Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy wiecie może czy jest jakaś sieć osiedlowa na ul. Czystej? (koło Pałacyku na Kościuszki)

Multimedia - nie.

Mieszka ktoś w okolicy?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema jestem nowy jak z supermarketu :decayed:, spykacie się jutro?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemanko

Panowie dziś cośorganizujecie .. .. coś się bedzie działo .. .. ?

Opublikowano

standardowo raz w tygodniu jest spocik :rolleyes: i wypada on w niedziele czyli ustawowo dzień wolny od pracy (dla większości :tongue4:)

Opublikowano

kolego pytanie zadałem wczoraj .. czy ktoś sie deklaruje .. ..

ale cisza .. .. wiem doskonale że co niedziele pod Mostem Milenijnym .. .

pare autek teraz było .. w śnieżną pogodę .. :)

Opublikowano

Witojcie ja zawitam chyba w tą niedziele bo tak się nastawiam i nie moge się zebrać, czytałem na innym forum Adi Klub Polska że coś bardziej ruszy w pierwszy weekend marca.

Opublikowano

Witam wszystkich.

Poszukuję kontaktu z właścicielem AUDI S4/B5 która kiedyś zajeżdżała na spociki pod MM.

Audi 2.7 BiTurbo ponoć z programem na 305PS

Lub kontakt z innym właścicielem S4/B5 z Wrocka.

Kolega jest mocno napalony na takie autko i rozchodzi się o rozmowę z użytkownikiem i o ogólne wrażenia z jazdy.

Za pomoc z góry dzięki serdeczne

Opublikowano

no to co panowie .. .. dziś piękna pogoda od rana .. słoneczko .. także do zobaczenia pod MM .. ..

dla zainteresowanych będę miał ETKE .. .. :hi:

Opublikowano

Ja dziś chyba wpadnę jak mnie najdzie ochota muszę wkońcu was poznać :naughty:

Opublikowano

Siemka koledzy ja podjadę w najbliższa niedziele pod mosicik :D bo mam pewien denerwujący problem już napisałem temata na forum oto on http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_denerwujacy_dzwiek_z_silnika_pomocy-t120659.0.html

dało by rade żeby ktoś na spoci-ku spojzył na to ????

Opublikowano

Ja bede 100% ale na silnikach to ja się nie znam. Ale nas będzie kilku to pewnie chłopaki Ci pomogą bo mi ostatnio też pomagali :good:

Opublikowano

Podjade to zobaczymy

Opublikowano

czesc koledzy.

wpadne poznac ludzi pod MM.

pytanie:

bedzie jakis kolega z mozliwoscia podpiecia pod kompa ??

Opublikowano

tez sie przyłączam do pytania :D

Opublikowano

Witam Panowie :) nie wybiera się ktoś z was w przyszłym tygodniu z Wrocławia w kierunku Poznania :naughty:

Opublikowano

witam, pyt z innej beczki, czy ktoś kojarzy to auto , które kupiłem od kolesia z wrocławia??

Opublikowano

Panowie szukam pracy we Wrocławiu, jakbyscie mieli cos ciekawego to na PW - Kierowca, przedstawiciel, dostawca itp itd :good:

Opublikowano

Poszukuje kierowce na ciężarówkę we Wrocławiu na budowę obwodnicy.Pilne!!!!! Więcej info na priv :)

Opublikowano

Uu pojeździł bym sobie za swoją chatą ale nie mam uprawnień :disgust: (Ramiszów)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.