Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Egon jeszcze lakier do dopieszczenia, koło do zmiany i dopiero osiądę na laurach :whistling: ...ale na chwilę tylko :banan::decayed:

u mnie tak samo z lakierem jest tragedia ale na wiosne trzeba sie wziasc na lakier :decayed: i widze u Ciebie fele tylko z rantem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon jeszcze lakier do dopieszczenia, koło do zmiany i dopiero osiądę na laurach :whistling: ...ale na chwilę tylko :banan::decayed:

u mnie tak samo z lakierem jest tragedia ale na wiosne trzeba sie wziasc na lakier :decayed: i widze u Ciebie fele tylko z rantem :decayed:

No jak nie ma body S/RS to rant w zwykłym polifcie wygląda najlepiej :wink: chory jestem na Artec/RH Turbo P ale weź to znajdź :facepalm: ewentualnie wpadną Dare RS albo LM, na tyle 9,5j :kox: ale to przyszły sezon jak już szlifierka będzie w garażu :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon jeszcze lakier do dopieszczenia, koło do zmiany i dopiero osiądę na laurach :whistling: ...ale na chwilę tylko :banan::decayed:

u mnie tak samo z lakierem jest tragedia ale na wiosne trzeba sie wziasc na lakier :decayed: i widze u Ciebie fele tylko z rantem :decayed:

No jak nie ma body S/RS to rant w zwykłym polifcie wygląda najlepiej :wink: chory jestem na Artec/RH Turbo P ale weź to znajdź :facepalm: ewentualnie wpadną Dare RS albo LM, na tyle 9,5j :kox: ale to przyszły sezon jak już szlifierka będzie w garażu :whistling::decayed:

to tak jak u mnie ja na tyle mam 19" 9,5 ET 35 i trzeba bylo poszerzać nadkola :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak u mnie ja na tyle mam 19" 9,5 ET 35 i trzeba bylo poszerzać nadkola :decayed:

Się wypchnie maszynką i wytnie plastiki, które i tak już są przetarte :decayed: będzie dobrze :decayed:

A ten Twój robi wrażenie szerokiego jak a8 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak u mnie ja na tyle mam 19" 9,5 ET 35 i trzeba bylo poszerzać nadkola :decayed:

Się wypchnie maszynką i wytnie plastiki, które i tak już są przetarte :decayed: będzie dobrze :decayed:

A ten Twój robi wrażenie szerokiego jak a8 :kox:

Jaką w ogóle macie glebę? Bo nie wiem na ile sobie opuścić.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 61cm i jest koza bo na 17" stoi :thumbdown: A i tak wszędzie szuram miską i skrzynią :whistling:

No ja na razie chyba 62 ustawię, a potem pomyślimy. Teraz jest 64 i tragedii nie ma, więc myślę, że będzie git :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak u mnie ja na tyle mam 19" 9,5 ET 35 i trzeba bylo poszerzać nadkola :decayed:

Się wypchnie maszynką i wytnie plastiki, które i tak już są przetarte :decayed: będzie dobrze :decayed:

A ten Twój robi wrażenie szerokiego jak a8 :kox:

i tak ma własnie byc nisko i szeroko :decayed: ja nawet niewiem jaka mam glebe ale bedzie trzeba jeszcze przod opóścic na przyszly sezon na 17 mialem cos 59cm a na 19 jeszcze nie mierzylem i na 17" wszedzie dargalem i dlatego wpadlo 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 61cm i jest koza bo na 17" stoi :thumbdown: A i tak wszędzie szuram miską i skrzynią :whistling:

No ja na razie chyba 62 ustawię, a potem pomyślimy. Teraz jest 64 i tragedii nie ma, więc myślę, że będzie git :decayed:

Pokaż jakieś foto przodu i tyłu jak masz przy 64 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 61cm i jest koza bo na 17" stoi :thumbdown: A i tak wszędzie szuram miską i skrzynią :whistling:

No ja na razie chyba 62 ustawię, a potem pomyślimy. Teraz jest 64 i tragedii nie ma, więc myślę, że będzie git :decayed:

Pokaż jakieś foto przodu i tyłu jak masz przy 64 :whistling:

Jest w temacie moim cała sesja :wink: Z tyłu jest 65 nawet, bo jeszcze gwintu nie ma :decayed: Te fotki są na -30mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babie nie przetłumaczysz :wink: Dosłała 700zł mandatu :polew: 500 za kolizję i 200 za przekroczenie ciągłej linii oddzielającej pasy pod światłami :decayed:

dziadek którego trafiłem na rondzie też się upierał że to moja wina i skończył identycznie tyle że on nie chciał przyjąc mandatu i sprawa miała obić się o sąd. W końcu ktoś mu przetłumaczył że popłynie na mandacie + koszty sądowe to sie po paru dniach naprostował. BTW jak przyjdzie pan robić oględziny to wyłup sobie na ten czas kratkę ze zderzaka. Zawsze to parę groszy do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babie nie przetłumaczysz :wink: Dosłała 700zł mandatu :polew: 500 za kolizję i 200 za przekroczenie ciągłej linii oddzielającej pasy pod światłami :decayed:

dziadek którego trafiłem na rondzie też się upierał że to moja wina i skończył identycznie tyle że on nie chciał przyjąc mandatu i sprawa miała obić się o sąd. W końcu ktoś mu przetłumaczył że popłynie na mandacie + koszty sądowe to sie po paru dniach naprostował. BTW jak przyjdzie pan robić oględziny to wyłup sobie na ten czas kratkę ze zderzaka. Zawsze to parę groszy do przodu.

Dzisiaj miałem okazje na nowy przód do superba, ale jakoś nie moge i hamuje. Koleś mi zajechał droge bo nie zdążył zjechać ze skrzyżowania :facepalm: Dziecko z tylu w fotelkiu jakos mnie odstraszyło aby mu przywalić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w przyszłym miesiącu kupuję jakiś lepszy rejestrator trasy. Dużo to nie kosztuje a w razie czego jest podkładka. Z resztą zawsze chciałem coś takiego mieć a jak już miałem to sie nacieszyłem parę dni bo się rozpadł. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w przyszłym miesiącu kupuję jakiś lepszy rejestrator trasy. Dużo to nie kosztuje a w razie czego jest podkładka. Z resztą zawsze chciałem coś takiego mieć a jak już miałem to sie nacieszyłem parę dni bo się rozpadł. :facepalm:

Coś takiego Cie interesuje ? Kamera Samochodowa U-DRIVE DVR MT4036- www.ps.com.pl Sklep Komputerowy Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babie nie przetłumaczysz :wink: Dosłała 700zł mandatu :polew: 500 za kolizję i 200 za przekroczenie ciągłej linii oddzielającej pasy pod światłami :decayed:

dziadek którego trafiłem na rondzie też się upierał że to moja wina i skończył identycznie tyle że on nie chciał przyjąc mandatu i sprawa miała obić się o sąd. W końcu ktoś mu przetłumaczył że popłynie na mandacie + koszty sądowe to sie po paru dniach naprostował. BTW jak przyjdzie pan robić oględziny to wyłup sobie na ten czas kratkę ze zderzaka. Zawsze to parę groszy do przodu.

Babsko też chciało do sądu iść :doh: Ale policjant ją przekonał, że jej wersja nie ma racji bytu... na tym skrzyżowaniu z każdej strony jest jakaś kamera :whistling:

A kratka oczywiście zostanie usunięta :decayed: to akurat ta strona na której miałem lekko lampę przekrzywioną i zderzak przekrzywiony na ślizgach to też coś uskrobie :whistling:

Też sobie chyba sprawie taki rejestrator :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam "blachą" się przejmujecie.....

Mam już kosmetyki w PL... dawać mi namiary na osoby pracujące jako konsultantki od kosmetyków albo samemu sprzedawać 4:decayed:

d*py z avonu i oriflame mówią, że to co dajemy to bardzo dobra stawka za kosmetyk i że inne firmy tyle nie dają. Nie wiem ile płaci avon konsultantkom od kosmetyków bo cipki nie chcą powiedzieć.

W oriflame też mniej dają... :facepalm::facepalm:

UWAGA - jedna konsultantka avon w tamtym miesiącu zarobiła u nas ( bez rachunków bo taki jej wybór) 2150zł przy czym to jej dodatkowe zajęcie.

Katalog mogę wysłać na maila. Pisać na gg 5838166 albo [email protected]

Jeżeli ktoś podejmie się sprzedaży to szczegóły ustalimy na mailu bądź w jakimś miłym burdeliku przy tańczącej miłej pani :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadaj z Gniadym. Ulka ma niezłe pole do popisu :wink:

oooo właśnie zapomniałem. Odezwę się w przyszłym tygodniu bo w tym nie mam czasu.

A3 zostaje w domu bo będzie służbówka :decayed: rozmawiałem z dyrkiem żeby insignię nową załatwił dla Pani Dyrektor :naughty: ale ma jakieś opory skubaniec. tak czy siak będzie coś na 100%. W ostateczności będzie peugeot 508.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...