Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

nie łatkę pierdzielnie tylko dobierze nić i wyszyje to na ori. To jest ten pawilon gdzie jest nauka jazdy, akcesoria militarne i krawieckie manele jak dobrze pamiętam też tam są. [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 11:59_________________________________________________mam dane:

Gruszka Czesław. Pracownia tapicerska samochodowa

Na Ostatnim Groszu 8, Wrocław

605 259 093 (Tel. kom.) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

nie łatkę pierdzielnie tylko dobierze nić i wyszyje to na ori. To jest ten pawilon gdzie jest nauka jazdy, akcesoria militarne i krawieckie manele jak dobrze pamiętam też tam są. [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 11:59_________________________________________________mam dane:

Gruszka Czesław. Pracownia tapicerska samochodowa

Na Ostatnim Groszu 8, Wrocław

605 259 093 (Tel. kom.) ?

dzieki wielkie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega płacił 120 pln od fotela ale to było rok temu nie wiem jakie teraz ma ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega płacił 120 pln od fotela ale to było rok temu nie wiem jakie teraz ma ceny

W tej cenie kupię fotel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do gościa i się zapytaj kolega miał powypalane dziury od fajek jedna przy drugiej. Jak zrobi dobrą cenę to ja też podjadę bo zaczyna mi się mechacić od wsiadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do gościa i się zapytaj kolega miał powypalane dziury od fajek jedna przy drugiej. Jak zrobi dobrą cenę to ja też podjadę bo zaczyna mi się mechacić od wsiadania.

Ja dzisiaj zobaczyłem gąbkę :wallbash: Dokładnie to samo mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdarzyło replikę G10 wyciągnąć przez okno. Ale gościu przez światła spierrdalał, mina faceta obok w passacie - bezcenna :D no co, auto miałem czyste, a gówniarz mi szybę pomazał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi: też po nocnej pracy i spaniu :>

to i ja się może już podniosę z wyra :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem zawiadomienie z prokuratury, że mogę złożyć pismo o "naprawienie wyrządzonych szkód finansowych" czy jakoś tak, czyt. mogę odzyskać kasę za rower. Trzeba dobrze przemyśleć, jak to napisać, żeby tej kasy był tyle ile trzeba. Mam rachunek za rower sprzed jakiś 5 lat na kwotę 1400 (1600?), ale w tzw. międzyczasie dokupiłem do niego mnóstwo rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet wybierasz się? Ja się zastanawiam, lecz nie bardzo jest z kim jechać, jak na razie nakręcam Gracjana. Karol coś wspominał.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy się mają chętnego który nie wytrzymał bicia wieszakiem po piętach i przyznał się do wszystkich skradzionych rowerów od 2005 w zachodniej polsce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy się mają chętnego który nie wytrzymał bicia wieszakiem po piętach i przyznał się do wszystkich skradzionych rowerów od 2005 w zachodniej polsce :evil:

Prezes może Ty się wybierzesz do Bukowiny? Dalibyśmy ostro w palnik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...