Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie w tym problem, że mam wielowahaczowe zawieszenie bodajrze 5 elementów na strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

bardzo podobny żeby nie powiedzieć identyczny (ze zdjęć) jak w b5. http://allegro.pl/zestaw-wahacze-master-sport-audi-a4-b6-2000-2004-i2157152942.html te zestawy są chwalone i za rozsądną cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podobny żeby nie powiedzieć identyczny (ze zdjęć) jak w b5. http://allegro.pl/zestaw-wahacze-master-sport-audi-a4-b6-2000-2004-i2157152942.html te zestawy są chwalone i za rozsądną cenę

Różne opinie były na forum odnośnie master sport. Ja bym tego nie zakładał do auta.

---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 17:37 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podobny żeby nie powiedzieć identyczny (ze zdjęć) jak w b5. http://allegro.pl/zestaw-wahacze-master-sport-audi-a4-b6-2000-2004-i2157152942.html te zestawy są chwalone i za rozsądną cenę

Ładna cena kurde, nie zabija :) chociaż pierwszy raz słysze o tym master sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że mają gwarancję na 2 lata i z jej realizacją niema problemów.

Różne opinie były na forum odnośnie master sport. Ja bym tego nie zakładał do auta.

złe opinie pisali ci co dokręcali wahacze na opuszczonym kole albo łączniki staba pozakładali lewy na prawy. :stupid2: Ja na zeszłe lato wymieniałem całość i nic nie stuka pomimo tego że mam glebę na betonowych springach. Z resztą jak ktoś napierdala po dziurach i nie patrzy na drogę to i lemfordera zajedzie w pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mastersporty nie wytrzymały między wymianami oleju. Padły jak mucha, powoli nie jeżdżę, ale po dziurach nie **********m...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zdesperowany. Nie stać mnie na lema są 3x droższe. Nasze wroclawskie drogi szybko i sprawnie rozpierniczą tak samo lema jak te master sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdym bądź razie nie narzekam. Przed masterami zakładałem lema ale nie w całości i sypał sie jak domki w Czeczenii. Albo całość albo nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ori to ori. Okazuje się, że Banany z zestawu MS maja mniejsza tuleje niż Lem. Kumpel polecał mi jeszcze Duńskie JOM za 9xx. Ponoć taksiarze się dobrze wypowiadają na ich żywotność. Weźcie jeszcze pod uwagę stan amorków. Jak będą wywalone, to nawet jak założycie Lema to padnie bardzo szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joma to gwint można zasadzić :tongue4: Do B5 robi jeszcze wahacze jakaś polska firma. Chłopaki z Nowego Dworu mieli w hurtowni chyba za 600 pln. Zakładałem to do paska B5 wujkowi. 25 tysi ma już na nich nakulane i jest bez stuków. Tam gwarancja była na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taksiarze to nawet jak założą za 450 zestawy, to nie będą narzekać, bo jeżdżą 30-40 na godzinę, omijają wszelkie dziury, to jak im to ma paść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu ksywa "złotówa" nie wzięła się znikąd :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu ksywa "złotówa" nie wzięła się znikąd :bicz:

Powiedz mi ile km robisz rocznie ? mowa o jeździe A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie około 10000 km rocznie. Większość to miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie około 10000 km. Większość to miasto.

Rocznie ??:buahaha: ja rocznie ok 40tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10?! No to nie obraź się, ale ***a jeździsz. Jeszcze powiedz, że masz diesla...? Zdania jak widzisz są podzielone, zrobisz, jak uważasz, ja pozostaję przy inwestycji w lemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam diesla i nigdy nie będe miał. Nic na to nie poradze, że tak mało kilometrów robie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało jeździsz, to główny powód, dlaczego robisz tak mało kilometrów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...