Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

cwiara , nie dowiaduj się już o piaskowanie temat zakończony . Piaskowanko będzie za frikko :decayed::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

ja juz na kolacji.......

To smacznego ;) a kiedy oblewamy robotę ? ;D

Zagrane na Fortepianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz na kolacji.......

nie zapomnij zostać na śniadaniu... :brzydkibanan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz na kolacji.......

To smacznego ;) a kiedy oblewamy robotę ? ;D

Zagrane na Fortepianie

Czekam jeszcze na odpowiedź :whistling:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

ja juz na kolacji.......

Masz nową robote?

Nadane z nory szczura

Składam wszystko do kupy ...

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

ja juz na kolacji.......

Co Kurczak przyrządził dobrego ?

To nie qrczak...

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

Złomek masz -

VW PASSAT SPORTLINE 2.0 tdi/170KM DSG (3714880785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano all

---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ----------

Za taki sos to kupił bym coś lepszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano all

---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ----------

Za taki sos to kupił bym coś lepszego...

Siema.

Zapomniałem, że ona miała z Vatem w cenie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alle masz kilka szt A6 C6 3.0 Tdi za dobry pieniądz...

jedna nawet od kercziego bodajże w dobrym hajsie, ile to roboty przedzwonić zapytać... cwiartek udostepnial na fejsbuczku, opcja tez zacna

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alle masz kilka szt A6 C6 3.0 Tdi za dobry pieniądz...

jedna nawet od kercziego bodajże w dobrym hajsie, ile to roboty przedzwonić zapytać... cwiartek udostepnial na fejsbuczku, opcja tez zacna

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

I przebieg cofany:decayed: Nie chcę takiej dużej lochy jaką jest A6, w czarnej zawsze woziłem powietrze albo szynki na siedzeniu pasażera. Chciałbym TT, ale te silniki 2.0 TFSI to tragedia. 3.2 fajny, ale mało rozwojowy. Za diesla znowu trzeba ładny hajz wyłożyć. Na A5 znowu mnie nie stać w tej chwili. Pozostaje jedynie Golf, Clio RS lub B7 3.0 Tdi, aczkolwiek buda B7 jakoś do mnie nie przemawia. Chyba, że w s pakiecie:wink: B8 w tej chwili również za drogie, aby nie kupić zajechanego szmelcu:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moją odpowiedzialność :):D a nie chcesz kupić b5 RS ?

Zagrane na Fortepianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**le jak ty marudzisz - kup sobie rower i w c**ju miej, zobacz jaka oszczednosc paliwa, siana w zakupie, serwisowaniu, ubezpieczenia nie płacisz, a jaka fura rozwojowa dla twojego kutasa - bułgarki bedo zachwycone!

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alle masz kilka szt A6 C6 3.0 Tdi za dobry pieniądz...

jedna nawet od kercziego bodajże w dobrym hajsie, ile to roboty przedzwonić zapytać... cwiartek udostepnial na fejsbuczku, opcja tez zacna

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

I przebieg cofany:decayed: Nie chcę takiej dużej lochy jaką jest A6, w czarnej zawsze woziłem powietrze albo szynki na siedzeniu pasażera. Chciałbym TT, ale te silniki 2.0 TFSI to tragedia. 3.2 fajny, ale mało rozwojowy. Za diesla znowu trzeba ładny hajz wyłożyć. Na A5 znowu mnie nie stać w tej chwili. Pozostaje jedynie Golf, Clio RS lub B7 3.0 Tdi, aczkolwiek buda B7 jakoś do mnie nie przemawia. Chyba, że w s pakiecie:wink: B8 w tej chwili również za drogie, aby nie kupić zajechanego szmelcu:kwasny:

Nie dziczej :P Kup S4 B6 zapierdol za 10 koła kompresor i będziesz miał jedyne auto w PL ( takie mam wrażenie) a z 300 km zrobi Ci się z 500.S4 kupisz za 40 + 10+ 10 za 60 kaflonów bedziesz miał wsio co chcesz. No chyba że buda znowu nie odpowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...