SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.

szczuraz

Także tego :decayed:

pedzioł co wjedzioł

• Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• szczuraz

• hornet

• kaju

• Spartan_Wroc.

Top użytkownicy w tym temacie

witam po długim weekendzie, wszyscy cali zdrowi?:hi:

ktoś od nas może sprawdzić nr VIN Passata, czy pisać do stanleya lub playa? tym razem dla ojca auta szukam, zastanawialiśmy się nad Exeo, odezwał się Michier od którego kupiłem swoje a4, że ma do sprzedania Passata Sportline 2.0 TDI CR 170km biały 2009 rok 188tys cena 39tys., ktoś zna ten silnik etc?

jutro do roboty wrrr:facepalm:

Jak kupisz to tato pozna je dokładnie i od dna portfela. No chyba ze masz dostęp do maneli silnikowych.

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Także tego :decayed:

pedzioł co wjedzioł

Kusilem na spocie i się chlopaki alkoholizują. Przed chwila skonczylem skrecac schowek co to ktoś na grillu u Goldika chciał otworzyć a był zamknięty na zamek :facepalm:

ostro gracie

Koniec długiego weekendu. Musisz przekonać ludzi z wysp żeby obchodzili nasze święta. Paru was tam jest. :decayed:

jutro do roboty wrrr:facepalm:

Silnik dość udany. Na pewno bardziej niż na pompkach. Przy tym przebiegu warto zrobić pompę oleju. Zresztą luknij na dział B8 i się wsio rozjaśni :) wersja 170 ma potem większy potencjał do modzenia :P

jutro do roboty wrrr:facepalm:

Jak ma Ci sprzedać drugi raz takiego olejopijca to ja bym się zastanowił dwa razy :D:decayed:

jutro do roboty wrrr:facepalm:

lepiej, żeby pił olej, niż miał go wyksztuszać:wink: a tak na poważnie to ja ze swojej a4 jestem zadowolony, chociaż nie jest to "najpiękniejszy avant w klubie":grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Strasznie utrudniony rozruch miałem z rana po tym weekendzie :/

siemano :decayed: nie ma to jak dobry humor banana od rana :grin:

Bry zaś się obudziłem po 3 rano to juz ten wiek

Strasznie utrudniony rozruch miałem z rana po tym weekendzie :/

Widziałem jak się kiwales na szelu

Po rozrusznik serca, hot doga wpadlem.

:hi:siema, już po pracy:banan:

Ha! +1 :)