Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Mi się pięknie tydzień wczoraj zaczął... jakieś babiszcze jebło moją młodą na skuterze :facepalm: była prawa strona, moja jechała z pierwszeństwem a to durne babsko z zardzewiałej astry jeszcze się kłóciło :doh: za to ku@!e wydoimy do ostatniego grosza :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mi się pięknie tydzień wczoraj zaczął... jakieś babiszcze jebło moją młodą na skuterze :facepalm: była prawa strona, moja jechała z pierwszeństwem a to durne babsko z zardzewiałej astry jeszcze się kłóciło :doh: za to ku@!e wydoimy do ostatniego grosza :whistling:

Jak chcesz to dam Ci namiar na gościa do wyciągania kasy. Znajomemu po kolizji (miał kołnierz mimo, że nic się nie stało) wyciągnął prawie 4tys.

Jak coś to PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też w kołnierzu, dzisiaj ją ze szpitala odebrałem dopiero...wypis odbieram za tydzień, na papierze będzie że pobyt w szpitalu 7dni. Znajomy policjant załatwiał sprawę więc i protokół będzie odpowiedni... zobaczymy na ile się szarpnie ubezpieczalnia, odwołam się na 100%, wtedy się zgłoszę jak będzie taka potrzeba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co sądzicie o pojazdach z licytacji komorniczych?

Często te auta sa juz obstawione i ciężko coś fajnego dostać, chyba ze masz znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie już nigdy nie uwierzę ludziom firmom którzy zajmują sie wyciąganiem kasy po wypadku żony co gośc w wjechał w jej audi 80 też firma temida z Wałbrzycha i koleś z tego forum obiecywali złote góry za tak poważny wypadek i co wielki h.. chyba z 6 tyś na rękę a na samych prywatnie lekarzy i rehabilitacje wydałem z 1.5 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to trzeba sprawdzonych ludzi.

A jak wygląda rozliczenie z taką firmą? Mają ustalone stawki czy kasują jakiś procent z wypłaconego odszkodowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę na pw podać namiar. Powołasz się na mnie i dogadasz się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 25-30 % od wywalczonej przez nich kwoty np. wywalczą 10 tyś to 2.5 tyś dla są co i biorą więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie już nigdy nie uwierzę ludziom firmom którzy zajmują sie wyciąganiem kasy po wypadku żony co gośc w wjechał w jej audi 80 też firma temida z Wałbrzycha i koleś z tego forum obiecywali złote góry za tak poważny wypadek i co wielki h.. chyba z 6 tyś na rękę a na samych prywatnie lekarzy i rehabilitacje wydałem z 1.5 tyś

o temidzie było głośnoa... jak teraz o biurach podróży ale nie mam się co dziwić... Polach za 1600 chciałbym mieć wakacje w luksusie :polew::polew: Dalej frajerski naród w później pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś babiszcze jebło moją młodą na skuterze

sprzedam skuter w dobrej cenie 1300 km nalotu :decayed: Będzie Twoja kobieta miała nówkę do ujeżdżania i zrobię Ci gud prajs :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś babiszcze jebło moją młodą na skuterze

sprzedam skuter w dobrej cenie 1300 km nalotu :decayed: Będzie Twoja kobieta miała nówkę do ujeżdżania i zrobię Ci gud prajs :naughty:

Nie wiem czy jeszcze wsiądzie na skuter kiedykolwiek :whistling: Wszystko wyglądało groźnie...

Za zniszczone przedmioty podczas zdarzenia też mogę ciągnąć kasę chyba? :eusathink:

btw co potrzebuję żeby wyrejestrować skuter? Bo już go raczej w całości nie sprzedam...a graty zawsze gdzieś pogonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś babiszcze jebło moją młodą na skuterze

sprzedam skuter w dobrej cenie 1300 km nalotu :decayed: Będzie Twoja kobieta miała nówkę do ujeżdżania i zrobię Ci gud prajs :naughty:

Nie wiem czy jeszcze wsiądzie na skuter kiedykolwiek :whistling: Wszystko wyglądało groźnie...

Za zniszczone przedmioty podczas zdarzenia też mogę ciągnąć kasę chyba? :eusathink:

btw co potrzebuję żeby wyrejestrować skuter? Bo już go raczej w całości nie sprzedam...a graty zawsze gdzieś pogonie...

Koorwa, szkoda tego skutera....

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le, do 40 sekundy wytrzymałem... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że kobita cała :wink: Pierdzikółko opchne na graty to na fele się uzbiera :whistling:

teraz żeby wyrejestrować musiałbyś podjechać do Rakoszyc do stacji złomowania ze skuterem, tablicą i dokumentami. Jeżeli uda Ci się dogadać oddasz im samą ramę z papierami. Przedziurawią Ci blachy wypiszą papier i lecisz do wydziału komunikacji wyrejestrować. Jeżeli się nie uda będziesz musiał dopłacić za każdy brakujący kilogram ale to jak na skuter wyjdzie mało. Jest jeszcze jedna opcja mniej bezpieczna ale na forum nie bede o tym pisał jak bedziesz chciał wiedzieć to dzwoń. Jakby co mój skuter stoi i się kurzy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...