Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mamy jakiegoś szpeca od foto? Szukam lustra dla siebie...pojeździłem trochę po sklepach i sam już zgłupiałem, za dużo tego wszystkiego :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żodyn nie uj***e takiego rosołku jak wujek kaju. Żodyn!

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mamy jakiegoś szpeca od foto? Szukam lustra dla siebie...pojeździłem trochę po sklepach i sam już zgłupiałem, za dużo tego wszystkiego :whistling:

Na jakim poziomie będziesz robił foto ? Jeżeli coś wyżej niż lamus to nie musisz milionów inwestować w body ale szkło już lepsze jest wskazane. Ile $$$$ masz ?

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ----------

Żodyn nie uj***e takiego rosołku jak wujek kaju. Żodyn!

Napaćkane z japca kaja

Z kalosza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kalosza ?

aaaaasz skąd, ja nie Nelson, że zupe robi przy okazji prania gaci bułgarek. na miENsku robiony, także tego, w sam raz na kaca Arka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziomie będziesz robił foto ? Jeżeli coś wyżej niż lamus to nie musisz milionów inwestować w body ale szkło już lepsze jest wskazane. Ile $$$$ masz ?

Chciałbym się trochę pobawić i zagłębić w temacie...nie będę cykał kwiatków czy ślimaków, raczej akcja więc na szybkości mi zależy. A $$ 2-2,5k max chciałbym przeznaczyć tak na samo lustro i obiektyw na start, chociaż już widziałem zestawy za takie pieniądze z dwoma obiektywami

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

w sam raz na kaca Arka :decayed:

Staryyyy... kac to mało powiedziane :facepalm: do tej pory mam rajban w głowie :facepalm: Ale melanż był zacny, prawdziwy wieczór kawalerski a nie picie w szopie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam prośbę i pytanko kto z okolic Wrocławia , Oleśnicy ma vaga do audi i mógłby mi pomóc ? Dzięki

ja jestem z Sośni, ale w PL będę na Andrzejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny pytanie pt Czy fotele z A4 B6 pasują do A4 B5 ? albo z Passata B5 do audi B5 ?:D Czytałem że z B6 nie pasują bo mają trzy prowadnice czy coś takiego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz kolejny pytanie pt Czy fotele z A4 B6 pasują do A4 B5 ? albo z Passata B5 do audi B5 ?:DCzytałem że z B6 nie pasują bo mają trzy prowadnice czy coś takiego ??

to na c**j drążysz? :decayed::decayed::decayed: prowadnice swoją drogą, ale nie wiem, czy fotele z B6 nie są już szersze, więc możesz mieć problem z upchnięciem tego. Spawanie prowadnic już Cie powinno zniechęcić do tego typu zabiegu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lepiej chyba od razu szukać z B5 albo B5 polifta bo te sądzę pasują.

B5 maja to samo

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lepiej chyba od razu szukać z B5 albo B5 polifta bo te sądzę pasują.

Jak szukasz foteli to uderzaj na PW, mam 2 komplety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju a znasz Ty takie bo właśnie piję ''old speckled hen ''

gdzieś mi się przewinęły jakieś reklamy z starym lisem i tym browarem, ale nie piłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: porażka na całej lini ... Wracając z Kłodzka stwierdziłem ze przegonie trochę Andzie , przy 200+km/h wypadł mój super zamienny kierunek i poszedł w hu... razem z oprawką :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Siemanko, mam prośbę i pytanko kto z okolic Wrocławia , Oleśnicy ma vaga do audi i mógłby mi pomóc ? Dzięki

Wal do Maćka , dobry człowiek z niego :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...