Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Siema Pany!

Jutro z rana przede mną 300km...mam nadzieję, że zdążę przed nawałem wyjeżdżających :whistling: ...w co wątpię :facepalm:

Ci co mieli pojechać juz pojechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda we Wrocku ? Ja siedze w Krakowie na konferencji i sciska mnie ze w taka pogode trzeba tyrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we Wrocku teraz nie wiem jaka pogoda, ale z tego co gadam z chlopakami to lato...w lodzi tez, bo siedze u siostry, hornet, to co Ty robisz u lajkonikow?:D

Mamy konferencje finansowa odnosnie nowego modelu finansowego tzw finansowanie 4 generacji. Jak ktos bedzie zainteresowany dlugoterminowym oszczedzaniem to bardzo chetnie zaprosze na seminarium we Wroclawiu. Caly pic polega na tym, ze polacy to ciemnogrod i nie oszczedzaja a pozniej marudza ze nie maja kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we Wrocku teraz nie wiem jaka pogoda, ale z tego co gadam z chlopakami to lato...w lodzi tez, bo siedze u siostry, hornet, to co Ty robisz u lajkonikow?:D

Mamy konferencje finansowa odnosnie nowego modelu finansowego tzw finansowanie 4 generacji. Jak ktos bedzie zainteresowany dlugoterminowym oszczedzaniem to bardzo chetnie zaprosze na seminarium we Wroclawiu. Caly pic polega na tym, ze polacy to ciemnogrod i nie oszczedzaja a pozniej marudza ze nie maja kasy.

:grin: swiete slowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze uda nam się przekonac ludzi do oszczedzania a jednoczesnie zarabiania. Zrobilem watek z ankieta ale jakoś malo ludzi w niej wzielo udzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpisalem z tym oszczedzaniem, bo mam pytanie odnosnie tego, btw 10lat to jest kawalek czasu :P

Zgodze się ale jest zasada - oszczedzaj 10-15% swoich dochodow. Jak nie masz bata to zawsze ale to zawsze ruszysz zaoszczedzone pieniadze np na nowy tv i szlak trafi oszczedzanie. Nie do wszystkich to dotrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem o co chodzi...sam mialem podobnie, mialem zaoszczedzone pieniadza na auto, i po powodzi wpompowalem wszystko do domu, i zaczynam prawie od nowa...ale coz ;) miejmy nadzieje, ze cos ciekawego mi przedstawisz ;)

Nic nie będę proponowal. Przyjdziesz na seminarium posluchasz i sam podejmiesz decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet nie jesteśmy ciemnogrodem. Ja bym oszczedzał jakbym miał z czego. Pracuje jako informatyk i byłem we Francji na delegacji 4 miesiące. Tam zarabiałem w euro. To jest kpina bo oni ceny mieli takie same jak my tutaj w polsce, a zarabialem 4 razy wiecej. Tam będac tylko 4 miesiące byłem w stanie zaoszczędzić 30 tyś zł. W polsce to jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...