Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

hej! może ktoś wrzucić jakieś fotki ze spotów??o ile robiliście...? jak będziecie coś robić w grudniu to dajcie znać chętnie się pokaże jako nowicjusz i przegonie moją a4 po wrocławskich bezdrożach(szkoda że tek dziurawych)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje pilnie kogos z vagiem kto zna sie na rzeczy i zrobi logi.. powod oczywisty - brak mocy w moim AFNie. juz od jakiegos czasu zauwazylem ze slabszy sie zrobil, w piatek przegonilem go na autostradzie i bylo w miare ok ale dzisiaj wyraznie odczulem spadek mocy. moge liczyc na pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a który punkt regulaminu łamie oferując forumowiczowi pomoc w diagnostyce jego problemu?

Czytasz posty, czy kasujesz odruchowo?

ten punkt regulaminu który zabrania korzystania z 2 kont [br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 13:07_________________________________________________a swoją drogą to nie rozumiem po co ty się tutaj udzielasz...swoje żale przecież już w księdze skarg wylałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rewelacyjne wnioski, bo 2 kont nie mam i jak się ma kasowanie propozycji pomocy do posiadania 2 kont?

Jakie żale? Przecież wszystko wyczyściłeś, zanim Hugo zdążył przeczytac o twoich poczynaniach.

Udzielam się, bo jest demokracja i chę pmóc koledze, na naszych spotach coraz więcej ludzi mówi, że są z a4klubu. Gdyby spotami wrocławskimi zajmowała się osoba `z rejonu`, to by nie zadawała takich pytań.

Dobrze, że robie zrzuty ekranowe, bo zawsze potem można pokazac podstawy kasowania przez ciebie postów.

warnmute.gifNic nie jest pokasowane tylko jest w archiwum. Pan nie będziesz mącił znowu w tym miejscu. Swoje już zrobiłeś na tym forum. Pozdrawiamy. Uciszenie i prawdopodobny BAN za naruszenie punktu 23 i 26 regulaminu forum / Poziek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam pytanko, czy w ta niedziele mozna sie kogos spodziewac na parkingu pod mostem?

Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem A4 i chcialbym sie kilku rzeczy dowiedziec (bylo by super gdyby byl ktos z VAG-iem i ocenil wszystkie parametry czy moge spac spokojnie czy jednak nie).

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skoro miłościwy kolega mod pokasował posty od klubowicza który chciał mi pomoc i dodatkowo go zbanował, ja chyba pokażę się w niedziele, również z nadzieją zdiagnozowania vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłościwy kolega mod

bez sarkazmu proszę :decayed:

posty od klubowicza

poprawka ten osobnik nie był klubowiczem i łamał regulamin forum

Na bank pomogą ci w niedziele na spocie pod wskazanym adresem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie bylo :confused4:

Sporo widzę że się działo....... jednym słowem spokój a nowego kolegę witamy. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...