Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Kaju, zdejmowałeś może w 2.5 górną miskę olejową? konieczny jest demontaż przodu?

to nie wina uszczelki gdzieś sp***dala mi płyn przy dłuższej jeździe ale nie wyłapie tego bo olejem za***any dół.

żadna szmata w okolicy nie chce się podjąć ogarnięcia silnika bo się boją :facepalm:

o stary. ryj to mało powiedziane. pompa out, rozrząd out, sanki w dół, silnik do góry i dopiero jest tam dojście do jednej śruby. dzień roboty, żeby j**aną uszczelkę za ~20zł (ASO) wymienić... drugi dzień składania, ustawienie rozrządu, kąt wtrysku, et cetera. Jest z tym zabawa, tyle powiem :wink: i musi to robić ktoś ogarnięty, nie dziwie się, że nikt Ci się nie chce tego podjąć, bo sam przez to przechodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Kaju to ja nie wiem za co ty kochasz te 2.5 tdi :D

to stan umysłu, styl życia :grin::wink: długo by o tym rozmawiać, ale akurat to, co mu jebło jest jednym z najgorszych rzeczy do zrobienia przy tym silniku, bo inaczej tego nie obejdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc wałkow i vp 44

nadane z nory szczura

nie no, to akurat nie jest tak tragiczne, pompe wyciągnąć to c**j wielki, w porównaniu do wyjęcia tej uszczelki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc wałkow i vp 44

nadane z nory szczura

nie no, to akurat nie jest tak tragiczne, pompe wyciągnąć to c**j wielki, w porównaniu do wyjęcia tej uszczelki...

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąć a zapłacic za naprawę to dwie różne rzeczy :decayed:

nadane z nory szczura

o to to, ja przy tym ręce ujebałem powyżej łokci, nie licząc kurw, c**ji i litrów wódy ile na to poszło :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąć a zapłacic za naprawę to dwie różne rzeczy :decayed:

nadane z nory szczura

o to to, ja przy tym ręce ujebałem powyżej łokci, nie licząc kurw, c**ji i litrów wódy ile na to poszło :grin:

poprzednia fure ogarniałem sam, teraz mam za dużo roboty do tego kampania się zaczęła na buraka cukrowego i muszę być codziennie na magazynie. Póki co dolewam raz na 2 tygodnie płyn, olej raz na 1.5 mies wiec smiało można powiedzieć, że jestem i tak w lepszej sytuacji niż hondziarze :decayed:

pod koniec roku będę myślał czy leczyć 2.5 czy wlozyc avf. bo narazie brak czasu na co kolwiek

Szczuraz masz jeszcze te zaslepy do lifta? jak nie pogoniłeś tej kiery to mogę powinąć ja też to obejszyje sobie i splaszcze dołem:) będe leciał w środku tygodnia pod wieczór na wrocław to zajechał bym :)

Edytowane przez kozunia13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jednak biorę polifty. Żona powiedziała, że ten kierunkowskaz wystaje tak jakby auto było składane z 3 przystanków.

Dajcie znać jakby ktoś miał lampy poliftowe do B5 nie muszą być z bixem, a nawet lepiej żeby nie były :D


A takie to podejdą P&P ?
http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1514182115170-VAL87497-O8885-reflektor-swiatel-prawy.html
http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1514182115150-VAL87496-O8885-reflektor-swiatel-lewy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jednak biorę polifty. Żona powiedziała, że ten kierunkowskaz wystaje tak jakby auto było składane z 3 przystanków.

Dajcie znać jakby ktoś miał lampy poliftowe do B5 nie muszą być z bixem, a nawet lepiej żeby nie były :D

A takie to podejdą P&P ?

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1514182115170-VAL87497-O8885-reflektor-swiatel-prawy.html

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1514182115150-VAL87496-O8885-reflektor-swiatel-lewy.html

chyba bez rezania blotnika sie nie obejdzie w przedlifcie

Edytowane przez kozunia13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezanie to wiem, ale czy cos trzeba dodatkowo dokupować w stylu robić jakieś nowe wiązki? Czy przetwronica i regulacja podejdzie z tych moich do tych nowych ? Te nowe to golas totalny. Zreszta wszystkie tak są sprzedawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezanie to wiem, ale czy cos trzeba dodatkowo dokupować w stylu robić jakieś nowe wiązki? Czy przetwronica i regulacja podejdzie z tych moich do tych nowych ? Te nowe to golas totalny. Zreszta wszystkie tak są sprzedawane.

potrzebujesz kostki lamp, ale ja się tym rzucam, to się odezwij. Przetwornice Ci nie wejdą w lampy, a za cenę jednej lampy z linku masz komplet xenonów z lifta w za***istym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podetniesz błotnik to i takie jak ja mam firmy tyc podejda i nie wiem jakie masz wtyczki ale pewnie trzeba bedzie zmienic te co podałeś link ta sa oryginalne co szły do poliftowych

Jak nie chcesz przerabiać wtyczek sa specjalnie przejściówki tylko podpinasz i hula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezanie to wiem, ale czy cos trzeba dodatkowo dokupować w stylu robić jakieś nowe wiązki? Czy przetwronica i regulacja podejdzie z tych moich do tych nowych ? Te nowe to golas totalny. Zreszta wszystkie tak są sprzedawane.

potrzebujesz kostki lamp, ale ja się tym rzucam, to się odezwij. Przetwornice Ci nie wejdą w lampy, a za cenę jednej lampy z linku masz komplet xenonów z lifta w za***istym stanie.

Dawaj więc namiary na te w za***istym stanie :) biorę od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW, zaraz Ci jeszcze podzwonie po dziuplach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW, zaraz Ci jeszcze podzwonie po dziuplach.

Świeże ze Szwecji przywiezione. :v

Patykiem pisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW, zaraz Ci jeszcze podzwonie po dziuplach.

Świeże ze Szwecji przywiezione. :v

Patykiem pisane

im mniej wiesz, tym krócej siedzisz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW, zaraz Ci jeszcze podzwonie po dziuplach.

Świeże ze Szwecji przywiezione. :v

Patykiem pisane

im mniej wiesz, tym krócej siedzisz :grin:
:v

Patykiem pisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąć a zapłacic za naprawę to dwie różne rzeczy :decayed:

nadane z nory szczura

o to to, ja przy tym ręce ujebałem powyżej łokci, nie licząc kurw, c**ji i litrów wódy ile na to poszło :grin:

poprzednia fure ogarniałem sam, teraz mam za dużo roboty do tego kampania się zaczęła na buraka cukrowego i muszę być codziennie na magazynie. Póki co dolewam raz na 2 tygodnie płyn, olej raz na 1.5 mies wiec smiało można powiedzieć, że jestem i tak w lepszej sytuacji niż hondziarze :decayed:

pod koniec roku będę myślał czy leczyć 2.5 czy wlozyc avf. bo narazie brak czasu na co kolwiek

Szczuraz masz jeszcze te zaslepy do lifta? jak nie pogoniłeś tej kiery to mogę powinąć ja też to obejszyje sobie i splaszcze dołem:) będe leciał w środku tygodnia pod wieczór na wrocław to zajechał bym :)

Zaslepki mam kiera jest. Skóra na kierze jest igła to szkoda ją ruszac.

nadane z nory szczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...