Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

To mi Hornet zabiłeś ćwieka. Byłem pewny, że taka cena bo perła.

Wcześniej za zderzak tył wzięli 300 w tym samym miejscu, więc w sumie wydawało się, że drogo tam nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Jak jestem w PL, to wożę przy sobie "alarmówkę", ale przy każdej jednej kontroli z góry muszę o tym informować, że coś takiego posiadam i gdzie jest. Dlatego zazwyczaj jestem kontrolowany "we dwóch" - czyli jeden rozmawia, a drugi stoi przy nim z łapą na kaburze przygotowaną do odpięcia i interwencji. Gdybym nie powiedział, że coś takiego przy d*pie mam a by mnie przetrzepali, no to na dzień dobry dostaje dwa cztery, jak nie cztery osiem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz pojęcia ile czasu, pieniędzy i nerwów Twoich i wielu ludzi dookoła potrzeba, żeby dostać pozwolenie

:whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz pojęcia ile czasu, pieniędzy i nerwów Twoich i wielu ludzi dookoła potrzeba, żeby dostać pozwolenie

:whistling::whistling::whistling:

Aha, no to może PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz pojęcia ile czasu, pieniędzy i nerwów Twoich i wielu ludzi dookoła potrzeba, żeby dostać pozwolenie

:whistling::whistling::whistling:

Aha, no to może PW :decayed:

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , Pany jak w tym tygodniu złożę auto to podjadę w niedziele dawno mnie nie było i raz się spóźniłem :doh: i oczywiście taki mozg :whistling: ze mnie ze nie zapisałem nr tel do nikogo z assistance :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie masz

Dlatego napisałem że mózg jestem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie masz

Dlatego napisałem że mózg jestem :decayed:

aaa to pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przymierzam się do tego egra tylko narazie mamonki brak :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj morda tak spuchła...:facepalm: Nie odpuszczę cwelom. Dostałbym po piździe solo style, podałbym gościowi grabę i pogratulował, że dał radę. Ale k**wa 8 vs 3? Nie ma takiej j**anej opcji, dzisiaj jadę na obdukcję i będę im kręcił sprawę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko musisz dane kolesi znać, może się nauczą aby nie napierdalać 3 na jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze 100 pln przygotuj na obukcje... To jest wlasnie chore...nie dosc, ze mazak poobijany to jeszcze trzeba za to zaplacic. Pozniej niby zwracaja jak wygrasz sprawe, a pewnie wygrasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego że są w kamerach mnie pobili dostałem z buta w twarz nie zdąrzyłem wyśiąsć z auta moją żonę która była w 7 mesiącu ciązy pchneli na maske skopali auto było obdukcja jaki samochód ilu ich było numery rejestracyjne auta póżniej rozpoznanie przez szybę na policji i h*j sprawę umorzyli jeszcze cwaniakli przywiezli umowe kupna sprzedaży że w cześniej sprzedali to auto i to nie oni :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

a wszystko przez to że żona zatrąbniła na nich bo wymusili pierszeństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się zacząć wymierzać szybką sprawiedliwość takim typom, ostrzegawczy strzał z broni w głowę raczej by ochłodził zapędy pozostałych. Ale o plusach i minusach wolnego posiadania broni można dyskutować godzinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się zacząć wymierzać szybką sprawiedliwość takim typom, ostrzegawczy strzał z broni w głowę raczej by ochłodził zapędy pozostałych. Ale o plusach i minusach wolnego posiadania broni można dyskutować godzinami.

o k**wa :shock3:

myślę, że w stopę by wystarczyło w zupełności :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytując braci Walaszków: "Najlepszym sposobem są dwa ostrzegawcze magazynki oddane w tył głowy" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...