Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie :banan: Ja się ewakuowalem wcześniej bo kropić zaczęło :whistling::decayed: Ale co za owada zgarnąłem na rędzinie to nie wiem...jak się rozprysnął to pół szyby mi zayebal :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Nareszcie :banan: Ja się ewakuowalem wcześniej bo kropić zaczęło :whistling::decayed: Ale co za owada zgarnąłem na rędzinie to nie wiem...jak się rozprysnął to pół szyby mi zayebal :grin:

pewnie Ci bocian na szybę narobił:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, był dzisiaj spot ? piz*a ze mnie ale do nikogo fona nie mam,a forum zdechło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl spocik przyjechał koleś z akp 2,7 biT porobioną, szymeniu mógłbyś z nim stanąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, był dzisiaj spot ? piz*a ze mnie ale do nikogo fona nie mam,a forum zdechło

Jest co niedzielę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...chłopaki co niedzielę, a Hornet rozbił biwak i skrupulatnie notuje obecność :decayed:

Monitoring ukryty jest :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl spocik przyjechał koleś z akp 2,7 biT porobioną, szymeniu mógłbyś z nim stanąć.

ja później z nim jechałem do galerii , i powiem szczerze że momentami go łykałem :grin: (jak na jego pasie sie zrobiło tłoczno :polew::polew::polew:)

ale jak dał w piz*e to aż miło było popatrzeć że to Audi tak odchodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl spocik przyjechał koleś z akp 2,7 biT porobioną, szymeniu mógłbyś z nim stanąć.

czyżby Ajax wrócił do świata jeżdżących ? czarna B5 sedan z body RS4 na blachach D1 STURB ?

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

przez Tunezję i Egipt mam ich serdecznie dość na lata.

maj frend du ju łont sangasys ? polisz rambo aj hew bjutiful sanglasys... hej szakira heeeeeloł :grin::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl spocik przyjechał koleś z akp 2,7 biT porobioną, szymeniu mógłbyś z nim stanąć.

czyżby Ajax wrócił do świata jeżdżących ? czarna B5 sedan z body RS4 na blachach D1 STURB ?

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

przez Tunezję i Egipt mam ich serdecznie dość na lata.

maj frend du ju łont sangasys ? polisz rambo aj hew bjutiful sanglasys... hej szakira heeeeeloł :grin::whistling:

nie , koleś był na oławskich blachach i pół auta miał zrobione z tego o którym wspomniałeś :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek pod mm takie 2.7bit wirusowane łyknął gość w a3 1.8T ale był ubaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , koleś był na oławskich blachach i pół auta miał zrobione z tego o którym wspomniałeś :):hi:

jaki kolor ? srebrny sedan czy jeszcze jakaś inna ?

w piatek pod mm takie 2.7bit wirusowane łyknął gość w a3 1.8T ale był ubaw :)

czyje to A3 i na jakim setupie ?

BTW co z tym remapem u mnie ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a3 gregora10 z k03s, dp, tip tak to seria quattro z lpg, przy czym program po 200 korektach wiec z auta wycisnieto wiecej niz to mozliwe albo pisza po forach.

btw. ogarnales dynamiczna regulacje kata?

podstawki wlutowane czy brak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga robi swoje... pojemność również... czas napompowania 1,8 a 2,7BT trochę się różnią ....KM i NM to nie wszytko ....

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ----------

tumblr_mor2mtx6ye1soxtj3o1_1280.png

Renault have unveiled images and details of their 2014 Formula One engine. The 1.6-litre V6 turbocharged unit has been named Energy F1-2014 in deference to the added importance of energy recovery systems (ERS) in next year’s Formula One regulations.

In 2014 the current 2.4-litre V8 engines, which rev to a maximum of 18,000rpm, will be replaced by 1.6-litre V6 turbocharged power units revving to a maximum of 15,000rpm.

The new engines will produce around 600bhp, but that will be complemented by a powerful ERS producing around an additional 160bhp and dramatically increasing powertrain efficiency by harvesting energy dissipated as heat in the exhaust or brakes.

Nie potrzeba silników po 3 i więcej litra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja się zbieram i gonimy z chłopakami do Francji po dostawczaki...mam nadzieję, że żadnych pochowanych niespodzianek w tych autach nie będzie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja się zbieram i gonimy z chłopakami do Francji po dostawczaki...mam nadzieję, że żadnych pochowanych niespodzianek w tych autach nie będzie :whistling:

nie nie , jedynie pare trumien z denatami :) tak jak ostatnio polacy zaje..li z niemiec 3 takie dostawczaki z firmy pogrzebowej i w polsce znaleźli trumny w lesie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten gość co jeździ bordowym lanosem, na chromowanych kołach z OPT, co on ma za motor, bo nie wiem czy on jest taki szybki czy ja taki wolny:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...