Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

extreme car audio tez robi systemy kina domowego.A jezeli chodzi o MM to nie jest tylko sklep dla ......... tylko tez sa tam dobre rzeczy.Ja tam kupilem kino domowe harman kardon i chyba nie chcesz powiedziec ze to jakas lipa.A zreszta wszystko zalezy od tego ile ma sie kasy na kino domowe.jedni kupia za 500zl i dla nich to wystarczy a drudzy za 5000 i jeszcze im malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

extreme car audio tez robi systemy kina domowego.A jezeli chodzi o MM to nie jest tylko sklep dla ......... tylko tez sa tam dobre rzeczy.Ja tam kupilem kino domowe harman kardon i chyba nie chcesz powiedziec ze to jakas lipa.A zreszta wszystko zalezy od tego ile ma sie kasy na kino domowe.jedni kupia za 500zl i dla nich to wystarczy a drudzy za 5000 i jeszcze im malo.

Z Extreme jest tak jak w słynnej historii z Fordem T: możesz u nich zamontować dowolny sprzęt audio pod warunkiem, że to będzie JBL :polew:. Bynajmniej nie dlatego, że jest on tak dobry, tylko dlatego że ci panowie są mocno z tą marką związani biznesowo. Jest to w branży sprawa powszechnie znana i od dawna krążą żarty na ten temat. Nic w tym nagannego, natomiast nie można u nich liczyć na szczere doradztwo. A to że bawią się kinem domowym, to dość świeża sprawa, swoją drogą ostatnio coraz częściej spotykana w firmach car-audio poszukujących szerszego rynku zbytu.

Nie mówię, że nie można pójść do MM na zakupy, ale trzeba mocno uważać, bo wbrew pozorom to drogi sklep. Opłaca się tylko korzystać z promocji, a i to warto najpierw dobrze sprawdzić. Harman Kardon to obecnie duży koncern robiący przyzwoite audio, a w przeszłości lepsze niż przyzwoite audio. Trochę się rozmienili na drobne niestety, ale spokojnie można zbudować sensowne kino domowe na ich klockach i mam nadzieję że ci dobrze służy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu co u ciebie nic mi nie piszesz ;(

budziu, budziu, puci, puci :naughty::decayed::kox: :kox: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje jesli chodzi o extreme :tongue4: :tongue4: :tongue4: jbl albo infinity kiedys robili na lepszych komponentach (10-15 lat temu) a teraz to tylko jedno i to samo.a co do mojego kina to smiga calkiem niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielie dzięki za pomoc szczegółnie Tobe Kubeł.

szukam poprostu subwoofera do kina i chcialem porównać posluchac kliku i najlepiej w jednym miejscu.

Jutro jestem we Wrocławiu ale mam duzo na głowie ale jak czas pozwoli to chetnie na spocie zagoszcze - jeszcze raz dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety wciąż nie wyrabiam. Vianco, czy to my się dzisiaj spotkaliśmy pod "Familijnym"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy w najbliższą niedzielę 01.02.2009 na spocie będzie ktoś z VAGiem? Od dzisiaj mam w swojej A4 problem z brakiem mocy (przeszukałem forum, naczytałem się różnych wątków i porad), ale zanim napiszę cokolwiek w podforum silników diesla i pojadę do mechanika, chciałbym podpiąć VAGa, zrobić logi (wiem już, że przyczyn może być wiele). Jeżeli nie, a jest ktoś z Wrocławia, kto może i chciałby mi pomóc w jakiś inny dzień, proszę o kontakt na priva. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ktoś zielona żabka kombi A4 b5 1.9 TDI śmigał za fioletowa mazda może ?? :)

Nie pamiętam, ale nie mówię nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy najbliższy spot bo chciałbym w końcu poznać kolegów z Wrocławia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie bedę ale 15 po szóstej bo musze cos jeszcze załatwić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...