Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

daj spokój w ciemnych okularach siedze przed kompem a i tam oczy mnie napierdzielają :thumbdown: do auta chyba najwcześniej 1.05 wsiądę. Jutro do roboty pekaesem chyba bede musiał jechać bo nie widzę się wracającego autostradą po ciemku :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój w ciemnych okularach siedze przed kompem a i tam oczy mnie napierdzielają :thumbdown: do auta chyba najwcześniej 1.05 wsiądę. Jutro do roboty pekaesem chyba bede musiał jechać bo nie widzę się wracającego autostradą po ciemku :facepalm:

Coś Ty pił ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało powiedziane.

macie coś takiego że jak wysyłacie post to prosi was o potwierdzenie wyjścia ze strony ?

Coś Ty pił ??

szlifowałem i spawałem. W piz*u śmieci miałem w oczach + naświetlone od spawania i rogówka mi się uszkodziła. W dzień muszę siedzieć jak buszmen z zamkniętymi roletami. Już nie twierdzę że rezanie nie boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet podwójnie posty wysyłało tak jak Tobie. Z mozilli korzystasz? Po ostatnich zabawach hugo z rocznikami coś takiego się porobiło, nie poszło mu i coś u mnie też nie bangla jak powinno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnę do modów i sie zapytam ocb z tym potwierdzaniem może to wina przeglądarki czy coś

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

e6d6cef836dfc14fm.jpg

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

e6d6cef836dfc14fm.jpg

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

ale to dublownie mnie wr00rwia ... i jeszcze sam sobie jakieś czasy nadaje które są inne niż w rzeczywistości. Pierole nie bede edytował każdego postu

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

ale to dublownie mnie wr00rwia ... i jeszcze sam sobie jakieś czasy nadaje które są inne niż w rzeczywistości. Pierole nie bede edytował każdego postu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To hooj wie co z tą mozillą. Ja na początku edytowałem, później położyłem lache na to, raz dubluje, raz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę zaraz do okulisty zobaczymy co powie. Mam nadzieję że będę mógł jechać dzisiaj do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

PW na tym forum to jakaś porażka :facepalm:

wszedłem w sumie przypadkiem i zobaczyłem sporo nieprzeczytanych. Przepraszam tych którzy pisali za brak odpowiedzi, brakuje mi tu powiadomień :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kolejne piffffko piję ... chyba się dzisiaj upodlę :decayed:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

PW na tym forum to jakaś porażka :facepalm:

wszedłem w sumie przypadkiem i zobaczyłem sporo nieprzeczytanych. Przepraszam tych którzy pisali za brak odpowiedzi, brakuje mi tu powiadomień :kwasny:

Przecież przy każdej otrzymanej wiadomości pw wyskakuje okienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę zaraz z młodym i żoną ( jedzeniem) na spacer... po piwo bo już się skończyło.

Panowie pijemy coś wieczorkiem gdzieś w plenerze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spotkałem ślepaka na wyspie:grin: Arek nie spodziewaj się cudów, ja 5 osób + cały bagażnik do Pragi i tylne opony mają mniej wyraźny napis na rantach:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...