Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Hornet wybierasz się? Ja się zastanawiam, lecz nie bardzo jest z kim jechać, jak na razie nakręcam Gracjana. Karol coś wspominał.......

Ja na weekend Bukowinowy mam poród :gwizdanie: idealnie w tym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Ja z góry mówię, że nie jadę, nie ma mnie w tym terminie w Polsce bankowo, ale szykuję się na majoVWke z czerwcu. B5 powinna być gotowa, a jak nie, to B7 polecę, bo chyba nawet do Polski będę jechał B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Was :foch:

przeliczałem cały wyjazd na 2 osoby wychodzi 1000pln nie licząc alko :no: biorąc średnie spalanie 10/100 a raczej tak nisko nie zejdę znając życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Was :foch:

przeliczałem cały wyjazd na 2 osoby wychodzi 1000pln nie licząc alko :no: biorąc średnie spalanie 10/100 a raczej tak nisko nie zejdę znając życie.

Jak liczyłeś.... 10 w trasie ?? gratuluję :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy na majoVWke jedziesz, ale jeśli ja swoim pojadę, a on ma jechać za mną, to na pewno nie zejdzie poniżej 12. Ja poniżej 10, owszem zmieszczę się, ale on benzyniakiem nie da rady tak nisko zejść. [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 23:46_________________________________________________Kórwa wy***ali mi szybe w B7 :wallbash: co najlepsze nic nie zginęło z samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a kiedy majóVWka dokładnie jest? bo może ogarnę do tego czasu i też bym się wybrał... tylko to chyba już trzeba ogarniać miejsca ?

ale wam duże palą te wasze smoki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie dziw, że mi wpierdala przy butowaniu między 100-180 bo takie sa realia na polskich drogach, przyspieszanie co chwilę, a muszę 6 garów ropą wykarmić. Ale wbrew pozorom i wszelkim legendom jakie krążą o 2,5tdi to i tak mi mało pali. A Maciek ma benzyniaka, benzyny zawsze więcej Ci zejdzie przy butowaniu.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 00:17_________________________________________________Zresztą widzę, że Ty też masz benzyniaka, ale uwierz mi, że Twoje 2,8 będzie paliło mniej więcej tyle samo, co jego 1,8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było sobie program robić ? :decayed:

mi pali w trasie 10-11 ( 120-150 ) : :cool1:. w mieście 13-15.

A jak mam czasem ochotę posłuchać pracy v6, to w tym momencie skonczylismy rozmowę o spalaniu :hi::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak liczyłeś.... 10 w trasie ?? gratuluję :polew: :polew: :polew:

ty to chyba całe życie turbognojakiem jeździłeś :naughty: poniżej 10 nie zejdzie i koniec

jest tu kilku mitomanów którzy sami siebie oszukują 1.8T pali im ponoć 6-7 w trasie i 10 na mieści ale takich pozdrawiam :klamie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było sobie program robić ? :decayed:

mi pali w trasie 10-11 ( 120-150 ) : :cool1:. w mieście 13-15.

A jak mam czasem ochotę posłuchać pracy v6, to w tym momencie skonczylismy rozmowę o spalaniu :hi::polew: :polew:

Ja nie żałuję programu. Nie czuję różnicy w spalaniu. A jak mam ochotę posłuchać pracy V6, to otwieram szybę :nabijasie: Ja na trasie nie umiem 10 przekroczyć. No chyba że jej doj**ię do 140 na 4 biegu i tak będę trzymał. A tak to raj, w jak mieście 10 weźmie to max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak liczyłeś.... 10 w trasie ?? gratuluję :polew: :polew: :polew:

ty to chyba całe życie turbognojakiem jeździłeś :naughty: poniżej 10 nie zejdzie i koniec

jest tu kilku mitomanów którzy sami siebie oszukują 1.8T pali im ponoć 6-7 w trasie i 10 na mieści ale takich pozdrawiam :klamie:

Wcześniej jeździłem:

polonez 1.6 GLI

toyka avensis 2.0 150PS

volvo s70 2.5T (PB)

A4 AVF 1,9 131Ps

później były najlepsze auta... służbowe :decayed:

a3 1,9 (CHOOJ WIE ILE) PS :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 01:52_________________________________________________http://vkontakte.ru/video_ext.php?oid=73172191&id=161531981&hash=5a0b16d945b3a6b0&hd=3&fb_source=message

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty Karol kiedy ty śpisz ? :naughty: cały dzień i noc na forum

Nie sypiam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

byłeś kiedyś na zlocie?! to auto przyjeżdża(ło) praktycznie co tydzień, należy do jednego z klubowiczów AKP i jest na sprzedaż już od pewnego czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...