Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

hornetowi czujki po przymarzały :gwizdanie: teraz musi klucz w dzure pchać zamiast na lansie z pilocika kłi-kłi i do środeczka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornetowi czujki po przymarzały :gwizdanie: teraz musi klucz w dzure pchać zamiast na lansie z pilocika kłi-kłi i do środeczka :naughty:

Idę zaraz zobaczyć co i jak. Trochę to denerwujące jest :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku się kończy powoli... :gwizdanie:

jak myślicie, ile mogę za swoją wołać? 5tyś od rozrządu minęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile waży avant ? :naughty:

napisz mi ile AH ma twój aku i coś zamotamy w dobrej cenie :wink4:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 13:53_________________________________________________tu jest coś dla Ciebie ; http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239634.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szczur za potwierdzenie diagnozy. Już mogę się lansować z pilotem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ma 60 Ah teraz. Doładuje i zobaczymy, jak będzie działał, bo ostatnio nie doładowałem i stąd mogą być problemy, a na wakacje i tak myślę o czymś nowszym. Mam nadzieję na B6, ale jeśli budżet nie pozwoli, będę musiał chyba szukać czegoś nowszego spoza OOOO ;([br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 15:35_________________________________________________a rzecz w tym, że planuję jechać do Zakopanego na dniach, wyrwać się od wszystkiego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szczur za potwierdzenie diagnozy.

no problem :wink4:

planuję jechać do Zakopanego na dniach, wyrwać się od wszystkiego :gwizdanie:

wyczuwam twardy reset w powietrzu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczuwam twardy reset w powietrzu :gwizdanie:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 18:02_________________________________________________prognoza na piątek: -26 st.C w Zakopanem :blink:

aku to chyba od razu po przyjeździe wyjmę z auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ma 60 Ah teraz. Doładuje i zobaczymy, jak będzie działał, bo ostatnio nie doładowałem i stąd mogą być problemy, a na wakacje i tak myślę o czymś nowszym. Mam nadzieję na B6, ale jeśli budżet nie pozwoli, będę musiał chyba szukać czegoś nowszego spoza OOOO ;([br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 15:35_________________________________________________a rzecz w tym, że planuję jechać do Zakopanego na dniach, wyrwać się od wszystkiego :gwizdanie:

Już parówa Ci się nie podoba ? Czemu taka nagła potrzeba zmiany auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty byś nie wolał B6 ? :naughty: Ja też już bym się chętnie bujał B6 1.8TQ ale życie jak zwykle brutalnie weryfikuje plany :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba się :) tylko jest kasa na coś więcej :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 20:37_________________________________________________troche żal sprzedawać, bo dużo przy niej zrobiłem, ale jest kasa i ochota na coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba się :) tylko jest kasa na coś więcej :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 20:37_________________________________________________troche żal sprzedawać, bo dużo przy niej zrobiłem, ale jest kasa i ochota na coś innego

a no pewnie... :good: ja ogólnie zadowolony jestem tylko mocy brakuje...a lepiej nie modzić przy 2.5 :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swojej nie oddam już :) do swojej śmierci będzie przy mnie. Nowsze to już jedynie B8, bo B7 stoi sobie grzecznie pod blokiem... ;) ale jeszcze trochę i będę sprzedawał, bo olej żre jak wściekła.[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 20:43_________________________________________________

podoba się :) tylko jest kasa na coś więcej :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 20:37_________________________________________________troche żal sprzedawać, bo dużo przy niej zrobiłem, ale jest kasa i ochota na coś innego

a no pewnie... :good: ja ogólnie zadowolony jestem tylko mocy brakuje...a lepiej nie modzić przy 2.5 :decayed:

A co Ty mi tu pierdzielisz, że mocy ni ma... Ile masz nalotu? Robiłeś pompe, wałki? Ja po regeneracji pompy auta nie poznałem, po programie całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...