Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mnie dzisiaj nie ma na spocie. Mam nagły wyjazd wroclaw - zakopane i spowrotem.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj spotykacie się gdzieś we Wrocku? Trochę tu zamieszania jest i już nic nie wiadomo co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek powinienem z GB wyjeżdżać, to w sobotę myślę, że się coś ogarnie. Arleta może jeszcze prowadzić? Może teraz byście do nas wpadli :wink:

A moze sie ze mna do Macka na pomorze bujniesz? Bo na weekend chyba smigam licznik mu zawiezc :D

Dzis wirusa swojej czarnulce zrobilem na walentynki :) trzeba potestowac.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Chętnie bym tam pojechał, ale jestem tylko 3 dni, więc dalsze wyjazdy odpadają niestety :kwasny: a postawiłeś mu licznik? Ile Ci teraz wypluła? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spotykacie się gdzieś we Wrocku? Trochę tu zamieszania jest i już nic nie wiadomo co i jak.

Sptykamy się w niedziele zazwyczaj, tak jak jest napisane w pierwszym poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek powinienem z GB wyjeżdżać, to w sobotę myślę, że się coś ogarnie. Arleta może jeszcze prowadzić? Może teraz byście do nas wpadli :wink:

A moze sie ze mna do Macka na pomorze bujniesz? Bo na weekend chyba smigam licznik mu zawiezc :D

Dzis wirusa swojej czarnulce zrobilem na walentynki :) trzeba potestowac.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Chętnie bym tam pojechał, ale jestem tylko 3 dni, więc dalsze wyjazdy odpadają niestety :kwasny: a postawiłeś mu licznik? Ile Ci teraz wypluła? :wink:

Szkoda. Ja jak sobota bedzie wolna to bujne sie może. Licznika tamtego nie postawiłem. Maciek kupił od vaux kolejny, ale bez tarczek i trzeba fis przełożyć. A tamtego bede męczył, jak tego mu złoże.

Jeśli chodzi o virusa to za***rdala jak wściekła, ale coś mi ten pomiar na hamowni wydaje sie nie prawdziwy. Robiłem to u znajomego u mnie na wsi :) Koleś robi to już od ponad 10 lat, ale niedawno kupił hamownie 2 osiową i chyba jeszcze nie ogarnia jej. Wczesniej to na v-techu hamował. Mape zrobił auto za***rdala, a na wykresie niby 150KM/335NM. Robił przed modem to najpierw mu brakowalo mu 90NM do serii później coś sie zorientował że mu skala sie przestawiła i wyszło że brakuje 15 do serii. Ogólnie auto za***rdala wg mnie lepiej niż na 335NM. Podjade na pomiar ,obok mojej pracy mają hamownie i jeszcze raz to zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tych niutów Ci wypluło. Zweryfikuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo mało. Ale po tym jak sie jebali ze dwie godziny , ze im przed modem brakowało do serii , a tak naprawde to było w miare ok tylko źle podziałke ustawili, to mam podejrzenie że jest ok tylko znów coś tam źle poustawiali, bo rożnica jest naprawde kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też różnica była w h*j po sofcie, z tą różnicą, że mi wypluła w serii więcej niż fabryka przewidziała :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak przeważnie jest. Chlopakom w serii wychodziło troszke mniej niż mi po virusie. Dlatego dziwi mnie to. Bo przed softem nie był jakiś muł, też sie wkręcal jak na serie. Tym bardziej że ja jeździłem seryjnymi i moja wcale mulniejsza nie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pochwalę wczorajszym wynikiem :naughty::naughty:

Audi_A3_1_9_TDI_ASZ_Piotr_Duda_OOL_8_C76.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaadnie k**wa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to to rozumiem.

U Ciebie czasami zamiast 385 nie pokazało 335? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duds, cos ty tam pod macha nawymienial ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duds, cos ty tam pod macha nawymienial ? :decayed:

Auto powymieniał :facepalm::grin: Jeszcze był zapas, ale turbo regenerowane i damy mu jeszcze pożyć:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nauki przedmałzenskie, przez caly luty :wink:

:facepalm::facepalm::facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to w tym kraju rozwala co ksiadz moze wiedziec o malzenstwie ze naucza :facepalm::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...