Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mozna krecic spoty przyjezdzajac na nie Thalią?

Chyba jesteś nie w temacie ...... ale cóż zawszy byłeś z tyłu :decayed:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 18:47_________________________________________________

mała sikawka to i strumień mały :naughty:

Mówisz, że masz problem :gwizdanie: Przykro mi ale nie pomogę.

grozisz mi ? :decayed::polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba jesteś nie w temacie ...... ale cóż zawszy byłeś z tyłu :decayed:

To chwal sie tą lalką... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak mi słów do ciebie...rzucasz tylko słowa na wiatr...

Czyli wszystko w normie :wink4:

To chwal sie tą lalką... :naughty:

Oj przestań ... będzie czas to po nią poleci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jeden sobie nie radzi to po posiłki napisał.

Jak przychodziliście do klubu to mogliście po wszystkich sprzątać oprócz Pozia a teraz co wyżęj du...y skaczecie ???

śmiech mnie ogarnia .... ale cóż..... nic więcej nie powiem bo szkoda słów - wracam do picia. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do picia. :tongue4:

A co Ty tak ostatnio tylko pijesz ? Jakieś problemy ? Za dużo sexu pewnie :tongue4::wink4:

W alkoholizm nam tu wpadniesz jeszcze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jeden sobie nie radzi to po posiłki napisał.

Jak przychodziliście do klubu to mogliście po wszystkich sprzątać oprócz Pozia a teraz co wyżęj du...y skaczecie ???

śmiech mnie ogarnia .... ale cóż..... nic więcej nie powiem bo szkoda słów - wracam do picia. :tongue4:

hah, tylko, ze przez te 1,5r (z)robilismy cos konstruktywnego, to jest ta subtelna roznica. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jeden sobie nie radzi to po posiłki napisał.

Jak przychodziliście do klubu to mogliście po wszystkich sprzątać oprócz Pozia a teraz co wyżęj du...y skaczecie ???

śmiech mnie ogarnia .... ale cóż..... nic więcej nie powiem bo szkoda słów - wracam do picia. :tongue4:

hah, tylko, ze przez te 1,5r (z)robilismy cos konstruktywnego, to jest ta subtelna roznica. :naughty:

Ktoś musi robic ..... KONIEC OT Jak coś masz pisz na PW ....

P.S

Niech ktoś poczyści te nasze śmieciowe wypowiedzi.... w końcu to nie ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry Wrocławianie, prośba malusia, jutro o 18tej muszę być na ul. Szczepińskiej, jadąc od Częstochowy to jak sobie tam lecieć? A4 od Opola czy lepiej gdzieś tam od yyy Oleśnicy?

Chciałabym uniknąć zbytniego zagłębiania się w centrum miasta, chyba, że ulica ta właśnie tam się gdzieś znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opole, Bielany, koło Czołgu w lewo w Powstańców Śląskich, cały czas prosto, przed Arkadami (ta Galeria) w lewo w Swobodną (jest tam stacja BP)... Na światłach w prawo w Zieliśkiego, potem gdy ulica zrobi się jako T ze światłami, czyli albo w prawo albo w lewo to jedziesz w lewo w Piłsudzkiego i aż do placu Jana Pawła II (od skrzyżowania T są to drugie światła). Na Placu JPII w lewo i jesteś na Legnickiej... przed takim przejściem co idzie nad ziemią w prawo, Plac Solidarności i jesteś już bbb blisko[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:18_________________________________________________osetti1.jpg

osetti2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam dobrego blacharza z Wrocławia lub okolic

mam problem z opuszczonymi drzwiami

podobny jak tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b5_97_swiszczenie_z_boku_podczas_jazdy_120_kph-t10402.0.html

szukam speca który by potrafił wyregulować drzwi a nie wygiąć ramkę

:mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sam szukam takiego speca, mojego znajomego ojciec powiedział że może się podejmie tego.

Mówił też że to musi być robione w temp pokojowej, aby to dobrze ustawić, no i musi być to ktoś z wyobraźnią.

Jak już się z nim ustawię i mi to zrobi to dam znać jak wyszło.

Pozdrowienia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem, ale jakimś cudem mój wpis zniknął, więc jeszcze raz: do MM nie chodzimy chcąc kupić dobry sprzęt. To sklep zasadniczo dla tych, których wspomina ta sieć w swoich reklamach. We Wrocławiu jest kilka fajnych punktów: Top HiFi na ul. Widok, Strefa Dźwięku na Kluczborskiej, na Powstańców w galeriowcach sklep i komis, nazwy nie pomnę, kiedyś nazywał się Big Beat, ale wspólnicy się rozstali i zmieniono nazwę, jest Visatex na Ruskiej - wylot na pl. 1-go Maja i jeszcze parę.

Extreme Car Audio to od samochodówki, ale nie polecam akurat tych panów, są we Wrocławiu ciekawsze miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...