Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

A niech sobie szarpie... ;>

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

Przyszła dokładka S4 Hihi xD:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Szarpać to będzie Tobą w niedzielę... coś czuję, że korozja Cię dopadnie.

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

five o'clock-u zapodaj coś nowego bo to starocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mocnym sprzęgle nic nie szarpie, chyba, że ktoś nie potrafi jeździć :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Jeśli masz tylko program to kup seryjne nowe sprzęgło, nabij kevlarem i będzie ok. Ja u siebie mam teraz wzmocnioną tarczę (kevlar) i wzmocniony docisk, a to wszystko na dwumasie i jest git, jeśli chodzi o komfort :wink: Nie ma jakiejś dużej różnicy w porównaniu do serii. Trochę twardszy pedał, ale źle nie jest.

No właśnie serii nie ma i nie bedzie, i nie wiem czy tylko wzmocnić seryjne sprzęgła czy wsadzić mocne i stracić komfort jazdy. Problem w tym że nie mam porównania...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

A tak w ogóle to sielanko wszystkim:-)

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Mocne sprzęgło nie oznacza utraty komfortu jazdy :decayed:

No właśnie tylko że ja nie mam porównania i tu mnie trochę kłuje ;/ Nie chciał bym żeby przy starcie mną szarpało.

Nic nie szarpie, tylko sprzęgła łapie od samego dołu i ciężko naprawdę zdławić silnik tak aby zgasł. Diesel wiele wybacza, jak chcesz możesz się przejechać moją furmaną i zobaczysz sobie jak to mniej więcej działa.

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Nelson Ty masz założone jakieś mocnez z mocnym dociskiem? Ją właśnie zastanawiam się czy zakładać takie mocne czy standard tylko wzmocniony.

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Mam docisk do 500 nM od radzika. Przelatał już 80k i dopiero zaczął się ślizgać. Nawet mój dziadek taksiarz chwalił te sprzęgło :wink:

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Złomek... potrzepałeś mięso ?

Poszła jak zła, a jaka zadowolona:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson, wpadniesz po ten zaworek? Bo kto wie, czy jutro nie pojadę już do domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson sam docisk masz od radzika? Chyba + sprzęgło tak?

Napisz jak możesz mi na pw jakie koszta poniosłeś. Dawałeś mu swoje graty i przerabiał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz też na fb do CTR Tuning, może coś mają. Ja za całe sprzęgło (nowa tarcza nabita, nowy wzmocniony docisk, używany dwumas) dałem 1400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson sam docisk masz od radzika? Chyba + sprzęgło tak?

Napisz jak możesz mi na pw jakie koszta poniosłeś. Dawałeś mu swoje graty i przerabiał ?

Jak u mnie to było robione, wysyłałeś komplet sprzęgła do niego +1k złotych. Teraz za regenerację, zaśpiewał mi 400zł:wink: Ale to było 4 lata temu, więc wtedy tuning klekotów jeszcze raczkował:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do ECU, bo u nich zrobię wymianę, Daniel mi powiedział, że seryjne zdrowe sprzęgło wytrzymuje do 450nm, więc nie ma potrzeby żadnego wzmacniania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...