągnie tylko w danym przedziale obrotów. Nawet Truchło Diesel.

No w danym zakresie od 1900 do 4000 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam po programie na 140 dzikich rumakow ,a ty masz w seri 150 wiec mnie zjadasz :kox:

kiedys robilismy grupowe hamownie,byl pasek 1.8T w gazie

130ps na LPG

152ps na PB

w jedno nie uwierze ze na LPG auto tak samo jedzie jak na PB

a i jedno jeszcze ,jesli producent by wypuscil auto seryjne z LPG/CNG ok bo pewnie silnik byl testowany przez iles tam km i da rade...instalka to tak jak do wolnossaka dolozyc turbine,jeden pojezdzi dlugo bezawaryjnie, a drugi rozleci sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze troche watek sie rozruszal :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by lpg był taki idealny to np. Kiki kupił by znowu benzynę a kupił wiadomo co to samo chudy tomi i cała inna rzesza ludzi o auto na gas kupili moi ludzie za 1000zł tico żeby latać do roboty i walą wszystko czasami tylko trochę śmierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie gdzie w czewie wymienię oponę ? może gdzieś koło reala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymon ale to nie znaczy że wszyscy mają złe doświadczenia z LPG, ja znam tak samo wiele osób co już nigdy nie kupi Diesla bo wsadzili więcej w silnik niż auto warte, a to że ludzie mają w domu diesle a jeżdżą na co dzień LPG to ma sens? znam wiele takich osób w moim kręgu i uważam to za :thumbdown:, no bo co ma za sens mieć fajną brykę w domu a jeździć złomem na co dzień, nie daj Boże dojdzie do wypadku i do końca życia się nie wybaczy ktoś bo jechał mniejszym i tańszym autem do pracy, niech każdy robi jak uważa w końcu to jego cyrk i jego małpy, przez to wolę jeździć na LPG i A4 niż mieć Tdi i jeździć na co dzień jakąś padliną,

no i jak dla mnie najważniejszą sprawą jest to że mogę jeździć nie patrząc na prędkość(zużycie paliwa), zawsze mam około 14-15 litrów zużycie i za 30zł mam 100km, a żeby to osiągnąć w Dieslu musiałbym zmienić styl jazdy, bo jak jeździłem Tdi to zużycie było 9-10litrów, tak czy inaczej dla mnie najlepszym wyjściem jest lpg, może 165koni nie robi szału ale 80% posiadaczy tdi jedzie z prędkością ślimaka bo musi być 5,5 litra (te 10% to WY że nie jeździcie jak ślimaki), a ja jadę lewym pasem :polew: i im macham papa i mam te same zużycie paliwa przy 60% szybszej prędkości (no i biorę pod uwagę że 10% osób jeździ spokojnie przepisowo itd mówię tylko o posiadaczach tdi a nie o emerytach kobietach itd :wink4:)

przez to dalej twierdzę że nie powinno się mówić o lpg kuchenki a o dieslach gnojowozy

koniec kazania :lol1::friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki kiedy jedziemy na wyrazów bo nie ma bramek może być mega spot co? Może dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...