Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Spartan jak szukasz gościa od turbo to mam kolesia. Promocje ma 580zł za regeneracje 24mc gwarancji po 50 tyś.km przegląd gratis . Do 30 Km dojeżdża do klienta po turbo :decayed:

Genesis Turbo

Najpierw to muszę uruchomić tego gada :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

A robił już ktoś tam i może ocenić robotę?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Na to pytanie Ci nie odpowiem :decayed: bo ja sam parę dni temu się dowiedziałem ze otworzył profi warsztat :wink:

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

A tak wgl. to Dzień do :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robił już ktoś tam i może ocenić robotę?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Na to pytanie Ci nie odpowiem :decayed: bo ja sam parę dni temu się dowiedziałem ze otworzył profi warsztat :wink:

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

A tak wgl. to Dzień do :bry:

Bry :-) no może znajdzie się ktoś kto tam coś robił. Dobrze mieć rozeznanie na rynku...

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan jak szukasz gościa od turbo to mam kolesia. Promocje ma 580zł za regeneracje 24mc gwarancji po 50 tyś.km przegląd gratis . Do 30 Km dojeżdża do klienta po turbo :decayed:

Genesis Turbo

chodziłem do klasy z jednym z tych kowbojów :decayed:

oni skończyli szkołę a Ty nie ?

podstawówke tylko niestety w Oleśnicy skończyłem. Reszta u mnie i Ostrów...

Fajne gimnazjum czy lipa kolesie .Panowie jadę w góry..........................na Slęże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Jak tam majster :decayed: niunia gada?

Dopiero się obudziłem, pół nocy nie spałem kierwa...myślałem o tym parchu :facepalm: W poniedziałek powinienem mieć mapa to się zobaczy...

Się wkurwię to pójdzie na sell jak ogarnę i idę w coś większego... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tam był ze mną umówiony po jakieś graty to dzisiaj wieczorem będę we Wro. Przez pierwszy tydzień mieszkam na Gajowej :wink: Moje mieszkanie się wykańcza dopiero :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadniesz na spot ? Ile ja tam sosu mam Ci przywieść ? Już nie pamiętam co zamawiałem nawet :decayed:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

:hi: Mam potrójny ból d*py z moją furmanką, są to rzeczy z którymi nie poradzę sobie bez Waszej pomocy: :facepalm:

1. Przy pionowym ruchu zawieszenia coś mi piszczy w przednim prawym kole. Obstawiam łącznik i górny tylny wahacz. Potrzebuje stetoskopu lub jakiegoś magicznego diagnosty.

2. Nie zawsze ale przy toczeniu auta mam wrazenie ze mi ABSy strzelają, jak w tym momencie jebne po hemplach to auto nie hamuje wcale. Odpuszcze i depne jeszcze raz to hamuje normalnie. Dodam ze 500km temu wymieniane tarczki i klocuszki.

3. Na zimnym piszczy jak bułgarka w krzakach, wymienione paski i napinacz. Powyżej 2k obrotów gdzieś to zanika lub jak się nagrzeje.

Za każdą podpowiedź/pomoc z góry dzięki.

AD1. Zacznij od spryskania sprężyny na dole , górze i bokach WD40 może po prostu wytarł się plastikowy kołnierz na którym stoi sprężyna i jęczy podczas pracy.

AD2 Przeczyść czujniki i zobacz czy nasila się podczas hamowania na max skręconych kołach. Aha i kiedy wymieniałeś płyn? Bo może tam już jest tylko woda :whistling:

AD3 1.8T tak ma. :banan: W zimę będzie tylko gorzej... ale do wiosny już nie daleko.:decayed: Jak robiłeś pompę wody to nie masz się czym martwić.

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

:hi: Mam potrójny ból d*py z moją furmanką, są to rzeczy z którymi nie poradzę sobie bez Waszej pomocy: :facepalm:

1. Przy pionowym ruchu zawieszenia coś mi piszczy w przednim prawym kole. Obstawiam łącznik i górny tylny wahacz. Potrzebuje stetoskopu lub jakiegoś magicznego diagnosty.

2. Nie zawsze ale przy toczeniu auta mam wrazenie ze mi ABSy strzelają, jak w tym momencie jebne po hemplach to auto nie hamuje wcale. Odpuszcze i depne jeszcze raz to hamuje normalnie. Dodam ze 500km temu wymieniane tarczki i klocuszki.

3. Na zimnym piszczy jak bułgarka w krzakach, wymienione paski i napinacz. Powyżej 2k obrotów gdzieś to zanika lub jak się nagrzeje.

Za każdą podpowiedź/pomoc z góry dzięki.

AD1. Zacznij od spryskania sprężyny na dole , górze i bokach WD40 może po prostu wytarł się plastikowy kołnierz na którym stoi sprężyna i jęczy podczas pracy.

AD2 Przeczyść czujniki i zobacz czy nasila się podczas hamowania na max skręconych kołach. Aha i kiedy wymieniałeś płyn? Bo może tam już jest tylko woda :whistling:

AD3 1.8T tak ma. :banan: W zimę będzie tylko gorzej... ale do wiosny już nie daleko.:decayed: Jak robiłeś pompę wody to nie masz się czym martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko głośnik Ci wezmę :decayed: Na spota nie przyjadę, bo będę we Wro koło 20, a muszę się ogarnąć w mieszkaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bujaj sie na spot z ryjem albo bez :wink:

Zjawi się ktoś dzisiaj ? Jestem ja i Karol na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie Nelsonowe bułgarki? :eusathink:

pewno, że jego, katarina i nadja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...