Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

stercze w aucie jakieś 150m dalej pod szkołą i się nudzę...

gdzieś przy krośnieńskiej siedzisz ? daj na siebie namiary bede tam lecieł za chwile to zajade [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 12:46_________________________________________________pojeździłem poszukałem nie znalazłem ...

Qurczak brac Ci te migacze ?

wiesz co, siedziałem tam do 12, potem zawinąłem się, bo moja skończyła zajęcia. Jak masz szkołę na Wojrowickiej, to ja stałem przy polo markecie, bo tam jedynie łapie internet za fryty :kox: a o tego sedana pytam, bo mi się ramki klubowe rzuciły w oczy jak przejeżdżałem obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry Pany

co tydzień, aktualne, wpadaj w tym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi:

mam u siebie rodzinkę z Francji, jutro wracają do domu przez Frankfurt nad Menem, słyszałem że otwarli kolejną część AOW, warto ich wysłać od strony Poznania do A4? Jest już obwodnica czy będą się tułać przez miasto? Jadą od nas przez Rawicz, więc mają do wyboru starą drogę przez Lubin albo dolecieć do Was na A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi:

mam u siebie rodzinkę z Francji, jutro wracają do domu przez Frankfurt nad Menem, słyszałem że otwarli kolejną część AOW, warto ich wysłać od strony Poznania do A4? Jest już obwodnica czy będą się tułać przez miasto? Jadą od nas przez Rawicz, więc mają do wyboru starą drogę przez Lubin albo dolecieć do Was na A4

Kolego jak wpadną od Poznania na żmigrodzką to niech kierują się na obwodnicę. Dalej przez most milenijny i cały czas prosto. Tutaj dwa wyjścia albo cisną przez miasto do A4 ale więcej świateł albo kierują się na lotnisko i tam już jest nowo otwarty odcinek AOW. Ten odcinek idzie już do samej A4.

Mniej świateł będą mieli drugim wariantem ale muszę zjechać z estakady i do ronda na lotnisko trochę może ich złapać ale to krótki odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Milenijnego się cały czas jeździ Osobowicką czy jest ta nowa obwodnica śródmiejska?

Nie dojedziesz do osobowickiej. Jak będziesz jechał od Poznania to nie da się nie zauważyć wjazdu na obwodnicę. Są jebutne tablice.

Jakoś tak idzie od Granicznej. Na niebiesko przejazd przez miasto.

http://postimage.org/image/27adjsq2s/full/

aowk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyzna się ktoś do tego sedana o którym pisałem? a tak btw, Pany, mam na sprzedaż radio concert (o ile się nie myle, to w poliftach szły concert plusy, czyli te z poprawionymi potencjometrami), więc jakby był ktoś chętny to oddam, bo się przesiadam na navi plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyzna się ktoś do tego sedana o którym pisałem? a tak btw, Pany, mam na sprzedaż radio concert (o ile się nie myle, to w poliftach szły concert plusy, czyli te z poprawionymi potencjometrami), więc jakby był ktoś chętny to oddam, bo się przesiadam na navi plusa.

Tylko niektóre były concert plus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyzna się ktoś do tego sedana o którym pisałem? a tak btw, Pany, mam na sprzedaż radio concert (o ile się nie myle, to w poliftach szły concert plusy, czyli te z poprawionymi potencjometrami), więc jakby był ktoś chętny to oddam, bo się przesiadam na navi plusa.

Tylko niektóre były concert plus.

Gdzie Ty się podziewasz chłopie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że chrzciny mam w niedziele :bicz3:

uuu

to kiedy pijemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że chrzciny mam w niedziele :bicz3:

uuu

to kiedy pijemy ?

Nie wiem piątek sobota -też bym coś chlapnął -a frekwencja?

Na ostatnim spocie doyebało ludzi ale poszli w kąt.. byłem na chwilę bo szczur mnie zgarnął bo byłem po alku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: :siema: :siema:

pi-jay szukal radia... przyjedziesz, zapytasz go. wiem że jemu padlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...