Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Kup sobie sam kabelek

http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5

Program Ci podrzuce , zreszta duzo tego w sieci jest :gwizdanie:

Widzialem Cie dzisiaj na moto :gwizdanie:

Masz tu kabelek

http://www.allegro.pl/item994564892_niebieski_vag_usb_kkl_line_we_wtyku_obd2_promocja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moto powiadasz?

Więc musisz być z moich okolic bo "latałem" w okół komina po okolicznych wioskach ;-)

Pewnie namierzyłeś mnie w Kamieńcu. ;-)

To Ty jechałeś rowerem? Ktoś mi podniósł rękę... ;-)[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:07_________________________________________________A co myślicie o tym?

http://www.allegro.pl/item992246713_vag_com_409_pl_kkl_usb_obd2_24h_diagnostyka_obdii.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moto powiadasz?

Więc musisz być z moich okolic bo "latałem" w okół komina po okolicznych wioskach ;-)

Pewnie namierzyłeś mnie w Kamieńcu. ;-)

To Ty jechałeś rowerem? Ktoś mi podniósł rękę... ;-)[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:07_________________________________________________A co myślicie o tym?

http://www.allegro.pl/item992246713_vag_com_409_pl_kkl_usb_obd2_24h_diagnostyka_obdii.html

Z tej samej wioski dalej nie wiesz ? :decayed:

Ten kabelek co podales tez ok, ale ja zaufalbym viaken-owi .... Mala roznica :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie robił ktoś na ostatnim spocie foty ?

Wojtek tak właściwie to czym Ty teraz jeździsz ? wrzuć najlepiej fote :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fu ... to chyba A4 ... Wiesz co ... w zyciu bym nie kupił czegoś takiego ... i na pewno nie ma gazu i dużo pali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś dziś na spociku? Planuję wybrać się po raz pierwszy. :naughty:

Też się dzisiaj wybieram po raz pierwszy - więc będzie nas przynajmniej dwóch :hi:

Aczkolwiek tak połowicznie, ponieważ ja jestem nowy, ale autko klubowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której zwykle trwają spociki?

Dzisiaj wracając do domu, pomyślałem, że mógłbym wpaść przynajmniej się przywitać. Fakt, że już było późno, ale spróbowałem. Niestety chyba już nikogo z A4 nie było. No chyba, że Was nie znalazłem wśród innych amatorów motoryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której zwykle trwają spociki?

zalezy od pogody nastrojów i ustawienia planet ... ze 3-4 lata temu to i do 22 potrafiliśmy siedzieć ( mówię to jako AKP nie jako A4Klub :decayed: ) a teraz do 19:30 zawsze ktoś siedzi jak pogoda sprzyja . Następnym razem szukaj Audi a nie A4 bo my sie spotykamy w grupie wszystkich audi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której zwykle trwają spociki?

zalezy od pogody nastrojów i ustawienia planet ... ze 3-4 lata temu to i do 22 potrafiliśmy siedzieć ( mówię to jako AKP nie jako A4Klub :decayed: ) a teraz do 19:30 zawsze ktoś siedzi jak pogoda sprzyja . Następnym razem szukaj Audi a nie A4 bo my sie spotykamy w grupie wszystkich audi .

No to byłem sporo później. Ale w sumie widziałem jakieś chyba 2 audi 80 zaraz na początku parkingu. Tam się spotykacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 80 to były jedna granatowa coupe na białych felgach , butelkowy sedan na felgach competition i srebrny sedan jezeli któraś z tych to dobrze trafiłes :naughty: Generalnie pierwszy skręt w lewo i za żywopłotem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy jutro w Bielawie od 12 godz a 5-6 czerwca w Nysie i prawdopodobnie 23 maja ekipa audi 80 wpada pod milenijny to ostatnie jeszcze ustalam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...