Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Auto rozgrzebane... finał taki, że to nie pompa wody :banan: a łożysko sprężarki klimy :facepalm:

Jeszcze Quad w kolejce do roboty w garażu stoi a Ja gorączka 39* :facepalm::doh:

btw Maćku... Passat wczoraj poległ :doh: stanął pod marketem i finito...moje reanimacje na nic się zdały. Wrócił na lawecie :thumbdown: W passku fl 1.8T AWT odcina listwę wtryskową, błędy na wszystkich wtryskach powracają po każdym przekręceniu kluczyka, pali się check engine, i EPC :thumbdown: Dolot uszczelniony, lpg odłączone...ręce mi już opadają :facepalm: RS Serwis odprawił mnie z kwitkiem :thumbdown: Znacie jakiś inny ogarnięty warsztat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie nie ma

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Turbo mi klęka :facepalm: I jeszcze nieszczelny lewy IC, puszcza na łączeniu z rdzeniem :facepalm: Ya yebie, co to się dzieje :facepalm::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamotam Ci kontakt do gościa który ogarnia takie modzone 1.8T tylko mi się przypomnij smsem koło 20:00 bo dzisiaj mam wszystko w biegu. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Auto rozgrzebane... finał taki, że to nie pompa wody :banan: a łożysko sprężarki klimy :facepalm:

Jeszcze Quad w kolejce do roboty w garażu stoi a Ja gorączka 39* :facepalm::doh:

btw Maćku... Passat wczoraj poległ :doh: stanął pod marketem i finito...moje reanimacje na nic się zdały. Wrócił na lawecie :thumbdown: W passku fl 1.8T AWT odcina listwę wtryskową, błędy na wszystkich wtryskach powracają po każdym przekręceniu kluczyka, pali się check engine, i EPC :thumbdown: Dolot uszczelniony, lpg odłączone...ręce mi już opadają :facepalm: RS Serwis odprawił mnie z kwitkiem :thumbdown: Znacie jakiś inny ogarnięty warsztat?

Czy raczej łożysko w kole pasowym sprężarki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożysko 5 dych wymienisz sam.

A to to wiem :wink:

Tylko teraz tak...turbo muszę targać :facepalm: ic wymienić :facepalm: i do tego wszystkiego chyba ujebałem map sensor z własnej głupoty :facepalm:

Czyściłem IC'ki, po złożeniu opaliłem, wpadło od razu na 3tyś obrotów to szybko zgasiłem żeby korby nie oglądać na zewnątrz i od tamtej chwili kręci z jakimś oporem i nie pali :facepalm::facepalm: By to c*uj zapalił :facepalm: Jutro walczę dalej :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

Znacie jakąś "normalną" stację diagnostyczną? ;) W środę przegląd mi się kończy :(

Ja tam znam tylko nienormalne...i to bardzo :whistling: Na przegląd audi pojechałem motÓrem :grin::decayed: ...przeszedł bez problemu :whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no ja chcę prawdziwego sprawdzenia stanu technicznego, ale jeżeli będzie coś nie tak, żeby i tak wbili :D taki ze mnie marzyciel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no ja chcę prawdziwego sprawdzenia stanu technicznego, ale jeżeli będzie coś nie tak, żeby i tak wbili :D taki ze mnie marzyciel :)

Na Żmigrodzką masz daleko? Tam jest stacja kontroli, gdzie kiedyś był salon KIA. Pracuje tam mój sąsiad, młody spoko facet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Mam potrójny ból d*py z moją furmanką, są to rzeczy z którymi nie poradzę sobie bez Waszej pomocy: :facepalm:

1. Przy pionowym ruchu zawieszenia coś mi piszczy w przednim prawym kole. Obstawiam łącznik i górny tylny wahacz. Potrzebuje stetoskopu lub jakiegoś magicznego diagnosty.

2. Nie zawsze ale przy toczeniu auta mam wrazenie ze mi ABSy strzelają, jak w tym momencie jebne po hemplach to auto nie hamuje wcale. Odpuszcze i depne jeszcze raz to hamuje normalnie. Dodam ze 500km temu wymieniane tarczki i klocuszki.

3. Na zimnym piszczy jak bułgarka w krzakach, wymienione paski i napinacz. Powyżej 2k obrotów gdzieś to zanika lub jak się nagrzeje.

Za każdą podpowiedź/pomoc z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no ja chcę prawdziwego sprawdzenia stanu technicznego, ale jeżeli będzie coś nie tak, żeby i tak wbili :D taki ze mnie marzyciel :)

Na Żmigrodzką masz daleko? Tam jest stacja kontroli, gdzie kiedyś był salon KIA. Pracuje tam mój sąsiad, młody spoko facet :wink:

gdzie dokładnie? mogę powołać się na Ciebie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no ja chcę prawdziwego sprawdzenia stanu technicznego, ale jeżeli będzie coś nie tak, żeby i tak wbili :D taki ze mnie marzyciel :)

Na Żmigrodzką masz daleko? Tam jest stacja kontroli, gdzie kiedyś był salon KIA. Pracuje tam mój sąsiad, młody spoko facet :wink:

gdzie dokładnie? mogę powołać się na Ciebie? ;)

byleby nie czeba było rakiety do puchy wysyłać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no ja chcę prawdziwego sprawdzenia stanu technicznego, ale jeżeli będzie coś nie tak, żeby i tak wbili :D taki ze mnie marzyciel :)

Na Żmigrodzką masz daleko? Tam jest stacja kontroli, gdzie kiedyś był salon KIA. Pracuje tam mój sąsiad, młody spoko facet :wink:

gdzie dokładnie? mogę powołać się na Ciebie? ;)

Poszło PW

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

byleby nie czeba było rakiety do puchy wysyłać :grin:

Ostatnio wysyłaliśmy z kumplami do naszego za tamtą stroną muru...:facepalm: ale kierwa takie zachcianki :grin: jak by na wakacjach tam był :whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan jak szukasz gościa od turbo to mam kolesia. Promocje ma 580zł za regeneracje 24mc gwarancji po 50 tyś.km przegląd gratis . Do 30 Km dojeżdża do klienta po turbo :decayed:

Genesis Turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan jak szukasz gościa od turbo to mam kolesia. Promocje ma 580zł za regeneracje 24mc gwarancji po 50 tyś.km przegląd gratis . Do 30 Km dojeżdża do klienta po turbo :decayed:

Genesis Turbo

chodziłem do klasy z jednym z tych kowbojów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan jak szukasz gościa od turbo to mam kolesia. Promocje ma 580zł za regeneracje 24mc gwarancji po 50 tyś.km przegląd gratis . Do 30 Km dojeżdża do klienta po turbo :decayed:

Genesis Turbo

chodziłem do klasy z jednym z tych kowbojów :decayed:

oni skończyli szkołę a Ty nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan jak szukasz gościa od turbo to mam kolesia. Promocje ma 580zł za regeneracje 24mc gwarancji po 50 tyś.km przegląd gratis . Do 30 Km dojeżdża do klienta po turbo :decayed:

Genesis Turbo

chodziłem do klasy z jednym z tych kowbojów :decayed:

oni skończyli szkołę a Ty nie ?

podstawówke tylko niestety w Oleśnicy skończyłem. Reszta u mnie i Ostrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...