Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Poliftowe liczniki miały CAN. Bezdyskusyjnie. Chwal się synek jak Ty te CANy tam puściłeś? Szara wtyczka licznika pin 5 to CAN H, pin 6 to CAN L, analogicznie musisz je połączyć do wtyczki w radiu, kabelki oczywiście w delikatnym warkoczyku, potem kodowanie licznika główne 00XXX, gdzie X to stare wartości kodowania, potem adaptacja, kanał 62 wartość 1. Wtedy radio dostanie podświetlenie i na FISie poleci RDS.

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

Adaptacja kanał 62 wartość 1 albo jak masz navi to 5.

1? Wszyscy mi piszą, że 19 (16 + 1 radio + 2 telefon)

A w życiu. Jeśli masz telefon, to 1+2, czyli 3 i wtedy ruszy telefon i radio.

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

Ale Ty to kodujesz w B5 czy w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Wpiąłem się w niebieską kostkę (po lewej stronie licznika) w piny 19 i 20 w A4 B6.

Wrzucam zdjęcia kostek:

2014_03_03_19_32_07.jpg 2014_03_03_19_58_15.jpg

Filmik obrazujący problem:

Brak radia na FIS - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w B6 inna historia. Spróbuj w takim układzie bez telefonu, czyli wartość 17. Głównego nie ruszaj, nie doczytałem, że u siebie w aucie masz ten problem.

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

Nie mam dostępu do swojego auta teraz, dopiero za dwa tygodnie będę w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dlaczego czasem po odpaleniu po nocce mam ssanie a czasami go nie ma.Odpowiada za to jakiś czujnik czy cuś? Nie mylić z innym ssaniem :decayed::decayed::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w B6 inna historia. Spróbuj w takim układzie bez telefonu, czyli wartość 17. Głównego nie ruszaj, nie doczytałem, że u siebie w aucie masz ten problem.

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

Nie mam dostępu do swojego auta teraz, dopiero za dwa tygodnie będę w Polsce...

Bo ogólnie chodzi mi o to, czy mógłbym się z kim spotkać, by sprawdzić jego radio na moich canach, albo moje u niego :) Bardzo by mi na tym zależało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty radio zmieniałeś, czy jak? Całą historie naświetl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zjechało z fabryki z Chorusem, a jak je kupiłem to miało Concerta 2 (później się okazało, że z A3, bo 8P0). Od początku nie miałem radia na FIS, chociaż BT się pokazywał. Na innym liczniku jest to samo, więc to nie kwestia licznika. VAG w kanale 62 ustawiłem 19, ale to nie pomogło. Na canach (bynajmniej starych) nie było przejścia. Teraz podłączyłem nowe cany i niestety nadal sytuacja się nie poprawiła (nie mam czym sprawdzić, czy teraz jest przejście), dlatego szukam winy w radiu, stąd pomysł, by sprawdzić czyjeś radyjko :decayed:

Co jeszcze mogę sprawdzić/ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj to radio i kup od B6. To jedyne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj to radio i kup od B6. To jedyne rozwiązanie.

Skłaniam się ku temu lub uzbieraniem na RNS, ale najpierw chciałbym się upewnić na innym radiu, że wszystko z instalacją jest ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj to radio i kup od B6. To jedyne rozwiązanie.

Skłaniam się ku temu lub uzbieraniem na RNS, ale najpierw chciałbym się upewnić na innym radiu, że wszystko z instalacją jest ok :wink:

jest, ustaw kodowania jakie były fabryczne i nowe radio na bank Ci ruszy. Od A3 prawdopodobnie gryzie się CAN radia i licznika, Szyba miał tak w przypadku właśnie concerta II i licznika z A6 - nie szło za skurwesyna tego dograć, włożył inny licznik - zagrało, zaśpiewało, zatańczyło i nawet kolbe mu ojebało. Inny protokól jest i nie przeskoczysz tego.

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

W Twoim przypadku radio tutaj pierdzieli całą robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku radio tutaj pierdzieli całą robote.

A damy radę się jakoś spotkać we Wro, jak będziesz, żebym miał na 100% pewność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona mnie cordobą odbiera z lotniska, bo audi albo będzie stało u plastikarza, albo ja je będę zawoził na następny dzień, więc ja odpadam niestety. Chopin jakie ma radio? Albo ugadaj się z 1/4 on ma RNS-E, ile to roboty przepiąć z wtyczkami do Ciebie i odpalić Ci FIS. Ale jestem na pierdylion procent pewny, że to wina protokołu w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona mnie cordobą odbiera z lotniska, bo audi albo będzie stało u plastikarza, albo ja je będę zawoził na następny dzień, więc ja odpadam niestety. Chopin jakie ma radio? Albo ugadaj się z 1/4 on ma RNS-E, ile to roboty przepiąć z wtyczkami do Ciebie i odpalić Ci FIS. Ale jestem na pierdylion procent pewny, że to wina protokołu w radiu.

Chopin ma za***iste RNS-E :D o co kaman :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona mnie cordobą odbiera z lotniska, bo audi albo będzie stało u plastikarza, albo ja je będę zawoził na następny wtrysk bo mocy mało
ooops :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona mnie cordobą odbiera z lotniska, bo audi albo będzie stało u plastikarza, albo ja je będę zawoził na następny wtrysk bo mocy mało
ooops :)

:shock3::shock3::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona mnie cordobą odbiera z lotniska, bo audi albo będzie stało u plastikarza, albo ja je będę zawoził na następny wtrysk bo mocy mało
ooops :)

:shock3: pjeeeerdolony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Wstawać śpiochy czas na trening :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy pracują i nie mogą sobie pozwolić na picie od rana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizesss... Kawy!!!! Jak ja nie lubię zmieniać roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy pracują i nie mogą sobie pozwolić na picie od rana...

:hi: Haha zależy gdzie pracują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...