Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

ja też miałem malować ale już dałem sobie spokój ... za dużo hajsu poszło już w to auto :kwasny: trzeba je sprzedac i kupić B6 żebym mógł z czystym sumieniem od nowa ładowac sos :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

ja też miałem malować ale już dałem sobie spokój ... za dużo hajsu poszło już w to auto :kwasny: trzeba je sprzedac i kupić B6 żebym mógł z czystym sumieniem od nowa ładowac sos :decayed:

Dla mnie czegoś już brakuje w b6... Mnie bardziej kręcą starocie :decayed:

A dokładki pomaluje sam to cenowej tragedii nie będzie :wink: Tylko nie wiem co zrobić z tymi gumowymi listwami na drzwiach :thumbdown:

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

Ziomek chce sprzedać swoją zabawkę :decayed:

http://allegro.pl/buggy-rurak-126p-fajna-zabawka-mozliwa-zamiana-i2287641394.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem sam malować ... dolicz podkład do plastiku bo ci wszystko odlezie po pół roku. A gumowe listwy albo wywalić i pomalować drzwi do listew albo kupić nowe i opiedzielić plakiem żeby się świeciły

Horneta ktoś widział ? :whistling:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

mam wolny weekend na nysę (26-27.05) więc o ile pogoda będzie sprzyjała zostaję pod namiotem na noc :naughty: Arek jak się na to zaopatrujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem sam malować ... dolicz podkład do plastiku bo ci wszystko odlezie po pół roku. A gumowe listwy albo wywalić i pomalować drzwi do listew albo kupić nowe i opiedzielić plakiem żeby się świeciły

Horneta ktoś widział ? :whistling:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

mam wolny weekend na nysę (26-27.05) więc o ile pogoda będzie sprzyjała zostaję pod namiotem na noc :naughty:Arek jak się na to zaopatrujesz ?

Skrzynka piwa i mogę siedzieć cały weekend :decayed:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

A tak poważnie co do Nysy...na tą chwilę nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym też dołączył :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek będzie z chłopakami z A80 to nie będziemy samotni :decayed: Może i nelson sie wybierze :naughty: Ze mną na 90% oprócz Ewy zabiera się jeszcze koleżanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet od afery z gwintem ,oddał mi dziś pieniądze za to. Sam się skontaktował i wyjaśnił sytuacje,zachował się ok.

Dzięki.

Do nysy ja też jadę na 100 % :) , do bielawy wolnego nie wyskrobałem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy moze ktos mieszka niedalko ziebic ? mam ogloszenie autka co sadzicie :

http://otomoto.pl/seat-cordoba-bezwypadkowa-salon-serwis-C23746465.htmlm

wiecie kto z forum sprawdza vin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet od afery z gwintem ,oddał mi dziś pieniądze za to. Sam się skontaktował i wyjaśnił sytuacje,zachował się ok.

Dzięki.

Do nysy ja też jadę na 100 % :) , do bielawy wolnego nie wyskrobałem :kwasny:

Ja również wczoraj złapałem z nim kontakt przez forum, sprawa jest wyjaśniona, zachował się w porządku, temat tego gwintu uważam za zamknięty, a w czerwcu pijemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osrał się chłop i tyle. Wolał jak człowiek wyjaśnić sprawę niż mieć przeorany ogródek. :thumbup1:

Kaju widziałem ten film ze 2 lata temu na tukielce.info :grin:

Walduś moja propozycja jest nadal aktualna jakby Ci się jednak nie podobał zestawik zabawek :naughty: ew zabiorę sam tył w rozsądnej cenie. Jak coś to GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wróciłem już z Bielska. Pełen FIS i tempo na pokładzie. Spalanie w trasie 7l przy 110/km :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

czy je to to : DWL 61RE na kleczkowskiej? bo co jestem u siostry na siemienskiego to widze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem :decayed: fajne :)

moje padlo c5 stoi z 70 metrow od Twojego na siemienskiego miedzy 1 a 3 :naughty:

z wgniotka na klapie itp bo jeszcze lakiernika nie widzialo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ;)

chlopak z zabki tutaj tez ma fajna b5. Nisko postawiona,srebrna...ale dzisiaj go chyba nie ma.

O 15 bede jechal,to jak bedziesz jeszcze stal to obejrze twoje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e nie ma co ogladac ;) w styczniu nabyte to narazie ciagla rzezba... to rurki to przegub to uszczelka klawiatury to swieczki itd... lakier na koncu :jerk:

jak o 15 bedziesz jechac to zejde na chwile bo jestem u siostry do jutra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siostra mlodsza czy starsza ?:naughty:

czesto przyjezdzasz?

ok, 15:10 rowno,bede kolo swojej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe siostra mlodsza :wink: ale przeprowadza sie za tydzien gdzies na hallera

ja jestem raz lub dwa w miesiacu bo moja jakis tam kurs ma.

lokej to 15.10 zleze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem robić dzisiaj polerkę całej fury... przed chwilą odsłoniłem rolety i :facepalm: jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...