Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

ta jak ja juz prawie tak parkuje hehheee

http://www.smog.pl/wideo/50836/dziadek_zmaga_sie_z_parkowaniem/

no jakbym dzodza pod tesco widzial :polew:

zobaczcie jakie gowno tankujemy

http://postimage.org/image/csi6nv78x/

Trzy najlepsze paliwa Orlen Verva, Shell V-Power Diesel i Statoil Gold Arctic . Orlen i Shell gwarantują -30 C - Statoil Gold Arctic gwarantuje -42 C.W przypadku Orlenu i Shella - powstały duuuże maziste gluty parafiny sick3 . Statoil "wytworzył" dużo, ale za to maleńkich kawałków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozniej awarie ukladow paliwowych :confused4: :confused4:

dosyc ze bulisz 6,5zl za 1l to lejesz szczyny z kubisiem wymieszane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie skończyłem czytać ten cały spam, a nie było mnie tylko 3 dni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie skończyłem czytać ten cały spam, a nie było mnie tylko 3 dni :naughty:

no tak jak się jeździ na gaziku to i na 3 dni odpoczynku wystarcza :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że z chęcią bym pojechał na więcej, ale pracować też trzeba :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pod tym nr czeka jakas dupeczka czy co?

czy koles z mozgiem biedronki?ktory chlonie makaron na uszy jak gabka mocz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:58_________________________________________________Ty prezes a cos ty tam robił ?

weekend z dupeczką ?

podupcył cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co kaman bo czyp mam walniety a dzisiaj fura odpalila mimo wody na tlokach :mysli: :mysli: :mysli::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tylko jeden pacjent mogl cos takiego wymyslec POZIOM D :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że znajomość podstawowych zasad fizyki i mechaniki są niektórym obce.

Można pisać różne głupoty i ludzie nie weryfikują tego z rzeczywistością.

Były ostatnio dwa filmiki z udziałem mojego seryjnego auta 1. ja vs Magic 2. ja vs Żmuda (~175ps) vs Reniek (260ps) .. na tych filmikach widać że moje auto jakoś bardzo nie odstaje. Oczywiście co bardziej kumaci wiedzieli o co chodzi.. Spostrzegawczy człek zobaczy opis + lub ++ co znaczy że auto nie jest serią a legitymuje się większą mocą. Nie możliwe jest aby seryjne auto objechało auto po chiptuningu i innych modach.

Moje auto w chwili obecniej legitymuje się mocą 162ps i 370nm. Ma założone turbo od awx, wywalony egr i kat. oraz posiada sportową wkładkę simota, wszystko zostało zestrojone u Spankyego w Otwocku (polecam!). Ma jakies 8s do 100km/h ...

Jeśli auto jest zrobione z głową nie zagtuje się silnika. Czyp nie zamarznie.. Wiadomo że większe moce niosą ze sobą konieczność dodatkowych modyfikacji (np. fmic, inna chłodniczka oleju) ...

Tuning jaki jest w wiekszości spotykany na forum jest bezpieczny, jeśli kierowca jest debilny to i serię może zajechać.

Jak we wszystkim po prostu trzeba mieć głowę na karku ,nie sluchać głupich plotek i nie być naiwniakiem. Myślenie nie boli (wiekszości osóB) jednak są osoby które mimo tego swoje IQ mają na poziomie wróbla skaczącego za okruchami po chodniku...

Panie Prezesie, szykuj się bo w niedziele na taczce Cie wywieziemy - Sysiek załatwi taczke, Medzik pierze a ja smołę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że znajomość podstawowych zasad fizyki i mechaniki są niektórym obce.

Można pisać różne głupoty i ludzie nie weryfikują tego z rzeczywistością.

Były ostatnio dwa filmiki z udziałem mojego seryjnego auta 1. ja vs Magic 2. ja vs Żmuda (~175ps) vs Reniek (260ps) .. na tych filmikach widać że moje auto jakoś bardzo nie odstaje. Oczywiście co bardziej kumaci wiedzieli o co chodzi.. Spostrzegawczy człek zobaczy opis + lub ++ co znaczy że auto nie jest serią a legitymuje się większą mocą. Nie możliwe jest aby seryjne auto objechało auto po chiptuningu i innych modach.

Moje auto w chwili obecniej legitymuje się mocą 162ps i 370nm. Ma założone turbo od awx, wywalony egr i kat. oraz posiada sportową wkładkę simota, wszystko zostało zestrojone u Spankyego w Otwocku (polecam!). Ma jakies 8s do 100km/h ...

Jeśli auto jest zrobione z głową nie zagtuje się silnika. Czyp nie zamarznie.. Wiadomo że większe moce niosą ze sobą konieczność dodatkowych modyfikacji (np. fmic, inna chłodniczka oleju) ...

Tuning jaki jest w wiekszości spotykany na forum jest bezpieczny, jeśli kierowca jest debilny to i serię może zajechać.

Jak we wszystkim po prostu trzeba mieć głowę na karku ,nie sluchać głupich plotek i nie być naiwniakiem. Myślenie nie boli (wiekszości osóB) jednak są osoby które mimo tego swoje IQ mają na poziomie wróbla skaczącego za okruchami po chodniku...

Panie Prezesie, szykuj się bo w niedziele na taczce Cie wywieziemy - Sysiek załatwi taczke, Medzik pierze a ja smołę :D

nie wierz nie wierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czy ty chcesz nam wmowic ze masz auto zmodzone??????????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

panowie, ale nie po oczach :polew: :polew: :polew: poddaje sie dobrowolnie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...