Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

widziały pany cymbaje na legnickiej ? :blink: chciało by sie powiedzieć ale urwał ale 21 osób do szpitala trafiło :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziały pany cymbaje na legnickiej ? :blink: chciało by sie powiedzieć ale urwał ale 21 osób do szpitala trafiło :shocked:

Co tam się stało na Legnickiej ?

Już znalazłem http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35754,10587528,Zderzenie_tramwajow_na_Legnickiej__21_rannych__FOTO_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa jak do mnie dzwoniła mówiła że ponoć prądu brakło i się nie zatrzymał :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie używam komunikacji miejskiej mam awersję z czasów liceum/studiów :decayed:

bardziej chodziło mi o to że kredyty pobrali na te cymbaje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki mieszka ktos z was w lesnicy pod wroclawiem moze ? bo kurde wczoraj bylem tak u kolesia kupic telefon i okazal sie zjebany , tzn wszystko dziala poza glosnikem zewnetrznym co dopiero w domu zauwazylem jak sie zaczlem nim bawic .... mam go na gwarancji ale nie po to kupilem "nowy" zeby odrazu na gwarancje oddawac .... koles to taki leszczyk ma sklepik w domu handlowym hermes jak dobrze nazwe zapamietalem ..... moze ktos mieszka tam i zna goscia ? bo nie wiem czy jechac jutro i go zlac odrazu w tym sklepie czy co :D

Jedz i oddaj na dole kupowałeś czy na górze oni skupują uszkodzone i naprawiają szczególnie ten na dole

tzn jak kupilem na gorze od goscia na 1 pietrze ale telefon jest 3 miesieczny i jest na gwarancji .... wczoraj oddalem na gwarancje do orange i zobacze co powiedza .... jak cos bedzie z nim nie tak i nie beda chcieli naprawic to wtedy tam na 1000% tam pojade :decayed:

a skad wiesz ze skupuja uszkodzone ? ale chyba jak jest na gwarnacji to by najpierw naprawili na gwarancji przed sprzedaza chyba ze jakas lipa z tym telefonem jest .... druga sprawa to nie sprawdzilem tego telefonu i to moja wina , dlatego oddaje do serwisu zeby miec jak cos od nich podkladke ze wada byla wczesniej przed zakupem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłeś IMEI jak kupowałeś ? Kolega pracuje w autoryzowanym serwisie szajsunga i mówi ze coraz częściej podkładają w komisach albo lewe karty gwarancyjne albo zerują IMEI. Po takich zabiegach masz po gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłeś IMEI jak kupowałeś ? Kolega pracuje w autoryzowanym serwisie szajsunga i mówi ze coraz częściej podkładają w komisach albo lewe karty gwarancyjne albo zerują IMEI. Po takich zabiegach masz po gwarancji.

A to polska własnie -trza sp***dalać stąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Czech do Holandii czy do Nibylandii ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 12:46_________________________________________________robię dzisiaj z Ewą wieczorem nalot na dobrą pizzę. Dzwoniłem do Gniadego ma sie określić. Wpadnie ktoś na papu i porcję chmielu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być, ale nic nie mogę obiecać. W tym tygodniu czekają mnie dwie kartkówki, dwa kolokwia, a do zrobienia oprócz tego mam dwa sprawozdania, pięć programów i listę zadań. W związku z powyższym moja obecność zależy od stopnia zaawansowania prac. W razie czego, będę dzwonił :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam na wyjście dzisiaj :confused4: Dopiero co znalazłem prace. Krucho u mnie z kasa... nie wiem jak dotrwam do końca miesiąca.... Zresztą Monia leży w łóżku, wole się nią zająć, niż opychać się pizza. Jak stanę na nogi, to ja Was będę zapraszał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...