Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi podrzuć PW co to za B5 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

No i sie stragan rozpetal:) Kaju PW poszlo, DudsA4 robie copy/paste tego co poszlo do Kaja wlasnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szanowni zapraszam jeszcze raz jakby ktoś miał ochotę na dobry koncert z moim udziałem , jutro godz 21.30

WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.

:hi::hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry jutro wypad do Nysy mam nadzieje że pogoda dopisze a emila wywiozłem na wakacje :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie uj***la śruba w zwroticy lewej z tylu. Prawdopodobnie jettronic zj***ł jak wymieniali sprezyny ujebali gwint i sie nie przyznali. A tu niespodzianka autem miotało na boki pojechałem na zbieżność sprawdzić a tu śruba wychodząca z dolnego wahacza w połowie wyciagnieta:slina: więc wkrecil koleś inna abym mógł normalnie jezdzic narazie. Ale zwrotnica do wymiany na szybko. Aha jeszcze jedno o JETTRONIC 2 miesiące temu 3 dni po wymianie sprezyn pojechałem do nich bo coś napieprzalo właśnie w tym tylnym lewym kole. Sprawdzili i powiedzieli ze na zwroticy jest luz i będzie do wymiany ale ni c**ja nie przyznali sie ze to oni wykrecajac śrube UJEBALI GWINT W SRUBIE MOCUJACEJ WAHACZ ZE ZWROTNICA.TAK TO JEST Z j**anymi OSZUSTAMI. PAJACE COŚ TAM SZEPTALI NA WARSZTACIE DO SIEBIE(widziałem przez szybę) PEWNIE ZJAZYLI CO SIE STAŁO WIĘC DOKRECILI ŚRUBE JAK MOGLI I TYLE. Więc nie polecam JETTRONICA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie uj***la śruba w zwroticy lewej z tylu. Prawdopodobnie jettronic zj***ł jak wymieniali sprezyny ujebali gwint i sie nie przyznali. A tu niespodzianka autem miotało na boki pojechałem na zbieżność sprawdzić a tu śruba wychodząca z dolnego wahacza w połowie wyciagnieta:slina: więc wkrecil koleś inna abym mógł normalnie jezdzic narazie. Ale zwrotnica do wymiany na szybko. Aha jeszcze jedno o JETTRONIC 2 miesiące temu 3 dni po wymianie sprezyn pojechałem do nich bo coś napieprzalo właśnie w tym tylnym lewym kole. Sprawdzili i powiedzieli ze na zwroticy jest luz i będzie do wymiany ale ni c**ja nie przyznali sie ze to oni wykrecajac śrube UJEBALI GWINT W SRUBIE MOCUJACEJ WAHACZ ZE ZWROTNICA.TAK TO JEST Z j**anymi OSZUSTAMI. PAJACE COŚ TAM SZEPTALI NA WARSZTACIE DO SIEBIE(widziałem przez szybę) PEWNIE ZJAZYLI CO SIE STAŁO WIĘC DOKRECILI ŚRUBE JAK MOGLI I TYLE. Więc nie polecam JETTRONICA

Rozmawiałeś z właścicielem ( Bobikiem ) ? Czy z tymi mietkami od niego ? Jak nie to szukaj numeru do bobika na forum evo i dzwoń opisz sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:wieczór :decayed:

Się rozchorowałem akurat na weekend :doh::thumbdown: do jutra raczej nie przejdzie :whistling:

A po dzisiejdzym dniu w pracy stwierdzam uroczyście... CZA sp***dalać z tego kraju jak najszybciej :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawiałem z jakimś kolesiem przez tel. Mówił abym podjechał to sie zobaczy:D nie mam tel do Bobika. Wogole byłem dziś w aso, może sie załatwi to inaczej. Ale i tak odwiedze JETTRONICA i chętnie pokaże im śrube jaka zostawili w zwrotnicy poniżej zdjęcia.

Chcę dodać iż śruba nie siedzi w zwrotnicy na całym gwincie lecz na kilku cm pod koniec śruby.

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na śrubie gwint jest ok...tzn pozadzierany z tej jednej strony ale nie zerwany. A to co widać miedzy zwojami to resztki gwintu ze zwrotnicy prawdopodobnie i to jej bym się lepiej przyjżał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale urwał xD

Pamiętasz o mnie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No maj gad:D ta rysa po długości to od podkladki. A w zwrotnicy urwany gwint widać na końcu śruby!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta śruba była na hamca wpierdolona młotkiem, a gwint jest tak sponiewierany, że nie ma tutaj opcji, żeby coś jeszcze z niej było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi mój mechanior ostatnio nie zakręcił jednej z trzech śrub w komorze silnika od trzymania amora. Jego tłumaczenie "No tak, tam był zerwany gwint, ale to Ci nie będzie stukało":facepalm:. k**wa wystarczyło włożyć śrubę o mniejszej średnicy i dokręcić ją od spodu nakrętką wraz z podkładką... Ponadto spierdolił mi tak zawieszenie, że nie puszczę tego płazem. Najprawdopodobniej skręcał na podniesionym aucie:facepalm: Dobrego mechaniora ze świecą szukać:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...