Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak mnie posluchales :) jak do niego pojedziesz to posadzi cię na fotel i będziesz robił odsluch. Potem zada pytanie ktore najlepsze a 50 minut pozniej wyjdziesz od niego z pustym portfelem. Ja jak tam wpadam to zatykam uszy i kupuje tylko to co mam napisane na kartce bo jak się rozpedzisz to po tobie. :decayed:

nadane z nory szczura

Pany potrzebuje jakiś prosty w obsludze program do poskladania filmu. Movie maker z oczywistych względów odpada :wink:

nadane z nory szczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

bry :hi: kurde pierwszy raz w swojej karierze spotkałem sie żeby a4 b5 z 97 rok miał założony DPF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi: kurde pierwszy raz w swojej karierze spotkałem sie żeby a4 b5 z 97 rok miał założony DPF

W etce są nawet jako elementy doposażenia. Niemiec żeby dostać zieloną naklejke musi wywalic 2tys euro na montaż dpf inaczej nie wjedzie do niektórych miast.

A dwa to nie pitolcie bez sensu tylko szykować wątroby. bo za kilka godzin ruszamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczuraz ki uj, że mogę cytować wszystkich posty tylko nie Twoje? :decayed:

Dzięki za info, dzwoniłem do Pana i niestety samym serwisem się nie zajmuje. Trzeba coś kupić i wtedy montaż tego jak najbardziej. Podał mi natomiast kontakt do Pana z okolicy, który jest podobno ok. Podjadę dzisiaj i zobaczymy czy faktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczuraz ki uj, że mogę cytować wszystkich posty tylko nie Twoje? :decayed:

Dzięki za info, dzwoniłem do Pana i niestety samym serwisem się nie zajmuje. Trzeba coś kupić i wtedy montaż tego jak najbardziej. Podał mi natomiast kontakt do Pana z okolicy, który jest podobno ok. Podjadę dzisiaj i zobaczymy czy faktycznie.

musisz ignorować jego podpis. prawa strona znaczkiem x. Ma jakiś kijowaty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpowiadaj. Miałem być nietykalny :decayed:

nadane z nory szczura

Chcesz bana? :decayed:

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema imprezowicze :D jak tam pogoda we miescie bo u mnie od 3 dni nakurwia zabami już mam dosc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstalem przed chwila i u mnie w domu wieje. Jak jest na dworze nie mam pojecia. Co robimy ze spotem? Bo na ten moment kiepsko widze wsiadanie do auta

nadane z nory szczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...