Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie ,daj znać tylko :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

No a nie chciałbyś wejść w coś takiego jeszcze raz?

Nie wchodzę dwa razy do tej samej rzeki. Miałem swoje powody żeby zrezygnować. Wrócić mogę co najwyżej do lakierowania jak wystawię sobie garaż na tyle ogrodu. Konstrukcję już mam tylko teraz mam inne wydatki :kwasny:

Sprowadźcie mi a6 c5 1.8TQ sedan.:decayed:

To już za stare. Mój kolega zajmuje się teraz toyotami powyżej 2010 roku albo tłuściochami typu MB W204, W211, W212 Ew. busy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan audi to tylko A8D3... Ale to przyszły rok najwcześniej. A co do lakierowania, no to się odezwij na gg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora spać.....

pier**lisz jak Antoś. Zaraz Ci sie mały do karmienia obudzi, opłaca Ci się kłaść? Jak w ogóle się chowa? Wszystko spoko z tym serduszkiem? Mój też to ma, zrasta się prawidłowo :)

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

pora spać.....

pier**lisz jak Antoś. Zaraz Ci sie mały do karmienia obudzi, opłaca Ci się kłaść? Jak w ogóle się chowa? Wszystko spoko z tym serduszkiem? Mój też to ma, zrasta się prawidłowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem się dzisiaj afn'em wykręconym na 180ps... to jest to czego mi potrzeba :kox:

Arek dogadujemy się?

:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to Twoim się przejechał? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora spać.....

pier**lisz jak Antoś. Zaraz Ci sie mały do karmienia obudzi, opłaca Ci się kłaść? Jak w ogóle się chowa? Wszystko spoko z tym serduszkiem? Mój też to ma, zrasta się prawidłowo :)

)

zarasta się. Następna kontrola za 2 miesiące.. właśnie doi cyca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a Ty chciałeś iść spać, obudziłby Cie i tak i tak, a sen przerywany to jak stosunek... Najgorszy jaki może być... :polew:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Panowie moje bixy czarne do oddania. Robione przez gwertego, przetwornice, żarniki, silniczki - wszystko sprawne. Lewa lampa nie ma dolnego uchwytu i przydałaby się skromna polerka. Za 600 oddam z dowozem do Wrocławia, albo 600 + KW. Zabierać, zabierać.

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

Panowie moje bixy czarne do oddania. Robione przez gwertego, przetwornice, żarniki, silniczki - wszystko sprawne. Lewa lampa nie ma dolnego uchwytu i przydałaby się skromna polerka. Za 600 oddam z dowozem do Wrocławia, albo 600 + KW. Zabierać, zabierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem się dzisiaj afn'em wykręconym na 180ps... to jest to czego mi potrzeba :kox:

Arek dogadujemy się?

:jerk:

Na razie nie czas na zmianę auta :wink:

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Aaa, to Twoim się przejechał? :decayed:

Nie, nie jego :decayed: u mnie jeździ takowy sedan b5 :naughty: ...zresztą niedługo też na sprzedaż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek łap te lampy. Czarny bix w połączeniu z Twoim kolorem budy będzie mega kox :slina::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek łap te lampy. Czarny bix w połączeniu z Twoim kolorem budy będzie mega kox :slina::naughty:

właśnie planuje czarne bixy ale to nie teraz...nie stać mnie w tym miesiącu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera,mnie też :decayed: a fajnie by było te ringi wyebać :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek łap te lampy. Czarny bix w połączeniu z Twoim kolorem budy będzie mega kox :slina::naughty:

właśnie planuje czarne bixy ale to nie teraz...nie stać mnie w tym miesiącu :whistling:

weź z zapłacisz w przyszłym miesiącu... przecież nie uciekniesz z lampami :grin: kwestia dogadania się.

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek łap te lampy. Czarny bix w połączeniu z Twoim kolorem budy będzie mega kox :slina::naughty:

właśnie planuje czarne bixy ale to nie teraz...nie stać mnie w tym miesiącu :whistling:

weź z zapłacisz w przyszłym miesiącu... przecież nie uciekniesz z lampami :grin: kwestia dogadania się.

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

Też jakieś wyjście...ale nie lubię wydawać pieniędzy których jeszcze nie zarobiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:dziś żona wyprała tapicerki w audiczkach i koniec na dziś pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by się prezentowało gdybym znaczek prysnął w kolor nadwozia? :eusathink:

o tak :decayed:

be91574f9e89dd6c.jpg

daj jakieś lepsze foto to Ci ogarnę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...