Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Spartan, jechałeś dzisiaj przez Kamieniec Wrocławski ?? :eusathink:

:no: ...w tamtym kierunku zapuszczam się tylko do Ślęzy czasem :wink:

Widziałem avanta w Twoim kolorze na tablicach DTR, :whistling:

Jeździ w DTR zielony avant ale java green... z daleka może podobny, z bliska całkiem inny (bledszy i metalik) :wink:

No chyba, że pojawił się jakiś nowy avant którego nie widziałem :whistling::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

mendo cholerna wyciąłeś mnie ze zdjęcia :facepalm:

[

Jeździ w DTR zielony avant ale java green... z daleka może podobny, z bliska całkiem inny (bledszy i metalik) :wink:

No chyba, że pojawił się jakiś nowy avant którego nie widziałem :whistling::doh:

Jeździ i był nawet na VAG Nysa :whistling:

-

100_2382.jpg

i był jeszcze taki z Kłodzka ale żaden z tych dwóch nie miał tego odcienia co Arek :decayed:

100_2307.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ i był nawet na VAG Nysa :whistling:

-

http://s7.postimage.org/u3v2brxtz/100_2382.jpg

i był jeszcze taki z Kłodzka ale żaden z tych dwóch nie miał tego odcienia co Arek :decayed:

http://s18.postimage.org/9s1swgmb9/100_2307.jpg

<br /><br />

I to właśnie jest ten java green :wink: parkowałem koło niego nie raz i to zupełnie co innego jest :wink: na moją korzyść :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ i był nawet na VAG Nysa :whistling:

-

http://s7.postimage.org/u3v2brxtz/100_2382.jpg

i był jeszcze taki z Kłodzka ale żaden z tych dwóch nie miał tego odcienia co Arek :decayed:

http://s18.postimage.org/9s1swgmb9/100_2307.jpg

<br /><br />

I to właśnie jest ten java green :wink: parkowałem koło niego nie raz i to zupełnie co innego jest :wink: na moją korzyść:naughty:

Przybliżę tutaj pointę pewnej historii, którą jeśli ktoś z nas będzie o tym pamiętał opowiem na spocie jak będę w kraju...

"Bo prowda jest jydna. Każdy swoje kfoli!!" :nabijasie:

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

Maciek, mendo wybacz, ale na tym zdjęciu Cie nie było akurat :decayed: muszę przejrzeć regulamin z tymi fotami do kalendarza i zobaczę kiedy możemy dać nasze dwie razem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem kaju na Ciebie, moim zdaniem najlepsze ze wszystkich:slina:. Nie wiem co inni widzą w tej trójce :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem kaju na Ciebie, moim zdaniem najlepsze ze wszystkich:slina:. Nie wiem co inni widzą w tej trójce :facepalm:

mrogala fura generalnie według mnie najlepiej wypadła z tych wszystkich i nie dziwie się, że tyle głosów zebrał... Szkoda, że Arkowi przepadł orginał tej foty bez kropek, wtedy gniotłoby to suty totalnie :slina: ale i tak nie jest źle, nie spodziewałem się nawet, że się załapie do ankiety, bo ponoć trochę tych fotek tam było do wyboru. W każdym razie, graty dla Arka za fotę :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju, trzeba sie pozbyc konkurencji?:D

Absolutnie, każdy głosuje na fotę, która mu się podoba :wink: Arku, kropki wybaczam, odrobisz w polu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju, trzeba sie pozbyc konkurencji?:D

Absolutnie, każdy głosuje na fotę, która mu się podoba :wink: Arku, kropki wybaczam, odrobisz w polu :decayed:

Ni .uja :dancing::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułożysz mi program jak wrócę do kraju, bo planuje się za siebie zabrać i będziemy na zero :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułożysz mi program jak wrócę do kraju, bo planuje się za siebie zabrać i będziemy na zero :decayed:

No i mówisz jak człowiek :naughty::decayed:

:slina::shock3:

Suzuki Bandit 1200 Turbo 250KM Polecam!!! (2496981122) - motoAllegro

Przedłużyć wachacz i jest pro killer :slina:

...niech się chowają Veyrony i cała reszta ze stajni Pagani :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi jechać... :slina:

słuchajcie szukam paru maneli. Potrzebuję do poldka borewicza:

felgi z łapkami pod chrom dekle

tylną gumę nad lampy (krawężnik)

halogeny przeciwmgielne prostokątne żółte selektywne

nie zalega u kogoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U rodziców na strychu zalega mi w h*j gratów z poloneza, ale caro... Gdyby Cie to ratowało... Jeśli w temacie jesteś, to miałem kiedyś Grocliny - ojciec psu dał do spania, pies poszarpał... :facepalm: ale kurwiłem, toż to rarytas taki był...

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

I felgi chyba nawet takie mam, dawno tam nie zaglądałem, ale ten wzór kojarzę, że mi na strychu leży...

fiat-127-11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma być odstawione na oryginał ale jak masz to zerknij szkoda bo pomotałem alu dekle sąsiadowi a to nówka i w rewelacyjnym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz Ci nie zerknę, ale jak wrócę to nie ma problemu, nawet Ci mogę te fele przywieźć. Generalnie chciałem z tym porządek zrobić, tam wszystko mam, nawet tunel z panelem na klime do plusa, bo ja rozkręcałem najpierw tego pierwszego caro, a potem plusa miałem wersję eksportową z klimatyzacją. TO BYŁ SZAAAAŁ PANOWIE :kox: klima w knurze :banan:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Z tego co kojarzę, to do borewicza będę miał lampiszony i z pół silnika, Ty, ta krawędź nad światłami może i też by się znalazła... Coś mi świta, ale ręki uciąć nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!

Dzisiaj ruszam w trasę, więc przy dobrych wiatrach w niedzielę zawitam na spocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!

Dzisiaj ruszam w trasę, więc przy dobrych wiatrach w niedzielę zawitam na spocie :wink:

Szerokiej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...