Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

TAK :decayed: a co TDI chcesz kupić ? :polew::polew::polew: będzie Ci śmierdziało :grin:

Aż tak mnie jeszcze nie pojebało :grin:, żeby śmierdziela kupować :decayed:. Kolega szuka A3 A4 to dlatego się pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

ależ oczywiście... ja bym jeszcze przebolał 2.0 tdi ale 8 zaworowe i po swapie pompy a tak to reszta padaki.

To jest Twoje pierwsze audi ?

u mnie jest po swapie pompy i wymianie wszystkich PPD w ASO, wywalony DPF, nowy EGR, czujnik położenia wałku rozrządu... co tam jeszcze może się popsuć?:wink:

to moje drugie audi, wcześniej miałem małyszówkę 1.9TDi AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura i nie prawda.... to przed 2006 to się zgodzę.

2 lata temu nie było mnie stać na te po 2006 roku to po pierwsze a po drugie nie pisałem w którym roczniku. Sprawdź cenę porządnych amorów :naughty:

Ogarnia ktoś podpięcie pod kompa mietka w202

atakowałem go swoim elmem 327 ze scan toolem i poszedł jak potrzebujesz to ci pożyczę interfejs. Dzwoniłeś do Michała ? dogadaliście się ?

u mnie jest po swapie pompy i wymianie wszystkich PPD w ASO, wywalony DPF, nowy EGR, czujnik położenia wałku rozrządu... co tam jeszcze może się popsuć?:wink:

pamietaj ze jak coś pod maską klekocze to musi być zepsute. :naughty: Będę tak twierdził do póki sam nie bedę miał bezawaryjnego diesla :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atakowałem go swoim elmem 327 ze scan toolem i poszedł jak potrzebujesz to ci pożyczę interfejs. Dzwoniłeś do Michała ? dogadaliście się ?

Bardzo chętnie bym pożyczył :thumbup1: W niedziele byś zabrał na spot? :decayed:

A kontakt do Michała przekazałem kumplowi, pogadali sobie wczoraj i jest git... mieli się ustawiać na dzisiaj ale nie wiem co z tego wyszło, jak coś pewnie też podjadę z nim :wink: Ponoć ukrywa moto przed rodzicami w jakimś warsztacie :decayed: No i niedawno miał szlifa, połamany lewy set i klamka sprzęgła...ale to są drobiazgi :wink:

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

tak patrzę to elm 327 to wtyk obd2 a w tym w202 jest okrągłe gniazdo na 38pin'ów

...chyba, że pod kierownicą jest drugie gniazdo z odb2:eusathink:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

Dzisiaj byłem na crossowisku z kumplami...były kreski :whistling:

dba3488478.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzę to elm 327 to wtyk obd2 a w tym w202 jest okrągłe gniazdo na 38pin'ów

...chyba, że pod kierownicą jest drugie gniazdo z odb2:eusathink:

nie uwierzysz ale sprawdziłem i nie podłączałem tego do W202 tylko do W212 :polew:

Ponoć ukrywa moto przed rodzicami w jakimś warsztacie :decayed:

Jego starzy to terror squad. Dorze że AE86 GT może mieć bo to też niebezpieczne wozidło. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

Hornet pijecie coś w ten weekend ? Mogę się dołączyć ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwierzysz ale sprawdziłem i nie podłączałem tego do W202 tylko do W212 :polew:

:grin: ...ale sprawdzę to jeszcze bo wiem, że w w210 chyba jest pod maską złącze okrągłe 38pin i drugie pod kierownicą obd2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

Hornet pijecie coś w ten weekend ? Mogę się dołączyć ? :decayed:

Z zasady pijamy w piątek ale ja chory jestem i nie wiem jak do piątku.... młody się wyleczył a stary poległ :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jakby co to dzwońcie do mnie jak macie ochotę przebywać z właścicielem skody :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry co z tego ze taka zajefajna pogoda jak jutro i dzis w nocy deszcz miałem umyć złomka ale poczekam do niedzieli :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry co z tego ze taka zajefajna pogoda jak jutro i dzis w nocy deszcz miałem umyć złomka ale poczekam do niedzieli :whistling:

Ja też jeszcze nie myję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry co z tego ze taka zajefajna pogoda jak jutro i dzis w nocy deszcz miałem umyć złomka ale poczekam do niedzieli :whistling:

Ja też jeszcze nie myję :decayed:

a ja mam podziemny garaż ogrzewany :D i sie tak bardzo nie kurzy :banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj jezdzilem po letnie, to wszedzie tlumy...pany zarysowalem lakier na feldze ;/ gdzie moge kupic w spray'u lub mniejsza by zaprawic? Niedlugo bym sie pokazal - i byscie ocenili

Motip (Wszystko Dla Auta) ul.Borowska :wink: Na miejscu Ci domieszają Twój odcień

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

Ja też jeszcze nie myję :decayed:

I tak ostatnio wyjątkowo czyste to Twoje wozidło było :naughty: Nawet można było się oprzeć :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuchy, słyszeli? We Włoszech gdzieś straż przybrzeżna wyczaiła jakąś łajbe z dwudziestoma tonami zielska :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuchy, słyszeli? We Włoszech gdzieś straż przybrzeżna wyczaiła jakąś łajbe z dwudziestoma tonami zielska :polew::polew:

Wiedziałem, że kurier się spóźnia :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to że oni to w ramach niszczenia palą... czekamy na front atmosferyczny z tamtych rejonów :decayed:

potem wygląda to tak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:bry co z tego ze taka zajefajna pogoda jak jutro i dzis w nocy deszcz miałem umyć złomka ale poczekam do niedzieli :whistling:

Ja też jeszcze nie myję :decayed:

a ja mam podziemny garaż ogrzewany :D i sie tak bardzo nie kurzy :banan::banan::banan::banan:

kup jeszcze dywan i pokrowiec na auto... tylko go za często nie odpalaj, żeby się nie zmęczył

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

I tak ostatnio wyjątkowo czyste to Twoje wozidło było :naughty: Nawet można było się oprzeć :whistling::decayed:

Padało :decayed: Wystarczy, że peugeota umyłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...