Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pilna i ważna prośba

Macie rodzinę, znajomych, którym można zaufać, którzy to mieszkają w Niemczech?

Kupiłem coś na niemieckim ebayu a typ upiera się, że poza Niemcy nie wyśle :confused4::wallbash:

Możecie pomóc? :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

robisz zakupy na terytorium wroga ?! Ja też nie mam nikogo.

Hornet wyzdrowiałeś czy leczysz sie dalej ? :naughty: [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 12:03_________________________________________________nie zalega u kogoś zbędne akwarium ? Muszę rozdzielić zwalczające sie ekipy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpytam o akwarium. Siostra kiedyś miała i jeśli jeszcze go nie oddali to pewnie wala się po garażu. A jak dużego potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, siedzą już lampy od Szczurka :notworthy: i kierunki USA. nic nie podłączone, beż żarówek, więc jeszcze do zrobienia, ale z zewnątrz jest :kox:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 13:56_________________________________________________Pany, poszukuję dobrego elektryka do przelutowania obwodów w liczniku? Obrotomierz wariuje w B4 znajomego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektryk to mucha na szwajcarskiej

a akwarium nie moze byc wieksze niz 70x30 bo mi na szafkę nie wejdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany powoli zbieram się do domu... ciężka droga do przejechania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mijałem 2 dni temu jakiegoś szarego Avanta na ramkach klubowych na moście na wyspe Krk w Chorwacji. Rejestracja chyba DW... nie wiecie kto to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od cholery aut z klubowymi ramkami lata po Wro a na spotach nie widać . Może sie odezwie wywołany do tablicy ale ja nie kojarzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ma ktoś na zbyciu boczne kółka do rowerka dziecięcego-niedługo most rędziński otwierają a mój młody ma fure niekompletną te z tesco kółka straszny badziew jak młody wsiadł to boczne kółko nie wytrzymało i się wygieło jak plastik :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od cholery aut z klubowymi ramkami lata po Wro a na spotach nie widać . Może sie odezwie wywołany do tablicy ale ja nie kojarzę

Ja pomykam srebrnym Avantem po WRO z ramkami klubowymi. Ostatnio ( przez 2 tyg ) bylem w trasie na weekendy. W tym tygodniu bede na spocie :good:

P.S. A tak na serio, doprowadzam autko do porzadku, po poprzednim wlascicielu, bo ten nie mial zielonego pojecia o motoryzacji :wallbash:

Nie wiem jak to sie stalo :blink: Juz poprawione :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam ale na rogowskiej powinni miec jakieś lepsze gatunkowo .

Jeszcze godzinka i kończę pracę :naughty:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 22:09_________________________________________________e9matic cos popierniczyłeś mój nick w cytacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:06 start - przyjazd do Wrocka 1:43

Piej yeahhhbał takie drogi. Po drodze wahadła. Jeszcze jak mietki (ludzie) kierują to jakoś to idzie ale jak cykle świetlne są to się stoi i stoi....

Tak czy siak już na miejscu. Bez żadnego postoju daliśmy radę... a przepraszam...był taki na którym szybko wyciągnąłem jabłko i banana mojej Pani i zdążyłem odcedzić kartofelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...