Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ze co? Qwa ale najpierw robota a pozniej picie, nie jak ostatnio :polew: :polew:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Nie o to kaman :wallbash: nie będzie mnie w tą niedziele , jadę do Kłodzka i nie wiem o której wrócę :facepalm::kwasny::kwasny:

Karol, jak na spocie nie bedzie chlania to zrobimy jak wrocisz wieczorem. A jak bede porobiony to moge wypic na tylnym siedzeniu z hornetem flaszkie :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Grzesiu patrzyłes czy da radę coś zrobić z tej navi z seata co foto ci wysłałem?

Michal nie mam nic do tej navi :(

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Skonczylem wymieniac podcisnienia pod macha na silikony jutro ogarne jeszcze wszystko dookoła ECU i mozna przejsc do następnego punktu. Mam nadzieje ze do pierwszych śniegów sie wyrobie zeby latac a nie remontowac jak na poczatku tego roku. :-)

Nadane z nory szczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze co? Qwa ale najpierw robota a pozniej picie, nie jak ostatnio :polew: :polew:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Nie o to kaman :wallbash: nie będzie mnie w tą niedziele , jadę do Kłodzka i nie wiem o której wrócę :facepalm::kwasny::kwasny:

Karol, jak na spocie nie bedzie chlania to zrobimy jak wrocisz wieczorem. A jak bede porobiony to moge wypic na tylnym siedzeniu z hornetem flaszkie :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Grzesiu patrzyłes czy da radę coś zrobić z tej navi z seata co foto ci wysłałem?

Michal nie mam nic do tej navi :(

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

A wam to nie za dobrze na tylnym siedzeniu ?? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar za linka, fele zabrane :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar za linka, fele zabrane :banan:

Kaju za miedzo. Browar za linka dla cwiary :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Sie wyślę gołębiem ;)

Sent from kiełbasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem wymieniac podcisnienia pod macha na silikony jutro ogarne jeszcze wszystko dookoła ECU i mozna przejsc do następnego punktu. Mam nadzieje ze do pierwszych śniegów sie wyrobie zeby latac a nie remontowac jak na poczatku tego roku. :-)

Nadane z nory szczura

Jak bedzie na spocie to podlaczymy i polukamy na wezyki :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bede porobiony to moge wypic na tylnym siedzeniu z hornetem flaszkie :grin:

Ja już z takiego wielkiego gwinta jak wiadro nie walę... tym bardziej w czasie jazdy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju za miedzo. Browar za linka dla cwiary :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

łosz ty kjerwa szmateksie gdzie mje tu mjendzy wutkje a zakonskje sie fpjerdalosz! :punish::grin::grin: Arbam, z piwem skończyłem, ze mną dyskusja zaczyna się od litra, także jak na święta zjadę do Polski, to wiesz, jak mnie przywitać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju za miedzo. Browar za linka dla cwiary :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

łosz ty kjerwa szmateksie gdzie mje tu mjendzy wutkje a zakonskje sie fpjerdalosz! :punish::grin::grin: Arbam, z piwem skończyłem, ze mną dyskusja zaczyna się od litra, także jak na święta zjadę do Polski, to wiesz, jak mnie przywitać :grin:

Flaszka czeka cierpliwie

Sent from kiełbasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaszka czeka cierpliwie

Sent from kiełbasa

nie zapomnij zjawić się z kierowcą - termin się ustali, bo opłatek prawdopodobnie i tak będzie u mnie na wsi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaszka czeka cierpliwie

Sent from kiełbasa

nie zapomnij zjawić się z kierowcą - termin się ustali, bo opłatek prawdopodobnie i tak będzie u mnie na wsi :grin:

taaaaa i przeciągnie się do sylwestra :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaszka czeka cierpliwie

Sent from kiełbasa

nie zapomnij zjawić się z kierowcą - termin się ustali, bo opłatek prawdopodobnie i tak będzie u mnie na wsi :grin:

taaaaa i przeciągnie się do sylwestra :grin:

ide do tego! :kox: Michał, mam nadzieję, że przed kliknięciem dzwoniłeś i upewniłeś się, że to są 4 sztuki? Bo ludzie miewają różne pomysły :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abramie Michale. Ty wiesz kto sie lepiej Twoja bestia zaopiekuje wiec tego. Na nastepny spot jak w zeszlym tyg. :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

No no starczy dla wszystkich, w ta niedziele nie wiem czy dam radę, jak bede miał wolne to jestem i ja teraz sie "integruje" wpisowe juz poszło na konto Cwiary

Sent from kiełbasa

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

Flaszka czeka cierpliwie

Sent from kiełbasa

nie zapomnij zjawić się z kierowcą - termin się ustali, bo opłatek prawdopodobnie i tak będzie u mnie na wsi :grin:

taaaaa i przeciągnie się do sylwestra :grin:

ide do tego! :kox: Michał, mam nadzieję, że przed kliknięciem dzwoniłeś i upewniłeś się, że to są 4 sztuki? Bo ludzie miewają różne pomysły :grin:

Biorę za pobraniem, jutro zadzwonie i sie upewnie, cena atrakcyjna, nie chciałem zeby mi ktoś zawinął.

BTW moje borbety16 z gumami do zabrania do obejrzenia w moim wątku.

Sent from kiełbasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło za vaga... wpisowego nie było jeszcze

Z tego co czytałem vag gratis ;)

Sent from kiełbasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...