Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Kurcze, sprzedałem furę i myślę sobie "jestem zwycięzcą " ale teraz zaczyna mi się żółć przelewać jak szukam nowej bryki

Nawet nie mam mocy, żeby jeździć i oglądać :(

Pozdro i życzę miłego dzionka

To samo co Ja:grin: Tylko ja nie sprzedałem, pewna Pani pomogła mi ją unieszkodliwić :wink:

Panowie taka sytuacja... ŁAWKA YORK FITNESS + 138KG OBCIĄŻENIA + 2 SZTANGI (3815876599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Siema

Kurcze, sprzedałem furę i myślę sobie "jestem zwycięzcą " ale teraz zaczyna mi się żółć przelewać jak szukam nowej bryki

Nawet nie mam mocy, żeby jeździć i oglądać :(

Pozdro i życzę miłego dzionka

Goldik będzie jutro leciał przez Twoja wioskę to Cię zabierze na wigilię to pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyobraźcie sobie muszę iść do tyry :(

Na dodatek dzisiaj idę pić ,więc słabo widzę jutrzejszy dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby bylo cieplej to bym Ci zrobil. Ale z racji ze nie mam jeszcze garazu to lipa.

a nie dodałem a to chyba ma znaczenie że to w toyocie corolli jest do zamontowania . Bardzo mi się nie spieszy tylko że z pogodą to coraz gorzej będzie . Ewentualnie mam do dyspozycji podziemny garaż u rodziców w bloku .

Ktory rok tej corolli? Musialbym spr jak tam jest sterowany centralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyobraźcie sobie muszę iść do tyry :(

Na dodatek dzisiaj idę pić ,więc słabo widzę jutrzejszy dzień

Przyzwyczajaj się bo w niedzielę są spoty a w poniedziałek do tyrki się chodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wroclav: może podpytaj Roberta z forum o pomoc i ściągnij auto z DE. Wiem, że Ty chcesz dobre auto a nie tanie. Hornet niech Ci powie, czy warto, bo sam widział, co dla mnie ściągał Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby bylo cieplej to bym Ci zrobil. Ale z racji ze nie mam jeszcze garazu to lipa.

a nie dodałem a to chyba ma znaczenie że to w toyocie corolli jest do zamontowania . Bardzo mi się nie spieszy tylko że z pogodą to coraz gorzej będzie . Ewentualnie mam do dyspozycji podziemny garaż u rodziców w bloku .

Ktory rok tej corolli? Musialbym spr jak tam jest sterowany centralny.

2000r jak guzikiem z panelu zarzadzania :wink: naciskam to sie podnoszą i opuszczają wszystkie guziki i kluczykiem w zamku za to jak wciskam wihajster to tylko jedne drzwi sie zamykaja. Taka sytuacja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wroclav: może podpytaj Roberta z forum o pomoc i ściągnij auto z DE. Wiem, że Ty chcesz dobre auto a nie tanie. Hornet niech Ci powie, czy warto, bo sam widział, co dla mnie ściągał Robert.

Skontaktuję się ale szukam Nissana 350z a one w niemcowni droższe niż w Polsze i dlatego chyba będę zmuszony szukać na miejscu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wroclav: może podpytaj Roberta z forum o pomoc i ściągnij auto z DE. Wiem, że Ty chcesz dobre auto a nie tanie. Hornet niech Ci powie, czy warto, bo sam widział, co dla mnie ściągał Robert.

Skontaktuję się ale szukam Nissana 350z a one w niemcowni droższe niż w Polsze i dlatego chyba będę zmuszony szukać na miejscu :(

słyszałem, że takie auta warto z USA targać. Bo nawet po wszystkich opłatach całkowita kwota wychodzi około 70% ceny w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z USA jedyny na dolnym śląsku

Nissan 350 Z 39900.00 PLN. GÓRA - otoMoto.pl

Gość w klapkach i białych skarpetach. Nie ufał bym mu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wersje USA są sporo biedniejsze.

Europa ma Brembo, mechaniczną szperę, grzane elektryczne stołki i to co najważniejsze odłączany system kontroli trakcji. W usach tego brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wersje USA są sporo biedniejsze.

Europa ma Brembo, mechaniczną szperę, grzane elektryczne stołki i to co najważniejsze odłączany system kontroli trakcji. W usach tego brak

Tym Nissanem zrobiłeś mi mentlik w głowie:decayed: Orientowałeś się jak z cenami części zamiennych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyscie chyba poszaleli brac to padlo...

Wezmę se aczy w dieslu i będę fajny na mieście:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko rozbija sie ile kasy na auto i jak bedzie wykorzystywane. Zawsze mozna poszukac evo z anglii bo tam przekladka jest bezinwazyjna a one u five oclock-ow sa tanie jak barszcz. Poszukac 6 i rezac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko rozbija sie ile kasy na auto i jak bedzie wykorzystywane. Zawsze mozna poszukac evo z anglii bo tam przekladka jest bezinwazyjna a one u five oclock-ow sa tanie jak barszcz. Poszukac 6 i rezac.

Wrzucać do Evo gassss to dla mnie profanacja, a tu gasss ma się bardzo dobrze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko rozbija sie ile kasy na auto i jak bedzie wykorzystywane. Zawsze mozna poszukac evo z anglii bo tam przekladka jest bezinwazyjna a one u five oclock-ow sa tanie jak barszcz. Poszukac 6 i rezac.

Wrzucać do Evo gassss to dla mnie profanacja, a tu gasss ma się bardzo dobrze:wink:

Żadnego gazu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...