Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

ładuj od cupry czy czegośtam. W battalionie kiedyś pisali i ładnie wygladała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Gniady powrócił na forum?! Pozdrówcie chłopa ode mnie!

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Szukam już chyba 2 tydzien tej dokładki i masakra :doh:

No i radze Ci wziąć nową i przyjebać ją na kilka wkrętów do zderzaka i pilnować jak kobity, teraz nikt Ci zderzaka nie rozkompletuje, a jak rozkompletuje, to zawoła za samą dokładke prawie tyle, co za zderzak. Napisz do kuba84, może mu coś tam zostało w rupieciarni, powołaj się na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cs go zakupiony serwer postawiony :decayed: goodie.hopto.org można wbijac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadzicie mnie ? co tam sie pozmieniało i na jakich zasadach działa ? moja przygoda z cs zakonczyła się na v1.5 i to było z 10 lat temu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cs go zakupiony serwer postawiony :decayed: goodie.hopto.org można wbijac :grin:

Eee 1.6 lepszy :decayed: I jest nawet temat na forum. Wielokrotnie graliśmy. Teraz temat umarł, ale niedługo kupię serwer to znowu odżyje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cs go zakupiony serwer postawiony :decayed: goodie.hopto.org można wbijac :grin:

Eee 1.6 lepszy :decayed: I jest nawet temat na forum. Wielokrotnie graliśmy. Teraz temat umarł, ale niedługo kupię serwer to znowu odżyje :decayed:

ja tam w 1,6 przegrałem 1400h i czero 1400 i teraz czas na GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1400h:whistling: U mnie by trzeba było mnożyć te liczby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczuraz nic sie nie pozmieniało troche facelift map i poprzesuwali bomb site`y. Też się przesiadłem z 1.6 na go.

pany ma ktoś akumulator na sprzedaż do benzyny 45Ah wystarczy

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ----------

Nowak zalożył temat: http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/counter-strike-global-offensive-262971/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, jak chcesz, ja mam stary aku od parówy, jest trochę słaby ale ma chyba 65Ah. leży nieużywany. trzeba by go podładować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1400h:whistling: U mnie by trzeba było mnożyć te liczby :decayed:

na każdym 1400h przesiedziałem... szkoda trochę czasu :decayed: Ty młody jesteś to inna era gier... ja jak siedziałem na atarii to jeszcze na nocniku siedziałeś ...:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, jak chcesz, ja mam stary aku od parówy, jest trochę słaby ale ma chyba 65Ah. leży nieużywany. trzeba by go podładować

A długo leży nieładowany? Właśnie mój był od grudnia nie ładowany i wyzerował się. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, jak chcesz, ja mam stary aku od parówy, jest trochę słaby ale ma chyba 65Ah. leży nieużywany. trzeba by go podładować

A długo leży nieładowany? Właśnie mój był od grudnia nie ładowany i wyzerował się. :facepalm:

Całkowicie nie daje znaków życia ???

Spot jutro 17:00 Magnolia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu jakiegoś prawnika? Potrzebuję porady. Współlokator zostawił nam wypowiedzenie dzień przed zapłatą i się zwinął zostawiając je na stole. Dał je nam, a nie wynajmującemu :facepalm: Idiota :polew: Nawet naszych podpisów tam nie ma.. Poszedł nagle w piz*u i nie chce płacić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu jakiegoś prawnika? Potrzebuję porady. Współlokator zostawił nam wypowiedzenie dzień przed zapłatą i się zwinął zostawiając je na stole. Dał je nam, a nie wynajmującemu :facepalm: Idiota :polew: Nawet naszych podpisów tam nie ma.. Poszedł nagle w piz*u i nie chce płacić :grin:

Nic mu prwanie nie zrobicie... umowę podpisywał razem z wami czy na gębę robiliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, jak chcesz, ja mam stary aku od parówy, jest trochę słaby ale ma chyba 65Ah. leży nieużywany. trzeba by go podładować

A długo leży nieładowany? Właśnie mój był od grudnia nie ładowany i wyzerował się. :facepalm:

Całkowicie nie daje znaków życia ???

Spot jutro 17:00 Magnolia

Totalny dead.

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

no już trochę leży, ale można spróbować zreanimować

A masz prostownik ? To byś mi go podładował a ja bym po niego wpadł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...