Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam miałem gaz w jscenicu

..nie mogę złego słowa powiedzieć instalka stag300.. raz mi tylko przy 140km/h auto zgasło :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

trza auto na udke zamienic :tongue4:

a tak apropos gazu to nawel porzadne zapalniczki sa na benzyne a gaz to jest dobry ale do kuchenek

jasne odpadem paliwowym jeżdżą gnojowozy a nie auta :tongue4:

jeżdżąc na LPG średnio 1,5tyś km w miesiącu oszczędzam w ciągu 5 lat (łącznie z kosztami eksploatacji LPG i kosztami benzyny) około 17 tyś zł, a osiągi nie różnią się od PB i nie muszę się martwić że mi coś padnie (w najgorszym przypadku silnik który używany kosztuje 1,5 do 2,5 tys zł :polew: :polew:),

już nie porównując do ON bo koszta eksploatacji to inna bajka (turbo, pompa itd),

no i jeden wielki jak dla mnie plus NIGDY nie myślę o zużyciu paliwa bo musi palić 5,5 ON na 100 :kox:

więc zapraszam do kuchenki a zobaczysz że się miło odpycha :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ale miasto zalalo szok magic jak u ciebie byłem w borownie i po prostu tragedia

ja do borowna mam 3 km... a moje miasto jest na górce i powodzi nie ma u mnie

więc zapraszam do kuchenki a zobaczysz że się miło odpycha good

takie 2.4 V6 wciagam jedna dziurka nosa:P Klekotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden gas chwali inny nie jak dla mnie to rak dla samochodu po to sie go zakłada by chulac i to jest ok a roznica zawsze bedzie to normalne nie ma sie co oszukiwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkąd zobaczyłem to w telewizji wiedziałem że będzie przeróbka na ale urwał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wypowiedzi niektórych osób na temat LPG to mi się chce płakac. Ja jak niemam pojęcia na jakiś temat to się nie odzywam. Więc jak ktoś niema pojęcia na temat LPG, a się na ten temat wypowiada jest poprostu śmieszne :good:

gaz to jest dobry ale do kuchenek

Szkoda tylko że gaz w kuchence ma troche inne proporcje propan / butan

więc zapraszam do kuchenki a zobaczysz że się miło odpycha

No moja kuchenka z turbiną też sie nieźle odpycha i bez problemu wciąga turbo klekoty

moze koszty wychodza podobnie ON I LPG na 100km ale jazda juz nie ...

No jazda nie bo benzyna się dużo wyżej kręci i cały czas przyspiesza czego nie można powiedziec dieslu.

jak dla mnie to rak dla samochodu po to sie go zakłada by chulac i to jest ok a roznica zawsze bedzie to normalne nie ma sie co oszukiwac

Ooo to ciekawe co mówisz, powiedz mi o tej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykład moje 1.8 i 1.8 z turbo lpg była kreską zostało leon mojego kuzyna 50tys na lpg to już nie to auto ten co ma gaz go chwali póki coś mu nie pierdolnie a może

gaz zabija kiedyś miałem taki podpis ja miałem 3 auta na lpg i nigdy więcej wszystkie zakładałem u super fachowców najdroższa instalacja w nissanie 3tys za brc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak sie nie przegląda co jakiś czas instalacji i nie podpina pod komputer to później są płacze że zawory wypala albo inne cuda. Ogólnie dziwinie to napisałeś, co niby cie sie działo z 1.8 i 1.8T na LPG ? I wiesz napewno czy te awarie były z powodu LPG ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jazda nie bo benzyna się dużo wyżej kręci i cały czas przyspiesza czego nie można powiedziec dieslu.

chcesz konfrontacje? :decayed:

chyba jezdziles SDI albo dieslem z lat 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Piotrek nie masz już turbo dziury do 3 tyś?? :tongue4:

ja nie mam zamiaru krytykować Diesla bo każdy niech jeździ czym chce, mam w domu a4 też w dieslu i nikt naTdi nie narzeka, tylko nie rozumiem krytyki wobec LPG, teksty ze LPG to zło są z ust tych którzy go nie mają lub mieli do d*py instalacje z którą były same problemy, mam 4 z rzędu auto na lpg i następne też będzie kiedyś lpg,

a to że wasze auta po modach ciągną dobrze to super :good: ale no sensem jest krytyka lpg lub porównywanie do kuchenek :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jazda nie bo benzyna się dużo wyżej kręci i cały czas przyspiesza czego nie można powiedziec dieslu.

tez moge chetnie sie sprawdze... u mnie nie ma dziury... jedzie jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...