Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie walczymy coś dzisiaj?:decayed:

Jestem za.... kurde to już 3 propozycja picia dzisiaj... oczywiście wybiera picie w klubie jak dojdzie do skutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Witam kolegów sorry ze wam tu spamuje ale jesteście z Wrocławia

Mogli byście napisać w dziale " serwisy samochodowe dolnysląsk " gdzie polecacie jeździć ze swoim audi ? chodzi mi o zakład który sie zna na robocie anie szukają dziury w całym

Ponieważ szukam dobrego warsztatu i nie moge znaleźć same jakieś nory .....

Mozecie tez tu napisać mi to obojętne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak między Wasze "sprawy" mam krótkie pytanie. Gdzie we Wrocławiu mogę wymienić kluczyk (obudowę) moja uległa uszkodzeniu. Czy w takim punkcie dorabiania kluczy w markecie te kluczyki są coś warte? Czy koszt przełożenia i odrobienia za 120 zł warte jest swojej ceny. Chyba że możecie polecić kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup samą obudowę i przyjedź na spota albo sam przełóż bebechy. Tylko uważaj na pestkę od immo, żebyś jej nie uszkodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet byłem jakiś czas temu na spocie, ale chyba nie zostałem przyjęty "do bandy" bo nikt nawet ze mną słowa nie zamienił, nawet na herbatce :) i od tamtej pory jakoś nie dotarłem. Jak możesz podpowiedz tylko gdzie kupić żeby po miesiącu nie wygladała jak moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro albo aso. Poszukaj tylko, żeby był ori a nie chiński. Jak byłeś pewnie mnie nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z Trzebnicy. Pompa uszczelniona i przeczyszczona, dawka ustawiona jest dym w rozsądnych ilościach i odpycha się jeszcze lepiej. Dostałem fajną propozycję na 0.216 i na 0.230... teraz drapię się po głowie bo jak już pójdę w tuningi to znowu taczkę siana trzeba szykować. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

230 za duże pompa nie wyda a będzie dymił musiałbyś mieć pompę 11 z AHH silnika a to już wszystko koszta plus AWX Turbo pózniej sprzęgło a kiedyś klęknie skrzynia i tyle :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...