Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

u chopina jest 1,9 doładowania ? :shock3: Moje słowa się zaczynają sprawdzać... już jest przeładowanie... czekam na dalsze postępy auta :whistling:

Dokoksowany nieźle. Prawie jak u sainta :)

Tylko tutaj mapa jest ori :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

tam to już cały piec śpiewa anielski orszak niech mą dusze niesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u chopina jest 1,9 doładowania ? :shock3: Moje słowa się zaczynają sprawdzać... już jest przeładowanie... czekam na dalsze postępy auta :whistling:

Dokoksowany nieźle. Prawie jak u sainta :)

Tylko tutaj mapa jest ori :whistling:

Ja mam program u siebie zrobiony a doladowanie nie zwiekszone. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niżej Ci ładuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cwiara wg ci się nie domyka a dopiero u chopina program pokazał pazur. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiara i jak znalazłeś może tą oprawkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest akcja :decayed:

U ojca Po założeniu instalacji gazowej , pojawiły się problemy ze spadkami obrotów i gaśnięciem auta. Gazownicy twierdzą że to wina przepustnicy. Dlatego poszukuje takowej do Audi 2.8 30V ACK. Najlepiej z Wrocławia , bo chciałbym ją wsadzić , zaadoptować i jak okaże się że jest ok , płacę , jeżeli nie szukam dalej problemu.Ktoś może ma coś takiego? Jak coś PW !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwiara gazownik podjedz do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u chopina jest 1,9 doładowania ? :shock3: Moje słowa się zaczynają sprawdzać... już jest przeładowanie... czekam na dalsze postępy auta :whistling:

nie sr** po gaciach , zaraz jade po nowy ori zawór N75 i za pare godzin bedzie wymieniony

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózek już masz ? Tyle flaszek w rękach nie uniesiesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poszukam. Wczoraj wstalem i odrazu na spota. :grin: wiec czasu nie bylo.

Spoko loko:decayed:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Pany mam pytanie ale bardziej skierowane do posiadaczy b5. bylem przed chwila w norauto zeby kupic wycieraczki. wszystko niby pieknie ladnie od kierowcy ze spojlerem od pasazera lekko wygieta. problem z montazem zaden z uchwytow nie pasuje. wycieraxzki valeo. mam ramiona proste poliftowe. czemu taki problem? jakie wy kupujecie? na allegro znalazlem boscha ale czy na 100% beda pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem kiedyś w tesco niemieckiej produkcji... zaryzykowałem.. i teraz tylko je kupuję :decayed: Tanie i fajnie zbierają a ja i tak wymieniam przed zimą i przed latem pióra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zwykłe proste? Bo mi zależy na tym żeby był spojler i ta druga wygięta, takie właśnie mam ale już rozmazują i chciałem zmienić. Wogóle gościu się zdziwił, że nie pasują. Niby do modeli z rocznika 96-00 a nie pasi. Może być tak że te moje ramiona są inne niż te przedliftowe łamane? W zasadzie nie było by problemu, bo mógłbym przełożyć te stare mocowania/zatrzaski tyle że już są wyrobione i będą mi latały a to nie o to chodzi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie baw w jakieś śmieszne banany, aero supe hiper wyjebane. Kup zwykłe pióra i nie cuduj. Musiałbyś zmienić ramiona.

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

Kjerwa pompa paliwa wysypała się w cieniasie... Koszt to całe 25 zł :-D

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie baw w jakieś śmieszne banany, aero supe hiper wyjebane. Kup zwykłe pióra i nie cuduj. Musiałbyś zmienić ramiona.

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

Kjerwa pompa paliwa wysypała się w cieniasie... Koszt to całe 25 zł :-D

Wysłane z monopola 24/7

Chodzi o to że ja nie cuduję, już takie miałem jak kupiłem auto, później znowu takie same kupiłem, a teraz nagle nie pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...