Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

nie mozesz ich po ludzku umiescic w przyjemniejszej formie?tzn. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

zrób jeszcze dynamicznie 001+statyczne 001

turbo ospałe, ciekawe jaka dawka w 001.

Program rzeźba auto nie jezdzi na limiterze momentu tylko dymu. Moc ze 115 koni

hehe kto to robil xD....

Turbo ospałe, bo pewnie kata ma zawalonego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: panowie jeżdżący na glebie po Wrocławiu :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy: wielki szcun dla was Vw lt ledwo wytrzymał przeprawę przez miasto :grin: kierwa już NIGDY nie będę narzekał na Bydgoskie ulice :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: panowie jeżdżący na glebie po Wrocławiu :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy: wielki szcun dla was Vw lt ledwo wytrzymał przeprawę przez miasto :grin: kierwa już NIGDY nie będę narzekał na Bydgoskie ulice :facepalm:

Tragedii nie ma :decayed: Trzeba wiedzieć którędy lecieć :naughty: Ja jadąc przez miasto mam już w nawyku skanowanie powierzchni :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: panowie jeżdżący na glebie po Wrocławiu :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy: wielki szcun dla was Vw lt ledwo wytrzymał przeprawę przez miasto :grin: kierwa już NIGDY nie będę narzekał na Bydgoskie ulice :facepalm:

A oni na battalionie piszą mi żebym zrobił większą glebę i kupił opony z mniejszym profilem:grin:

Szczuraz rozjebałeś mi system sposobem w jaki wrzuciłeś te logi:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Wrocławiu jeździ sie tylko asfaltem no chyba ze w niewielu przypadkach na kostce jak już nie ma innego wyjścia.

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

To jak kto jutro będzie po mostem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: toż jeszcze parę lat i tramwaje będą trzeć podłogą jeżdżąc po tych torowiskach :grin:

kto ma czarnego avanta b5 z czarnymi felami z czerwonym paskiem po obwodzie felgi?

czerwonego avanta b5 błyszczącego się jak psu jajca ?

i b6 avanta srebrnego z czarnym dachem? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozesz ich po ludzku umiescic w przyjemniejszej formie?tzn. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

zrób jeszcze dynamicznie 001+statyczne 001

turbo ospałe, ciekawe jaka dawka w 001.

Program rzeźba auto nie jezdzi na limiterze momentu tylko dymu. Moc ze 115 koni

hehe kto to robil xD....

:decayed:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

Szczuraz rozjebałeś mi system sposobem w jaki wrzuciłeś te logi:facepalm:

:polew::polew::polew:

Wątek jeszcze jest czy już do kosza poleciał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem te logi a co tyle że zapomniałem mackowi powiedzieć żeby przez vaglog wrzucił na forum a z tego pośpiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze w sumie że tego grila przekładamy , bo wczoraj byłem na wieczorze kawalerskim i pierwszy raz w życiu mam kaca :facepalm::facepalm::facepalm: prawie 2 butelki ballantines na głowe wziąłem więc łikend z głowy :doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh:i łep napier... jak szalony:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

To ładnie hrabia pocisnął :grin: dziwki jakieś były ?

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

To jak kto jutro będzie po mostem?

Jestem jutro oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi robił Goldik i w takiej formie dostałem. Zwykle przez vaglog wrzucałem. Zloguję jeszcze raz to wszystko. Tylko napisz mi co robić dynamiczne a co statyczne. :decayed:
Program rzeźba auto nie jezdzi na limiterze momentu tylko dymu. Moc ze 115 koni

Myślę że więcej bo dzisiaj afn`a w ośce obleciałem 3 razy. Passat chyba nie jest cięższy od a4. :co:

a i jeszcze jedno szczuraz xD nie krec go do 4683rpm bo bokiem mu to wyjdzie, to nie 1.8T

hehe chyba ktos limiter obrotów zdjął...

Jeśli tak gonisz to jest jeszcze szansa ze napięcia na pompie vp37 podniesli i tego nei widać w tych logach a wtryski bardziej sikaja paliwem.

Zobaczymy grupy 001 dynamiczne i statyczne, tam będzie widać...

No i te korekty 013 są sporo na plusie...

wrzuc logi i wklej jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pisać mi tu ładnie o której godzinie jutro i gdzie dokładnie jesteście tylko bez glupawych mapek bo jestem z wro i wiem jak dojechać. Chodzi o miejsce pod mostem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno szczuraz xD nie krec go do 4683rpm

fakt nie zauważyłem :naughty: kręć kręć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób z wrocka na spota podjezdza jak jest sezon, czyli powyżej 15 stopni ? Hehe... czy tylko sie umawiacie i jest 4 osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób z wrocka na spota podjezdza jak jest sezon, czyli powyżej 15 stopni ? Hehe... czy tylko sie umawiacie i jest 4 osoby?

Z tym różnie bywa :grin: Ale nie ważne czy są 4 osoby, czy 40... to spot nie event... tu się spotykają ludzie, nie auta... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja oczywiście też jestem :) już trochu podtrzeźwiałem także bede :) a co do wieczoru to pamiętam że były strip laski :D i że zaczęly tanczyć , a później to juz sie film urwał :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób z wrocka na spota podjezdza jak jest sezon, czyli powyżej 15 stopni ? Hehe... czy tylko sie umawiacie i jest 4 osoby?

Z tym różnie bywa :grin: Ale nie ważne czy są 4 osoby, czy 40... to spot nie event... tu się spotykają ludzie, nie auta... :wink:

o tototo :P na ostatnim spocie sciagnalem chlopakow z seata :)

panowie, zobaczcie co MAciek, od Legenda zrobil :D

https://plus.google.com/photos/115708405912325351336/albums/5881300169449078753?banner=pwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi reklame robisz. Niech Cie chudy byk... :D

Ty mi tu nie pier**l, bo od każdego kolejnego klienta zacznę 10% z Ciebie ściągać, a nie 3 jak do tej pory :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno szczuraz xD nie krec go do 4683rpm bo bokiem mu to wyjdzie, to nie 1.8T

ponad 5 się kreci a 4600 to dla niego dużo ? :co::foch: porypane te silniki...

Szczuraz rozjebałeś mi system sposobem w jaki wrzuciłeś te logi:facepalm:

:ssij::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno szczuraz xD nie krec go do 4683rpm bo bokiem mu to wyjdzie, to nie 1.8T

ponad 5 się kreci a 4600 to dla niego dużo ? :co::foch: porypane te silniki...

Szczuraz rozjebałeś mi system sposobem w jaki wrzuciłeś te logi:facepalm:

:ssij::grin:

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3: wiedz, że coś się dzieje i nie stosuj tego, bo jak Ci tłok przez komin do kabiny zajrzy, to dopiero będziesz kurwił :facepalm: ja AKNa kręciłem max do 4,2krpm i to też raz na jakiś czas na trasie, żeby suszare przegonić, a tak jeździłem tylko w zakresie najwyższego dostępnego momentu, bo w dieslu nie ma sensu kręci tak wysoko, bo tu nie chodzi o konie, tylko o moment :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...