Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

No to widzę, że 4 osoby będą... :good: Dobre i tyle (na początek), może bedzie więcej ??

Śledzę wątek ponieważ muszę wiedzieć ile beerów wziąć dla Was :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

chłopaki z A3 klubu też tam pewnie bedą :polew: Możesz się nie wypłacić :naughty:

tylu nas niby we Wro a tylko tyle osób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki z A3 klubu też tam pewnie bedą :polew: Możesz się nie wypłacić :naughty:

tylu nas niby we Wro a tylko tyle osób ?

A3 ma o 18 spota. Pełno ludzi we Wro z A4 i A3 a garstki na spotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie u mnie na audi 80 też czasem 10-15 autek się zjawia wszystko zależy jak każdy stoi z czasem i spotykamy sie raz na miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie (z uwagi na to, że będę na takim spotkaniu pierwszy raz) powiedzcie mi gdzie mam przyjechać - na ORBITĘ czy MAGNOLIĘ ??? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot 21.11.2010

Miejsce: parking przy Magnolii obok gokartów

Godzina: 18:00

Chciałbym żeby ten spot był osobno . Bo jak sie spotkamy z chłopakami z AKP to zaraz się wszyscy rozbiegną :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć co za różnica między MM a Magnolią ? Przecież jedno od drugiego jest oddalone o rzut beret.

Ok ja jutro odpadam ale w next niedzielę jestem. Co prawda A3 ale jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica żadna . Jak sie nagadamy o A4 to zawsze możemy podjechać do chłopaków z AKP jeżeli będziecie mieli na to ochotę . [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:11_________________________________________________jeżeli ktoś będzie miał potrzebę wezmę VAG`a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zgłupiałem. W końcu gdzie chcecie się spotkać. Postaram się wpaść ale nie wiem gdzie..

nic się nie zmienia

Spot 21.11.2010

Miejsce: parking przy Magnolii obok gokartów

Godzina: 18:00

[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 16:44_________________________________________________Rozmawiałem z Ravenem , powiedział że postara się dojechać . [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 16:45_________________________________________________gdyby się ktoś zgubił to dzwońcie a naprowadzę -> 504330885
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po pijaku nie jezdze :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 16:48_________________________________________________Mam do sprzedania 4 amory do a4 , jakby ktos chcial oryginalne 1BA, 140 zł za komplet :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj spotkaliśmy się w gronie pięciu A4 :good: odwiedził nas nawet wujek Pi-Jay swoim Grrrrubasem A8 :decayed: zakończyliśmy spot jak zwykle pod milenijnym gdzie A4 było wyjątkowo najwięcej :cool1:

Podziękowania dla chłopaków którzy przyjechali a w szczególności dla Gniadego z którym oglądaliśmy się na shellu a potem poznaliśmy sie pod Mongolią :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

add20cafce28dd26m.jpg 965a9255551d3f70m.jpg 6c089488b3c88a0em.jpg[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 23:54_________________________________________________80a9b57208295ea3m.jpg 2d286f7d5d13c98cm.jpg ef100814d5183fdcm.jpg[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 00:04_________________________________________________170c10707fc6d52em.jpg dd4292d200d77d65m.jpg 58f123b5bacee9cdm.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...