Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

możesz oszczędzić na przetwornicach ale wtedy nie posłuchasz już radia ani CB :naughty:

Daj mi znać jak będziesz robił zamówienie na 90% będę chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :hi:

Jeśli ktoś nosi sie z zamiarem przeróbki na bixenon to od siebie mogę polecić soczewki z bmw e60 po liftingu, małe zgrabne i ładnie świecą sam osobiście na takich sobie zrobiłem bixa, zresztą już drugiego, wcześniej miałem na soczewach z a6 c6 i jakoś to nie było to, jeśli ktoś chce to moge postarać się załatwić jakieś soczewki.

Może uda mi się w niedziele zagościć w końcu na spota, bo już się od jakiegoś czasu wybieram i wybrać się nie mogę :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::sesese:

Hornet byłeś u dziadka od tapicerki ? [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 12:58_________________________________________________jakby który potrzebował: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240057.new#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś u nas od kredytów gotówkowych ?? :gwizdanie:

zapraszam na PW albo gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oprócz a-4 jestem też zarejestrowany na seatibizaklubpl. z dwa latka temu organizowali akcję na karty rabatowe orlenu, sam się przyłączyłem i w jest OK tylko że orlen maksymalnie daje 8gr. zniżki. W tej chwili trwa akcja na karty rabatowe na lotosa i na start rabat wynosi 15gr a przy uzyskaniu odpowiedniego limitu do 30gr. Ja już zamówiłem 15 kart nie chcę mieszać adminowi więc, jeśli ktoś z was jest zainteresowany to trzeba się zalogować na w/w klubie. Bez logowania nie jest temat widoczny. Daję wam znać bo na a4klub nie znalazłem żadnego wątku rabaty klubowe a do was mam najbliżej i wy się więcej udzielacie to możecie temat rozpowszechnić. Na pewno trzeba się zalogować, limit kart to 3000 i zostało już ok 800. Rozdano też karty na dwa inne kluby (skoda i coś tam po 200 kart) ale widzę że o a4 nie ma słowa więc jak ktoś chętny to ... można skorzystać. Paliwa płynne tylko wchodzą w grę (GAZ NIE) Jak chcecie to wrzucę warunki tu na wasz spocikstronkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie są korzyści z posiadania karty rabatowej LOTOS?

Wstępne ustalenia z LOTOSem:

Rabat startowy No, Pb 15gr/l przy poziomie 130 000 litrów/miesięcznie.

Rabat na LPG 15 gr ale tylko dla tycz co już zamówili karty nie można wyrobić nowej karty na LPG

Przy poziomie 160 000 litrów/miesiąc - 20 groszy rabatu, przy 300 000 litrów/miesiąc – 30gr.

Ok. 10% rabatu na myjnie, oleje, płyny do spryskiwaczy i inne podobne rzeczy na stacjach, przy wyższych poziomach zużycia do 20%.

Kiedy będą znane ostateczne ustalenia?

Na początku stycznia 2012 ma zostać podpisana umowa i warunki rabatu zostaną opublikowane na forum.

2. Kiedy następuje aktualizacja rabatu?

Co 2-3 miesiące.

3. Jaki jest koszt karty?

Koszt karty to 10 zł + 5 zł wysyłka.

4. Gdzie można zamówić karty?

http://klubseatibiza.pl/lotos/

5. Gdzie znajdują się stacje LOTOS?

http://www.lotos.pl/handlowy/stacje_paliw

6. Czy kart rabatowych mogą używać osoby posiadające samochód innej marki niż Seat?

Tak.

7. Czy rabat obowiązywać będzie na wszystkich stacjach (także partnerskich, franczyzowych i patronackich)?

Rabat będzie obowiązywać na wszystkich stacjach LOTOS z programem BIZNES.

8. Czy rabat będzie obejmował również LOTOS Optima?

Tak.

9. Czy będzie ograniczona ilość kart, jeśli tak to do ilu?

Limit kart to 3000.

10. Czy będzie można brać faktury na swoją firmę?

Nie.

11. Ile osób można wpisać na kartę?

Jedna karta – jedno nazwisko na niej. Jednak z karty będą mogły korzystać inne osoby pod warunkiem, że znają kod PIN.

UWAGA

Błędne podanie PIN-u jest traktowane przez system jako próbę użycia karty przez osobę nieuprawnioną, a trzecia próba użycia błędnego kodu PIN, skutkuje trwałą blokadą karty, a karta zostanie pozbawiona rabatu.

12. Czy karty będą przypisane do samochodu z konkretnym numerem rejestracyjnym?

Nie.

13. Czy rabat dotyczy wszystkich paliw m. in. LPG?

Tak.

14. Czy będzie można zbierać punkty w programie Navigator?

Tak, 10 litrów paliwa LOTOS

(przy płatności gotówką lub kartą płatniczą)

40 litrów paliwa LOTOS

(przy płatności kartą paliwową LOTOS Biznes lub inną kartą paliwową akceptowaną przez stację paliw LOTOS)

15 litrów LPG

(przy płatności gotówką lub kartą płatniczą)

45 litrów LPG

(przy płatności kartą paliwową LOTOS Biznes lub inną kartą paliwową akceptowaną przez stację paliw LOTOS)

my jesteśmy podciągnięci pod LOTOS Biznes (choć jeszcze nie mamy odpowiedzi ile konkretnie litrów będzie na 1 punkt)

15. Jaką minimalna ilość paliwa należy tankować ? Czy są jakieś limity w tej kwestii ?

Nie ma żadnych limitów dolnych ani górnych w ilości tankowanego paliwa.

16. Czy koszt przesyłki karty zależy od ilości zamówionych kart?

Ilość kart nie ma znaczenia, koszt jest stały

17. Jaki jest termin ważności kart?

3 lata.

18. Po okresie ważności ewentualna wymiana odbywa się odpłatnie, czy już nie?

Trzeba będzie pokryć koszt wysyłki karty. Czy kolejna karta będzie płatna jeszcze nie wiadomo.

19. Czy to ma działać na zasadzie LOTOS Biznes?

Działa to na zasadzie Lotos Biznes tylko jest to specjalnie zrobiony program dla naszego klubu i dlatego będą wyrobione specjalne karty rabatowe, gdzie podjeżdżasz, tankujesz, podchodzisz, dajesz kartę i płacisz normalnie przy kasie.

20. Czy pieniądze za kartę mamy już wpłacać?

Tak.

21. Zapłaciłem już za kartę z Orlenu, a nawet nie wiem czy jest juz wyrobiona to w przypadku gdyby nie była mogę prosić o kartę z Lotosu zamiast z Orlenu?

Wszyscy którzy nie chcą kart Orlenu a chcą pieniądze przenieść na Lotos

proszę o kontakt z misiaczek12 lub cobreti

NA DZIEN 06.01.2012 zamowione 850 Kart z naszego klubu i 1000 kart z 2 innych klubow!!!

UWAGA

z dniem 3 stycznia opcja przestanie być możliwa ponieważ wszystkie karty biznestank (orlenu) zostaną przesłane do wyrobienia

W związku z licznymi pytaniami: Czemu akcja kart Lotosu kończy się 3 stycznia?

Odpowiadam oficjalnie: Chodzi tu o karty orlenu

za zebranie informacji w całość dziękujemy koledze kamil.f

Tym razem są to kart z pełną obsługą flotową jeśli ktoś weźmie kartę i w ciągu 6 miesięcy nie skorzysta z niej dostani ostrzeżenie później następne 6 miesiące jej nie używa karta zostanie zdezaktywowana

<to oczywiście nie jest pewne ale jeśli będzie więcej chętnych niż kart to po co mamy tracić litry>Warunek będzie dyskutowany na forum w późniejszym czasie

NA WSZYSTKIE KARTY WYDANE PRZEZ NAS BEDZIE MOZLIWOSC TANKOWANI PALIWA I GAZU TAKZE!!!

MAMY JEDYNIE LIMIT 15% CZYLI ok 20-25 tys MIESIECZNIE GAZU DLATEGO ZBIERAMY DEKLARACJE, KTO BEDZIE NA PEWNO TANKOWAL GAZ. DO KONCA ROKU MUSIMY SAMI PILNOWAC SIE Z TANKOWANIEM GAZU BO GDY JUZ ZOSTANIE ZMIENIONY SYSTEM NA NOWY WTEDY BEDZIE AUTOMATYCZNIE WPROWADZONY NA KAZDEJ KARCIE ODDZIELNY RABAT NA PALIWO I ODDZIELNY NA GAZ.

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 21:22_________________________________________________to jest wszystko z pierwszej strony, mało aktualne z gazem trzeba się wczytać w dalsze strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, kolo mnie jest 1 stacja lotos, która ma wyższą cene średnio o 10 gr od innych, więc i tak będzie w sumie to samo przy 15 gr/l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, gdzieniegdzie lotos ma wyższą cenę np w jelczu(najwyższa ze wszystkich stacji), ale mi pasi bo mam pod robotą lotosa na krzemienieckiej i tam jest tańsze niż np na orlenie na trasie do oławy. A pozatym każdy wyjazd na w trasę daje szanse na spotkenie lotosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, gdzieniegdzie lotos ma wyższą cenę np w jelczu(najwyższa ze wszystkich stacji), ale mi pasi bo mam pod robotą lotosa na krzemienieckiej i tam jest tańsze niż np na orlenie na trasie do oławy. A pozatym każdy wyjazd na w trasę daje szanse na spotkenie lotosa

Dokładnie w Jelczu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima nas zaskoczyła po drodze, nagle wjechaliśmy w chmurę śniegu :blink:

Mogłeś zabrać ze sobą pług doczepiany z przodu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Więc po sto, wypijmy za męski los"!!!!!!!!!!!! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...