Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Czapka czerwonych czereśni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że kobita cała :wink: Pierdzikółko opchne na graty to na fele się uzbiera :whistling:

teraz żeby wyrejestrować musiałbyś podjechać do Rakoszyc do stacji złomowania ze skuterem, tablicą i dokumentami. Jeżeli uda Ci się dogadać oddasz im samą ramę z papierami. Przedziurawią Ci blachy wypiszą papier i lecisz do wydziału komunikacji wyrejestrować. Jeżeli się nie uda będziesz musiał dopłacić za każdy brakujący kilogram ale to jak na skuter wyjdzie mało. Jest jeszcze jedna opcja mniej bezpieczna ale na forum nie bede o tym pisał jak bedziesz chciał wiedzieć to dzwoń. Jakby co mój skuter stoi i się kurzy :naughty:

Na spocie pogodamy w cztery oczy :decayed::whistling:

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

Hornet dobry podpis w sygnaturce :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie dawno ekonomia się skończyła :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie dawno ekonomia się skończyła :polew::polew::polew:

a pasji nigdy nie było :polew::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a slogan zrobił sie hiperłączem do postimage :whistling:

Goldik ty gadałeś u Evo w warsztacie z Nelsonem :polew: jeden i drugi zakręcony :grin:

Kurak odpycha się parówa ? pan gazownik połatał co trzeba ?

Cześć jak czapka :decayed:

pa jak parasol :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta to był Nelson kur.. chyba się starzeje :facepalm: w sumie z dwa razy go widziałęm i wtedy co sie ciął z grubym od bmw chyba czas zażyć Vita Buerlecithin :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta to był Nelson kur.. chyba się starzeje :facepalm: w sumie z dwa razy go widziałęm i wtedy co sie ciął z grubym od bmw chyba czas zażyć Vita Buerlecithin :decayed:

Więc pewnie nie pamiętasz tych 500 zł które Ci pożyczałem na spocie ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak o flaszce za naprawę turturki oporu powrotnika z rebulgulatora mocy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :wink: Gdyby komuś się gdzieś mignęło mieszkanie do wynajęcia dla 4 osób, najlepiej w połowie drogi między Politechniką, a Uniwersytetem Ekonomicznym to prosiłbym o jakiś cynk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duds, gadales z kurakiem jak Ci pisałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duds, gadales z kurakiem jak Ci pisałem?

Coś tam gadaliśmy kiedyś, napisałem tutaj, więc też zobaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczuraz rameczki przyjechały chcesz po nie podjechać czy w niedziele mam je przywieść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem od 6-7 lat mam ramki w audi 80 i przez te lata jeden raz sie trafiło że ktoś gdzieś tam zamachał i dlatego do A4 założyłem chromowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ramki z A4 i kilka samochód mrugnęło. Najwięcej na trasach spotykam i nawet na cb rozmawiamy z ziomkami z A4 klub. Wrocław to dziwne miasto... sporo widzę samochodów z ramkami klubowymi a na spotach to tylko jak coś komuś potrzeba to wie gdzie napisać posta i jak trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ramki z A4 i kilka samochód mrugnęło. Najwięcej na trasach spotykam i nawet na cb rozmawiamy z ziomkami z A4 klub. Wrocław to dziwne miasto... sporo widzę samochodów z ramkami klubowymi a na spotach to tylko jak coś komuś potrzeba to wie gdzie napisać posta i jak trafić.

zawsze, tak jest, ze jak coś komuś trzeba, to przyjdzie :P obok, jednostki widziałem ostatnio z 3 auta :P i jak patrzę po Waszych fotkach, to żadna z nich. A odnośnie dziwnego miasta...mi tu się bardzo podobam ludzie są bardziej przyjaźni, niż np w lbn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ DudsA4

poszukam czegoś w okolicy

Parówa po czyszczeniu przepustnicy (by Szczuraz :decayed: ) i wizycie u gaziarza, odpycha się nieco lepiej :wink: ale i tak przyszedł smaczek na coś mocniejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...